Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+8 oy
69 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-166 puan)
Rüyamda annemle birlikte yokuş yukarı bir sokakta yürüyorduk. Annemin yanında uzunca grimsi pembemsi bir flamingo vardı. Gagasıyla annemin yüzüne dokundu. Benim yanıma geliyordu ki ben korkup başka yöne doğru geçtim. Sonra annem de korktuğunu söyledi ve daha hızlı bir sekilde yokuş yukarı tırmandık. Biz yürürken üstümüzden iki tane beyaz güvercin kafamızın üstünden hafifce kafamıza değerek geçip arkamıza yere kondu. Yolun sonunda da bizi teyzemler bekliyordu. Sanki onalrla bir yere gidiyor gibiydik.
Ve son Olarak da rüyamda evimin odasının kapısını açınca kendimi gördüm. Annem su dokmem gerektiğini söyledi. Ssnki evimizde kötülük vardı ve annem ondan korumak için bütün camlari açmıştı. Ve bana dediki ben her yere su döküyorum sen de dök dedi. Ben de hemem yanimda ki bardağı alıp kendi halüsinasyonuma su döktüm. Ve ortadan kayboldu
Karabasan (-166 puan)
@mustafaharputi rica etsem sizde yorumlayabilir misinzi?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (184k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Çok ilginç noktalar var rüyanda. Kuş iki anlama gelir genelde. Özgürlük ve haber. Burada güvercin olduğuna göre haber veya barış, huzur gibi bir şeyi temsil ediyor olabilir. Flamingo ise özgürlüğü simgeliyor olabilir. Gerçi sendeki anlamı da önemli, flamingonun sende neyi çağrıştırdığı yani.

Gelelim bu durumların nasıl etkileri olduğuna. Bu haber de olsa, özgürlük de olsa seni ve üst bilincini huzursuz edici bir durumu işaret ediyor. Biraz korkuyorsun bu durumlardan. (Buradaki annen senin üst bilincin oluyor)

Sonrasında kendi enerji bedenini görüyorsun aslında rüyada. Ama bu durumdan da rahatsız olup onu yok etmeye çalışıyorsun. Bence onunla iletişime geçme zamanın gelmiş. Birlikte çok güçlüsünüz çünkü. Hayatınız büyüye dönüşebilir onunla anlaşırsan.
Karabasan (-166 puan)
Hm pek anlayamadım. Enerji bedenim derken? Yani kendine güvenmek gibi mi?
Rüya Bilgesi (184k puan)
enerji bedeni, rüya bedeni de diyebiliriz. Nasıl desem kendine güvenmek gibi dğeil de seni her türlü etkileyen evrenle bağlantın gibi
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
yokuş yukarı çıkmak her zaman zorlukla uğraşmaktır. bu  zorluğu yavaş ama güvenli bir şekilde yeneceksiniz flamingo ise bildiğim kadarıyla uzu boylu güzel çekici zarif gösterişe önem veren ve gösterişide çevreyi etkileyen biridir. ama her yerde her oramda yaşamaz daha çok seçici ve birazda kaprisli  birine benziyor ya tanıyorsun yada tanışacaksın böyle biriyle.  bu kişi muhtemelen bu kişide bir esrarengizlik yada bir tuhaflık sezmişsiniz. güvercin ise genelde haber barış huzur ve umutluluk gelmesini işaret eder. aynı zamanda güvercinler güvenilir alımlı dostları yada kız ve erkek için bir kısmeti çağrıştırırlar. ya sizinle uzun süreli olmayan bir diyalog kuruyorlar belki bir haber verip gidiyorlar yada haber verip sizin arkanızda durup bir gelişme bekliyorlar.  bu arada teyzende yardım alacağın birine işaret eder. belki bir yardım bekleyeceksin birinden teyzen yada akrabandan olan birinden. ama bir şekilde yolu bitirmişsin zorluğu yenmişsin.
son kısım kargayla hemen hemen benzer fikirlerdeyim. burada enerjilerin olumsuz yani negatif enerjiye geçmiş olabilir. enerji yükseltmesi yapabilirsin. evi sirkeli suyla silmek gibi evde adaçayı fesleğen kaktüs aloe vera yetiştirmek gibi evde kaya tuzu bulundurmak gibi yada çıplak ayakla toprakta yürümek gibi hatta sirkeli su içebilirsin banyo sonunda sirkeli suyla kurulanıp durulanmadan çıkabilirsin. yada üzerinde bazı enerji taşlarını bulundurabilirsin.
Karabasan (-166 puan)
Ben üç yıldır üniversite sınavına hazırlanıyorum. Ve kendimi başarılı olmak için hayallerime ulasmak için çok yıprattim. Acaba o yokuşu tamamlamam bu seneki sınavda istediğim sonuca ulaşacağımi mı gösteriyor? Sınavla ilgili yorabilir miyiz ?
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
rüyada sınava dair işaret göremedim. ama umarım öyle olur.
+3 oy
Karabasan (-47 puan)
Çok hoş anlamlı bir rüya. Kendinizi görmeniz biraz da nazara da yorumladım ben. Bol bol dua okuyun kendinize. Sınavda da başarılar dilerim

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 25 okuma
29 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Zeynep_gl Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
+3 oy
1 yorum 51 okuma
10 Mart 2019 Rüya kategorisinde Esra yazdı
+2 oy
0 yorum 90 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Yorumcusu (14.4k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 34 okuma
26 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (3k puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 423 okuma
3 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (184k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 32 okuma
29 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 30 okuma
8 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde sahin99 Rüyazede (46 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
7 Haziran 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 11 okuma
6 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Emine yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.6k yorum

18.6k düş-ünce

3.4k üye

89 Aktif
0 Üye ve 89 misafir
Bugün : 15926
Dün : 21092
Toplam : 14468757
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1302 e
  2. Karga - 35 e
  3. Ruyadede - 27 e
  4. Yunus şahin - 25 e
  5. Zeynel45 - 20 e
  6. Rüyazede - 20 e
  7. Likya - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...