Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
78 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (9.3k puan)  
Rüyada bir konser yürüyordum iki ünlü gördüm ve onlar konser veriyordu sonra bir okulun içindeyim okulun lavabosunda o civarlarda gezerek klip çeker gibi geziyorum ben de tuvalete saklandım saklanırken bir ara sanki anne ve kız kardeşimi görür gibi oldum tuvalet de ama yok olmuşlar gibi sonradan ve rüyada uyumuşum yani uyuduğumu biliyorum ama kendimi bir anda ayakta dik buluyorum her yer karanlık sanki orada rüya içinde rüya görür gibi dalıp onu görmüşüm. Ben 4. kattayım bir bakıyorum birisi merdiven başında bir genç kadın gibi geldi bana o ânı daha önce yaşamışım gibi dejavu oldu sonra sonra hiç görmemiş gibi yapıyorum aşağı iniyorum kuzenimi görüyorum benim merdivende uyuyakaldığımı söyleyip bizim eve gidelim demiş gitmemişim burada yukarıda uyumuşum ama uykuya daldığımı hatırlamıyorum en son merdivende olduğumu biliyorum ölen kişiyi söylemiyorum onlar tesadüf bulsun diye sonra telefonum nerede diyorum erkek kardeşim bende diyor alıyorum ve kuzenim feneri açıyor falan o esnada okulun elektriği geliyor sanki dışarıda gök gürlüyor yağmur yağıyor gibi koyu hava var ama öyle dikkat etmedim yağıyor mu gök mü gürlüyor falan.
Rüyamın bir kısmında yeni evlenen kadın kuzenimi gördüm eşi mi ona kendisi mi emin değilim ama diyor ki bundan sonra benim ismimi ayşe diye çağıracaksın diye söylüyor ben de acaba damadın kaynanasının adı ayşe diye mi düşünce geçti.
(Kuzenim erkek amcamın oğlu pek samimi değiliz aramız iyi değil)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (480k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüya içinde rüya görmek güzel bir deneyimdir, aslında ikinci rüya kapısı dediğimiz eşiği geçmektir. Merdiven gördüğüne göre bu yükselme anlamına geliyor bence. Çünkü merdiven sembolik olarak rüyalarda yükselmeyi temsil eder. Ayşe kısmı ilginç geldi ama ayşe isimli birini tanıyor musun bilmiyorum.

Ayrıca dejavu da ilginç. Rüyalarda dejavu hissi daha önce gördüğün bir başka rüyaya da işaret olabilir.
+2 oy
Rüya Tabircisi (9.3k puan)  
düzenledi
İlk kez rüyada rüya olayını yaşadım.. Bu rüyayı daha önce gördüğümü hatırlamıyorum ama rüyada ikinci rüya kısmına geçince merdiven başında ölmüş kadını görünce dejavu hissettim görünce korku hissetmedim sadece şaşırdım yakınına gidip bakmadım kadına, kadın olduğunu karanlıkta hissettim saçlarından falan da olabilir sade isim ayşe olan bir teyze var kuzenimin kayınvalidesi bir de kütüphanede ayşe adında birini tanıdım onun dışında Ayşegül ismi var başka kuzenimin eşi ve başka kuzenimin adı ayşegül ama merdivenden iniyordum 4.kattaydım her yer karanlık kimse yoktu olduğum katta herkes en alt kattaydı
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Merdivenden inmek bilinçaltına yolculuk da olabilir o zaman bak.
Rüya Tabircisi (9.3k puan)  
Teşekkür ederim
Karabasan (420 puan)  
Bnde de oluyor arada bu ruya dejavusu
Rüya Tabircisi (9.3k puan)  
Aaa cidden mi bilmiyordum ama dejavu olunca aynı şeyi yaşarız bu farklı anlar oldu

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 61 okuma
+3 oy
1 yorum 22 okuma
12 Mayıs Rüya kategorisinde alissa Karabasan (499 puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 52 okuma
23 Aralık 2019 İstihare kategorisinde Adams Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+7 oy
0 yorum 32 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+9 oy
1 yorum 64 okuma
+7 oy
1 yorum 44 okuma
19 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (546 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 37 okuma
2 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 43 okuma
8 Şubat Rüya kategorisinde Pelin Su Rüya Tabircisi (9.3k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 183 okuma
12 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Esmanur   yazdı
+13 oy
2 yorum 81 okuma
10 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+6 oy
2 yorum 55 okuma
7 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Sobottasdiary Karabasan (139 puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 70 okuma
30 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (684 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 29 okuma
22 Temmuz Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...