Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
20 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (4.2m puan)  
geceydi beyaz eski model bir arabanın farları yanmıyordu annemden yakmasını istedim nerden yanacağını bilmiyordu ben arabanın kapısını açtım farı yaktım o sırada yan tarafımda silahlı bir yada daha fazla adam vardı tanımıyordum. bir evde cinayet işlemişler o eve gidip öüleri gömeceklerdi bende o sırada bir konforlu lüks bir minibüse bindim içinde tanıdığım biri ve tanımadığım iki kişi vardı ve bir köy gibi bir yere gittim gündüz olmuştu bu arada orada yürürken atatürk resimli oaradan büyük yuvarlak gümüşe benzeyen sikke yada madalyon vardı üzerinde atatürk resmi vardı ve onu aldım yanımdakiler bana bakıyordur sonra bir çay ocağı gibi bir yere gittim orada bir genç oturuyordu sigara içeceğini ama çakmağı olmadığını söyledi  bende verdim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Lusid Rüyacı (68.5k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Atatürk resimli madolyan üzerinden gördüğünüz semboller aşağıda ki gibi.

Karanlık ortam cumhuriyet dönemi öncesini siyasal dünya ortamındaki Türkiye'yi,eski beyaz ve farları yanmayan araba o dönem  devletin ve milletin içinde bulunduğu dönemi,annenizin farları yakamaması o karanlık dönem insanlarının (en sonda genç nüfus gelecek rüyanızda)yeni modern çağa ayak uyduramayışlarını,silahlı tanımadığınız adamlar o eski dönemden kalma zihniyeti,cinayet işlemleri ve onu gömmeye gidişleri eskiye bir daha dönüş yapılmaması gerektiğini,konforlu minübüs yeni döneme götüren cumhuriyeti,tanıdığınız bir kişi ile tanımadığınız iki kişi yeni dönemde bu değişime maruz kalacaların   sizin gibi olanların oranının  1/3 ,sizin gibi düşünmeyenlerin ise 2/3  seviyesinde olacağını,köy gibi yere gitmeniz henüz bu yeni modern döneme başlarken ortamın durumunu(şehirleşme başlamadan önceski Anadolu gibi),karanlık geceden gündüze dönülmesi bu dönüşüm işleminde en karanlık dönemden çıkıldığını (Karanlığın en yoğun olduğu an, daima şafaktan hemen öncesidir-Atasözü) yerde yürümek artık o lüks minibüsden inme ve harekete geçme eylemini,yerde yürürken bulduğunuz "gümüş sikke",hareketin başlangıç seviyesinin orta segment bir seviyede olduğunu(düşük olsaydı bronz,yüksek olsaydı altın olurdu),o sikkeyi almanız ve üstünde "Atatürk" resminin olması bu büyük dönüşüme dair cumhuriyetin kurucusu gibi sizinde insanları etkileyecek bir dönüşüm içinde olduğunuzu ve bu işin liderliğinin size verildiğini,yanınızdakilerin size bakması bu liderliği kabul ettiklerini,çay ocağı hareketin başlangıç noktasını(halk ve erkek),sigara içmek için bekleyen genç bu hareketin gençler tarafından başlatılacağını(anneniz farları yakamamıştı bu genç sigarayı yakmak için bekliyor) ancak harekete başlamak için bir kıvılcıma ihtiyaç duyduklarını,bu kıvılcımında sizin tarafınızdan "çakmak" ile başlatılacağını gösteriyor sanırım.

Özet ile,

Hem kendinizin hem de yakın çevrenizden tanıdığınız ve tanımadığınız kişilerin hayatlarında oluşacak büyük bir değişim geliyor.

DAB,
Selamlar.
Rüya Bilgesi (4.2m puan)  
allah razı olsun ruyadede değişim bekliyorum  zamanı ve şekli hakkında pek fikir yürütemesemde hakkımızda hayırlı olur inşallah. teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 36 okuma
9 Nisan Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 36 okuma
23 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 29 okuma
21 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 42 okuma
+1 oy
1 yorum 22 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
0 oy
1 yorum 16 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
0 oy
1 yorum 17 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 26 okuma
24 Nisan Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 25 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.2m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63k yorum

24.5k düş-ünce

4k üye

68 Aktif
4 Üye ve 64 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17823
Dün : 29361
Toplam : 15999231
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2570 e
  2. Sonbahar - 660 e
  3. Karga - 420 e
  4. kuzgun - 146 e
  5. Likya - 98 e
  6. sonsuz - 54 e
  7. Zeynel45 - 53 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...