Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
60 okuma
mustafaharputi Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Cinsel rüyaların anlamları

Sıkça gördüğünüz cinsel içerikli rüyanızın ne anlama geldiğini biliyor musunuz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Yabancıyla seks: Bu tür şeyler yapacak biri değildim. Öyle miyim?

Terapiste başvurmadan önce bilmeniz gereken şey; Rüyanızda seks yaptığınız yabancı kişi...SİZSİNİZ! Büyük enerji, cesaret isteyen ve utanmadığınız bir şeyler yaptınız mı? Rüya uzmanı Lauri Quinn Loewenberg'e göre, rüyanızdaki erkek, kendi başarılarından gururlanan sizsiniz. Eğer birlikte olduğunuz kişi ünlü biriyse daha iyi. Rüyanızda neden George Clooney'i gördüğünüzün gerçekten analiz edilmesini istiyor musunuz? Eğer rüyanızdaki kişi hiç beklemediğiniz kişiyse ünlü erkeklerle ilgili ne düşündüğünüzü kendi kendinize sorun.

"Rüyalarımızda çok narsist olabiliyoruz. Yani kendi kendinize sorun bu karakterde biri olup olmadığınızı değerlendirin" diyor Loewenberg.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Ne anlama geliyor?
Hiç birlikte olduğunuz kişi dışında başkasıyla aynı yatakta olduğunuzu gördünüz mü? Üzülmeyin bu birlikte olduğunuz kişiyi aldattığınız anlamına gelmiyor. Bu bilinç altınızda neler olup bittiğine dair size fikir veriyor? Evlilik terapisti Sharon Gilchrest O'Neill, "Eğer rüyalarımıza dikkat edersek rüyalarımızdan çok fazla şey öğrenebiliriz. Belki hayatımızda bir şeyleri gözden kaçırıyoruzdur ya da ilişkimizde düşünmek bile istemediğimiz bir problem vardır. Bunu düşünmek bile istemeyiz" diye belirtiyor.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Patronla seks: Gerçekten hoşlanıyor muyum ve ya çok fazla 'Mad Men' mi izliyorsunuz?

Rüya uzmanı Lauri Quinn Loewenberg'e göre rüyanızda patronunuzla seks yaptığınızı görmek ondan gerçekten hoşlandığınız anlamına gelmez. Rüyada patron görmek kendi hayatınızda kendine çok fazla güvenen ve iddialı biri olduğunuzu gösterir.
vetre Rüya Bilgesi (530k puan)  
Bu yaygindir
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Çalışanıyla seks yaptığı gören kişi sayısı da oldukça fazladır. Asla partner olarak düşünemeyeceğiniz, dönüp bakmayacağınız kişilerle seks yapmak ne anlama gelir? Ona hayransanız veya düşman olarak görüyorsanız bu tür rüyalar görebilirsiniz. Bu çalışan olmak istediğiniz anlamına gelmez ancak çalışanınızda kendiniz için istediğiniz birşeyşler vardır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Eski sevgili/eşle seks yapmak: Asla demiştim belki yanıldım?

Rüya uzmanı Lauri Quinn Loewenberg'e göre, eski sevgilinizle seks yaptığınızı görmek, yeni ayrıldıysanız ve yalnızsanız beyninizin duygusal sorunları çözmeye çalıştığını gösterir.


Özellikle ayrılmayı isteyen taraf siz değilseniz bu durum daha çok gözlenir. Ancak sıklıkla bu rüya, yeni ilişkisi olanların bazı şeyleri anlamasını sağlar. yeni biriyle beraberken görülen bu rüyalar ilişkinizin biraz rutinleşmeye başladığını gösterir. Eskiler o anki tutku, aşk durumunuzun yüksek olduğunu gösterir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Aynı cinsle seks: Kendi cinsime ilgim mi var?

Korkmayın. Terapist Loewenberg 'muhtemelen hayır' yanıtını veriyor. Ona göre aynı cinsle seks rüyaları genellikle hamilelik döneminde veya hormonların yüksek olduğu dönemlerde görülür. Vücudunuz yumurtlama dönemindeyken, aşırı uyarılmışken bu tür şeyler görebilirsiniz. Rüyayı gördüğünüz gecenin önceki günü ne yaptığınızı da hatırlamaya çalışın.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Kadınlar tarafından iltifat aldınız mı? Bu tür rüyalar elde ettiğiniz başarıyı kutlamak istediğinizde de görülebilir. Her zaman seksüel açıklaması olmayabilir. Kendinizi seksüel tercihlerinizin değiştiği gibi bir düşünceyle strese sokmayın. Birileriyle seks yaptığınızı görmek hayatınızdaki olup bitenlerle ilişkilendirilebilir. Bu sadece size değil herkese olan bir durumdur. Rüyalarınız hayatınızdaki eksik taşları, tutkularınızı, başarılarınızı daha iyi aldılamanızı sağlar.

İlgili rüyalar

+5 oy
4 yorum 51 okuma
+7 oy
8 yorum 80 okuma
mustafaharputi 13 Haziran 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
13 yorum 113 okuma
+9 oy
3 yorum 62 okuma
mustafaharputi 8 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+7 oy
7 yorum 60 okuma
+4 oy
5 yorum 62 okuma
+7 oy
4 yorum 78 okuma
mustafaharputi 27 Temmuz 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
13 yorum 93 okuma
mustafaharputi 6 Ağustos 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+4 oy
9 yorum 59 okuma
mustafaharputi 9 Haziran 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+8 oy
23 yorum 192 okuma
mustafaharputi 2 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+4 oy
25 yorum 173 okuma
mustafaharputi 28 Haziran 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 53 okuma
mustafaharputi 13 Haziran 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
10 yorum 62 okuma
mustafaharputi 9 Ağustos 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...