Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (403 puan)  
Rüyamda sevdiğim biri olmuş evimizin yatak odasında ağlıyorum. Bundan 49 gün önce dedem de vefat etmisti(gerçek hayatta) ağlarken babamın omzuna yaslanacaktim babam birden çekildi ben fark etmedim. Sonra babam ısmim ile hitap edip düşeceksin diye uyardı. Ben babamın kenara çekildiğini o zaman fark ettim. Ben ağlamaya devam ettim annem gelip kızdım. O sırada uyandım. 17 yaşında genç kızım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
bunda üzülecek bir durum yoktur gördüğün kişi ya hastalanır ya ömrü uzar .  belki kendinde bir eksiklik hissediyorsun maddi olabilir manevi olabilir duygusal olabilir bir şeyin eksikliğide seni etkiliyor olabilir. ayrıca ölümden etkilenmenin sonucunda böyle rüyaları görmek normal sayılır.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 14 okuma
18 Şubat Rüya kategorisinde alpino Karabasan (411 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
+1 oy
1 yorum 17 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
26 Şubat Rüya kategorisinde Renekton Karabasan (401 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 22 okuma
18 Mart Rüya kategorisinde Hani Karabasan (401 puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 21 okuma
28 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Mehmet samil Karabasan (401 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 37 okuma
27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (969 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.9k düş-ünce

4.1k üye

59 Aktif
0 Üye ve 59 misafir
Bugün : 6706
Dün : 32713
Toplam : 16189326
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...