Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
81 okuma
ahsen Rüya kategorisinde Karabasan (28 puan)  
bu rüya biraz uzun sayılır.

rüyanın başlangıcı çok iyi gidiyor. sevgilim var ve onunla birlikte bir ormandayız. ağaçların içinde küçük bir boşluğumsu bir yer var. saklambaç oynamaya karar veriyoruz ve aniden biri daha katılıyor. kim olduğu hakkında en ufak fikrim yok fakat bir insan değil, daha çok kurtadama benziyor. sanki normal bir şeymiş gibi karşılayarak oynuyoruz. saklanma sırası bana geliyor ve bendeyken tam olarak saklanamıyorum, daha doğrusu zaman yetmiyor. ben bir salkımın arkasındayım, arkasını dönse görür zaten. en sonunda arkasını dönüyor ama tuhaf bir şeyler var. beni görmüyor. arkamda başkasını bulmaya çalışıyor. neden görmediğini anlamaya çalışırken şokla nefes nefese kalmışım, dönüp sevgilime bakıyorum. bana bakarken yüzünde bir gülümseme var, her zamanki gülümsemesi değil. daha çok filmlerde gördüğümüz aşağılar gülümsemeye benziyor. görünmememe sebep olan kişinin o olduğunu anlayınca üzülüyorum ve bir şey diyemiyorum. o yavaşça çalılıkların arkasına doğru kayboluyor, arkasında beni bırakarak. yere oturup ağlıyorum.

ertesi gün onu bulmaya çalışıyorum çünkü konuşmak istiyorum. görünmez olma gücüm gitmiş, artık görülebiliyorum bu sırada. herkese onu soruyorum, bu arada yaşadığımız yer bir orman köyü gibi. turistler falan geliyor. ben herkese onu soruyorum, nerede diye. daha dün onu herkes tanıyordu fakat bugün kimsenin tanımadığını görünce elimi ağzıma kapatıp yine ağlamaya başlıyorum, terk edilmiş olma düşüncemi gözden geçirerek. en sonunda biraz daha yakın hissettiğim üç tane yaşlı sayılabilecek kişilere soruyorum, nerede olabilir diye. bir tanesinin gözleri bir anda keçiye benziyor ve dikdörtgen olan gözbebeği bir anda daha da büyüyor. ben anlatıyorum neler olduğunu fakat üçü de ne olduğunu anlamaya çalışıyor. keçi gözlü olan kadın yaklaşıyor ve diyor ki, 'kızım ne anlatıyorsun sen kedi gibi?'. ben bu soruyla şok içinde ona bakıyorum ve o sırada arkamdaki yaşlı sayılabilecek adam da konuşuyor 'gerçekten tuhaf konuşuyorsun, kedi gibi sesler çıkararak konuşursan seni anlayamayız.'. ben bu dediklerinden sonra nefes bile almadan ağlamaya başlıyorum ve o sırada uyanıyorum. uyandığımda gözlerim yaşlıydı. gerçek hayatta asla film izlemiyorum fakat bu tür rüyaları sık görmeye başladım. neler oluyor bir fikrim yok. bildiğim tek şey garip oldukları. :(
ahsen Karabasan (28 puan)  
lütfen yorumlayabilir misiniz...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Kediler çok yaygındır ve genellikle pozitif sembolizm getirir, ancak kedilerin kötü bir işaret olarak yorumlandığı maddeler de vardır. Bu rüyaları farklı şekillerde yorumlayabileceğimiz birçok durum olduğu doğrudur. İnsanlar genellikle rüyaların yalnızca bir yorumu olduğuna inanıyor, ancak bu doğru değil.
Kediler genellikle rüyalar halinde finansal problemler sunar. Bir kedi görmeyi rüyada görüyorsanız, kısa sürede kariyerinize zararlı olacak bazı finansal sorunlarınız olacağı anlamına gelir.
Bu rüyayı rüyada görüyorsanız, makul olmanız ve paranızı rasyonel kullanmanız gerekir. Eğer işinize başlamak veya yeni bir yatırım yapmak istiyorsanız, dikkatli olmalısınız, tüm sonuçları göz önünde bulundurmalı ve sonra bir karar vermelisiniz.
0 oy
ahsen Karabasan (28 puan)  
finansal sorunlar gerçekten durumu çok iyi açıkladı. tam olarak o durumdaydım. teşekkür ediyorum...

İlgili rüyalar

+12 oy
1 yorum 131 okuma
coyote 5 Eylül 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüyakar (5.5k puan)   yazdı
+10 oy
8 yorum 156 okuma
SSDGN 1 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+13 oy
6 yorum 313 okuma
+5 oy
1 yorum 56 okuma
Suspiria 28 Ocak Rüya kategorisinde Suspiria Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 134 okuma
Hifam 28 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Hifam Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 103 okuma
+6 oy
1 yorum 201 okuma
11 Ocak 2018 Rüya kategorisinde class87   yazdı
+3 oy
1 yorum 63 okuma
Blackcat 10 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Blackcat Karabasan (445 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 78 okuma
Zeynel45 24 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (4.7k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 40 okuma
+5 oy
6 yorum 112 okuma
Yaren1989 22 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (33.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 77 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (101k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 69 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (101k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.7k düş-ünce

7.0k üye

529 Aktif
2 Üye ve 527 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13728
Dün : 25220
Toplam : 30274097
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...