Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (24.5k puan)  
hayırlı Akşamlar. bu gece rüyamda liseden iki arkadaşımın yanına gidiyordum rüyamda da normalde de bu arkadaşlarım diş hekimi bir standları vardı cadde gibi bir yerde. Normalde bu arkadaşlarla sobetim samimiyetimde hiç olmadı ama rüyamda onların yanına meditasyon yapmak için gidiyordum. bir arkadaşımız bana uzanmamı söylüyordu ben uzanıyordum başımı kucağına koyup masajlar yapıyordu aynı zamanda bişeyler söylüyordu ve ben de tamamiyle bedenimin ağırlığını ve ruhumun hafifliğini hissediyordum kalp atışlarımı ruhumun hafifliğini hissetiğim tamam oldu dediğim anda birden telefonum çaldı ve uyandım. uyandığımda da rüyada hissetiğim halim üzerimdeydi. yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (4.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
diş hekimine gitmen birilerine bir sıkıntını arzetmen ve çözmeye gitmene işaret eder. ama diş hekimine meditasyona gitmek sıkıntının onların bildiği yada anladığı bir şey değilde daha çok senin sıkıntın onların bilmediği bir şeye işaret ediyor. ama seni ruhen bedenen ve enerjisel olarak rahatlatacaklar bu söz telkin yada başka bir şekilde olabilir. rüyadazihin yada beden kendini deşarj etmiş yani enerji değişimi yapmış olabilir. olumlu anlamda.
Uzman Yorumcu (24.5k puan)  
bir süredir duygusal sıkınıtılarım var rüyamda da bunun için meditasyon yaptırıyordum

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 40 okuma
+2 oy
1 yorum 14 okuma
+3 oy
3 yorum 18 okuma
+5 oy
2 yorum 23 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (357k puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 22 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde saga Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 49 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Afsana Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 39 okuma
15 Nisan İstihare kategorisinde saga Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63k yorum

24.5k düş-ünce

4k üye

75 Aktif
7 Üye ve 68 misafir
Bugün : 18869
Dün : 29361
Toplam : 16000277
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2590 e
  2. Sonbahar - 660 e
  3. Karga - 430 e
  4. kuzgun - 147 e
  5. Likya - 98 e
  6. yirmiyedi - 61 e
  7. sonsuz - 54 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...