Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
46 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Rüyamda bir grup insanla bilmediğim eski bir apartmandayız. Apartmanın küçük bir asansörü var. Sıkış tepiş asansöre biniyoruz ve en üste 5. Kata çıkıyoruz. Karşıda bir daire var. Tekrar asansörü çağıralım diyorum burda çıkış kapısı yok diyorum ve asansörü çağırmak için karşıdaki daire kapısının yanındaki 3 düğmeden birine basıyorum.

Yanlışlıkla karşı dairenin ziline basmışım. Kapıyı şaman arkadaşımın annesi açıyor.  Arkadaşımın annesinin saçları bildiğim kadarıyla  gerçek hayatta kahverengi tonlarında idi ama benim rüyada gördüğüm kadının saçları sarı tonlarında. Yanlışlıkla zile bastığım için utanıyorum saklanmaya çalışıyorum. Yalnız anneyle öncede tanışıyormuşuz. Saklanmama rağmen kadın beni görüyor ve tanıyor aa diyor seni tanıdım ve bizimle geliyor asansöre biniyor. Gerçekte tanışık değiliz.

Küçük asansöre çok fazla kişi bindiğimiz için asansör hızlı şekilde aşağı inmeye başlıyor ve bina 5 kattan çok daha fazla katlı bir yapı haline dönüşüyor, indikçe iniyoruz. Durdurun asansörü diye hepimiz bağırıyoruz yoksa zemine çakılacağız. Asansör duruyor Kozyatağı gibi bir yerde hepimiz iniyoruz asansörden. Ben yollara bakıyorum metroya mı binsem marmaraya mı binsem diye.

Sonra bir adamın antika dükkanına giriyorum orda yanlışlıkla bir tabağı kırıyorum, adam kızıyor ama belli etmemeye çalışıyor. Sonra yolda yürürken, yeni doğum yapmış bir kedi görüyorum ona mama vermek istiyorum. Sonra marmaraya binmek için polis karakolunun içinden geçiyorum. Ordaki polislerin arşivlerini biraz karıştırıyorum nedense, bir yandan da polislere madem artık marmaraya burdan biniliyor bunu duyurun diyorum.

Rüyayı yorumlar mısınız ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (183k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Asansör sanki bilincin yükselmesi gibi geldi baştan. Bunun sonucunda da yanlışlıkla da olsa birinin üst bilincinden yararlanacaksın. Bu şaman arkadaşının annesi bunu temsil ediyor olabilir. Zorlu bir yol olacağa benziyor sonrasında ise yeniden bir düşüş yaşanıyor ve panikletiyor biraz. Biraz da yolu bulmakta zorlanıp kararsızlık aşamaları yaşıyorsun.  Ve bazı şeyler. Mesela tabağı kırman istemeden birilerine kırmana, kediye mama vermen dişi cinsel enerjini beslemene yorulabilir. Gerçi vermiyosun vermek istiyosun. Bu da niyetini gösteriyor ama yine yeterli olmuyor.

Yola girmek içinse güvenli bir yer buluyorsun. (polis karakolu burada muhtemelen güvenli yeri temsil ediyor) arşivi karıştırman çok da güvenmediğin anlamına geliyor yine de doğru yolu bulduğun için bunun herkes tarafından duyulmasını da istiyorsun.

Yalnızca yürek taşıyan yollarda olman dileği ile...
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
şaman arkadaşım aksine oldukça mekaniktir, yürekle pek alakası yoktur kendisinin. Umarım hepimiz yürek taşıyan yollarda yürürüz, yorumun için çok teşekkür ederim karga.
Rüya Bilgesi (183k puan)
Zaten rüyanda şaman arkadaşın yok onun üst bilinci var. Kendisinin bile haberi olmayabilir. :)

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 21 okuma
14 Ocak Rüya kategorisinde danla Karabasan (-184 puan) yazdı
+9 oy
0 yorum 108 okuma
23 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Kurucu (90.9k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 131 okuma
11 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Sobottasdiary Rüyazede (176 puan) yazdı
+12 oy
2 yorum 44 okuma
+6 oy
2 yorum 49 okuma
+5 oy
2 yorum 26 okuma
11 Ocak Rüya kategorisinde asiya Rüya Tabircisi (3.4k puan) yazdı
+9 oy
3 yorum 59 okuma
+6 oy
2 yorum 42 okuma
21 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 9 okuma
15 Şubat Rüya kategorisinde ilknur56 Karabasan (-20 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 31 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 24 okuma
2 Aralık 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.5k yorum

18.6k düş-ünce

3.4k üye

106 Aktif
3 Üye ve 103 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7650
Dün : 23488
Toplam : 14439398
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1120 e
  2. Karga - 30 e
  3. Yunus şahin - 25 e
  4. Ruyadede - 22 e
  5. Zeynel45 - 20 e
  6. Rüyazede - 20 e
  7. Koray0303 - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...