Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Rüyamda biraz karanlık ve kasvetli ortamdaydım. Dışarıda teyzem, kuzenim ve kuzenimin eşi birlikteyiz. Bana gelecekler, evlendiğimden beri henüz hiç gelmediler ve uzun bir zaman geçti. Bu yüzden de biraz gergin ve stresliyim. Akşam saatleri ve benim eve gelmek için çabalıyoruz. Bizim evin sokağına girdik, inanılmaz gerginim ve hala eve gitmek için çabalıyorum. Teyzemin koluna girmişim yürüyoruz. Bakıyorum teyzem çok kolay ve rahat gidiyor, adeta kayıyor. Bir bakıyorum ayağına, paten var.

Sonra bu rüya sahnesi bir anda değişiyor ve kendimi halamın evinde buluyorum. Kuzenim hamile, kendisine dargın olduğum için konuşmuyorum. Hatta yüzüne bakmamak için çaba sarfediyorum ve bakmıyorum. Ama karnını görüyorum, oldukça büyümüş. İçimden bu bir bebek olamaz, ikiz sanırım diyorum. O kadar büyük geliyor gözüme.

Sonra tekrar kendimi evimin orada buluyorum. Evin kapısının önündeyim, arkamda teyzemler bekliyor. Kapıyı açacağım, bir türlü anahtarı bulamıyorum. Diz üstü çökmüş çantamı karıştırıyorum, bir türlü bulamıyorum. O kadar gerilmişim ki sinirlerim bozuluyor. Elime başka anahtarlar da geliyor. Tam teyzemler gitmeye karar verdikleri ve ben tam ağlamaya başladığım an anahtarı buluyorum ve evin kapısını açmak için kilidi çeviriyorum ve rahatlıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Lusid Rüyacı (68.8k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Akraba ilişkilerinizde kuzenleriniz ile kendinizi kıyasladığınız bir rüya.İlk bölümde ki teyzenizin ve kızının(kuzeniniz) işlerinin çok rahat ilerlediği(paten),olaylara ve hayata karşı pratik ve kolay çözümler bulduklarını halbu ki sizin hayatınızın onlara göre daha zor ve karmaşık olduğunu görüyorsunuz.

Özellikle bu süreçte ne eşiniz,ne de anneniz yanınızda değil.Sizin olmasını arzu ettiğiniz gibi yanınızda(maddi -manevi destek) durmuyorlar.Kuzeninizin yanında teyzeniz ve eşi var,diğer kuzeninizin yanında da annesi(halanız) var.Halanızın kızı da size göre şanslı.Sizin evlilik ertesi bebek beklentiniz var galiba,değilse bu maddi durum ile ilgilidir ki,kuzeninizin karnı dikkatinizi çekiyor.O da size göre şanlı.Siz bebek düşünürken o ikiz bebek beklemek seviyesine gelmiş. Yani siz bebek beklemiyorsanız diğer durum olan konu maddiyat ise,siz maddi sıkıntı çekerken onun nasibi size göre 2 kat daha fazla açık durumda.

Sonra tekrar sokağa giriyorsunuz.Bu bu süreçte ki ilerlemeniz.Yani eve(korunaklı alana) yaklaştıkça rahatlamanız lazım ama anahtarı bulamıyorsunuz.Bu da elinizin altında ki potansiyelinizi tam manası ile kullan(a)madığınızı,hayatta pratik ve rutin olarak yapabileceğiniz basit işlerde bile hazırlıksız olduğunuzu gösterir.T

Tam kendinizden umudu kesmişken herşey bir anda düzeliyor ve evinize giriyorsunuz.Bu ilk durumdan itibaren yani onların evinize geç gelmesinden başlayarak anlattığınız tüm rüya sürecinin tek tek çözüleceğini artık hayatınızda kilitli olan potansiyelinizi(ev)açıp (anahtar) ilerleyeceğinizi gösterir.

DAB
Selamlar.
Karabasan (400 puan)  
Yorumunuz için teşekkürler  Gerginliğim ikinci tahmininiz gibi maddiyat ile ilgili.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 36 okuma
+13 oy
2 yorum 79 okuma
8 Kasım 2019 Tabir kategorisinde İpekD Karabasan (404 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+4 oy
4 yorum 32 okuma
+5 oy
2 yorum 47 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde Parzival Karabasan (401 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 42 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
+7 oy
1 yorum 36 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.1k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

82 Aktif
4 Üye ve 78 misafir
Bugün : 16754
Dün : 15285
Toplam : 16101299
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2642 e
  2. Sonbahar - 385 e
  3. Rüya Tabircisi - 154 e
  4. Karga - 147 e
  5. magdalena - 108 e
  6. yirmiyedi - 48 e
  7. saga - 43 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...