Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
21 okuma
Lusid kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Bazı yöntemlerle Bilinçaltını yeniden programlamak insanda bilim kurgu bir tabir gibi geliyor. Ama başarılı pek çok insan bunu gerçekleştiriyorlar. Bu bazı yöntemlerle mümkün olabilen bir şey. Kendinizi ve yaşamınızı iyileştirmek için bu yöntemleri hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Bilinçaltını programlamak insanın geçmişi ile barışmasını ve kaygılarını azaltmanızı sağlar. Bilinçaltınızı değiştirecek bu adımı mutlaka uygulamalısınız.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
bilinçaltı yolları bilinçaltını programlama bilinçaltını yeniden programlama Kişisel Gelişim Bilinçaltınızı Yeniden Programlamanın 4 Güçlü Yolu
Bilinçaltınızı Yeniden Programlamanın 4 Güçlü Yolu
bilgierdemdir yıl önce bilinçaltı, bilinçaltı yolları, bilinçaltını programlama, bilinçaltını yeniden programlama, Kişisel Gelişim

Bazı yöntemlerle Bilinçaltını yeniden programlamak insanda bilim kurgu bir tabir gibi geliyor. Ama başarılı pek çok insan bunu gerçekleştiriyorlar. Bu bazı yöntemlerle mümkün olabilen bir şey. Kendinizi ve yaşamınızı iyileştirmek için bu yöntemleri hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Bilinçaltını programlamak insanın geçmişi ile barışmasını ve kaygılarını azaltmanızı sağlar. Bilinçaltınızı değiştirecek bu adımı mutlaka uygulamalısınız.Bilinçaltını programlamak için bu yöntemleri uygulayın.
1. Tony Robbins'in (Yaşam Koçu) Hazırlama Yöntemi

Tony Robbins, duyguların hareket tarafından yaratıldığını söylüyor. Fiziksel “halinizde” bir değişiklik hissetmeniz bilinçaltınızını değiştirir.

Bu adımları uygulamalısınız.


    Gözleriniz kapalı olarak oturun ve ellerini başınızın üstüne kaldırın.
    30 nefesi üç set şeklinde ve burnunuzdan yoğun bir şekilde içeri ve dışarı nefes alın.
    Her bir nefeste, kollarınızı aşağı doğru çekerek yumruk yapın.
    Üç setten sonra, şükran ve kendini sevme duygusunu hissedin. .


Ruh haliniz değişecektir, bu anda bilinçaltınıza kolayca sağlıklı yeni düşünce ve inançları yerleştirebilirsiniz.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
2. Demartini Yöntemi
İnsan davranışı uzmanı Dr. John Demartini ayrıca beyni yeniden programlamak için nöroplastisite kullanır. Müşterilerine, olumsuz duygusal yükleri etkisiz hale getirmelerine ve duygusal dengeleri yerine koymalarına yardımcı olacak bir dizi soru sorar.

Yöntemi, korku, suçluluk ve saldırganlık ifadelerinden sorumlu olan hipotalamus ve amigdala dahil olmak üzere beynin birkaç yapısını değiştirmektir.

Peki nasıl yapıyor? Zorlu bir durumla karşı karşıya kaldığınızda,  “Durumun kendisini sorgula ve onda neyin iyi olduğunu sor .”diyor . Faydaları ara, çünkü her zaman en az bir tane var.

Şu anda bilinçaltımızdaki negatif kayıtlarda olumlu yönleri keşfedip onlara o yüklemeyi yapmamız gerekiyor. Mesela bir ebeveynini kaybeden bir kişinin bilinçaltındaki bu negatif kayıtta onu güçlü yapanında bu olduğunu fark edebilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
3. Olumlamalar

    “Bilinçaltımıza ne koyarsak ve onu tekrarlayıp, duygu ile beslediğimizde o şey bir gün gerçek olacaktır.” ―Ell Nightingale

 Tekrarlayan düşünce, nöronlar arasında daha güçlü bağlantılara yol açar ve beyin bu daha derin yollara çok önem verir. Kısaca bilinçaltınıza sürekli ben iyiyim dediğinizde beyninizde bir dizi nöron oluşturursunuz. Bunu tekrarlayıp inanırsanız beyniniz bunu sizin için gerçekleştirebilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
4. İmajinasyon Çalışmaları.
Hayal etmek bilinçaltınızı değiştirecek en büyük yöntemdir. Hayal bilinçaltının kapılarını açar. Onu serbest bırakır ve istediğiniz kayıtları girmenizi sağlar. Sigarayı bırakmak istiyorsunuz. Zihninizde o anı canlandırın sigarayı bırakmış ve kendinizi spor yaparken hayal edin. Bilinçaltı programlama bu şekilde mümkün olur. Bunu tekrarlayın. Bilinçaltınız size yardımcı olacak ve işlerinizi kolaylaştıracaktır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Bilinçaltınızı yeniden programlamak kolaydır. Kolay olmayan alıştırmaları her gün uygulamaktır. Çünkü biz sabırlı değiliz ne yazık ki. Sonuçları hemen istiyoruz. Unutmayın şu an bunu okurken nöronları birbirine bağlıyorsunuz. Tekrarlanan şeyler ise kalıcı olur ve bilinçaltını yeniden programlamanızı sağlar.

İlgili rüyalar

+4 oy
6 yorum 23 okuma
22 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
18 yorum 19 okuma
3 Mart Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 75 okuma
13 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
0 oy
4 yorum 19 okuma
+3 oy
5 yorum 36 okuma
10 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+6 oy
25 yorum 121 okuma
17 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 40 okuma
12 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 36 okuma
11 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 21 okuma
28 Nisan Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 19 okuma
21 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+6 oy
8 yorum 70 okuma
22 Ağustos 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (104k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.2k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

69 Aktif
1 Üye ve 68 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 190
Dün : 22035
Toplam : 16124667
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2953 e
  2. Sonbahar - 396 e
  3. Rüya Tabircisi - 353 e
  4. Karga - 177 e
  5. magdalena - 111 e
  6. yirmiyedi - 54 e
  7. kuzgun - 47 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...