Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
30 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (129k puan)  
düzenledi
Rüyada Park tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (129k puan)  
Rüyada insanın parkta dolaşması çok eğlenceli bir tatile; kapıların üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzülüp gözyaşı dökeceğine veya kapalı kapıdan içeri girememişse, önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir. Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için ağlayacağına yorumlanır. parka girememek önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir. Güzel bir parkta dolaştığınızı gördüyseniz hoş vakit geçireceğiniz anlamına gelir.Bakımsız parklar, gerçekleşebilecek aksilikleri gösterir.Yemyeşil, çiçekli, çimenli park kısmet, mutluluk, huzur ve rahatı müjdeler.Rüyanizda bir parkta yalniz basiniza dolastiginizi görmek, kismetinizin her hususta açik olduguna, çok mutlu bir evlenme yapacaginiza, evli iseniz ayni sekilde ev halkindan birisini evlendireceginize, hane hayatinizda çok mutlu ve sevinçli dakikalar geçireceginize yorumlanir.Kendini güzel bir parkta gezerken görmek; kısmetinin artacağına,bekar ise,kısa bir zamanda evleneceğine, harap olmuş bir park görmek; işlerinin bozulacağına, parkta bulunan çiçekleri kurumuş olarak görmek; eşi ile ayrılacağına, parkı su basmış olarak görmek; yakın zamanda bir felakete, parkı yanarken görmek; evdekilerden birinin vefatına işarettir.

PARK

Çağdaş Ulema: Park görmek; zengin dostlarla karşılaşacağınıza…

Parkta gezinti yapmak; sosyal yönüyle ön plana çıkan neşeli biri olduğunuza veya önemli bir eğlenceye katılacağınıza işarettir.

İlgili rüyalar

+1 oy
40 yorum 86 okuma
0 oy
80 yorum 186 okuma
mustafaharputi 14 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.4m puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 103 okuma
Esra A. 9 Ekim 2019 Tabir kategorisinde Esra A. Karabasan (416 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
SSDGN 4 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (675 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 91 okuma
Karga 3 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (482k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 25 okuma
X. X. X. X 30 Mayıs Rüya kategorisinde X. X. X. X Karabasan (459 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 52 okuma
+5 oy
3 yorum 47 okuma
damla2002 6 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde damla2002 Karabasan (493 puan)   yazdı
+7 oy
4 yorum 679 okuma
Karga 3 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (482k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 29 okuma
23 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde mna   yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
Leyla 22 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Leyla Karabasan (420 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 58 okuma
dimit 10 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 78 okuma
10 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Berkay   2 2 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...