Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
44 okuma
asiya Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (29.6k puan)  
hayırlı Akşamlar. bu gece rüyamda liseden iki arkadaşımın yanına gidiyordum rüyamda da normalde de bu arkadaşlarım diş hekimi bir standları vardı cadde gibi bir yerde. Normalde bu arkadaşlarla sobetim samimiyetimde hiç olmadı ama rüyamda onların yanına meditasyon yapmak için gidiyordum. bir arkadaşımız bana uzanmamı söylüyordu ben uzanıyordum başımı kucağına koyup masajlar yapıyordu aynı zamanda bişeyler söylüyordu ve ben de tamamiyle bedenimin ağırlığını ve ruhumun hafifliğini hissediyordum kalp atışlarımı ruhumun hafifliğini hissetiğim tamam oldu dediğim anda birden telefonum çaldı ve uyandım. uyandığımda da rüyada hissetiğim halim üzerimdeydi. yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (11.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
diş hekimine gitmen birilerine bir sıkıntını arzetmen ve çözmeye gitmene işaret eder. ama diş hekimine meditasyona gitmek sıkıntının onların bildiği yada anladığı bir şey değilde daha çok senin sıkıntın onların bilmediği bir şeye işaret ediyor. ama seni ruhen bedenen ve enerjisel olarak rahatlatacaklar bu söz telkin yada başka bir şekilde olabilir. rüyadazihin yada beden kendini deşarj etmiş yani enerji değişimi yapmış olabilir. olumlu anlamda.
asiya Uzman Yorumcu (29.6k puan)  
bir süredir duygusal sıkınıtılarım var rüyamda da bunun için meditasyon yaptırıyordum

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 71 okuma
+16 oy
4 yorum 58 okuma
Yulaf 19 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Yulaf Karabasan (302 puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 89 okuma
+14 oy
2 yorum 85 okuma
+18 oy
7 yorum 111 okuma
+9 oy
2 yorum 68 okuma
Likya 27 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (353k puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 65 okuma
saga 23 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde saga Rüyakar (2.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...