Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+1 oy
33 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Yunanca "tele" (uzak), "pathos" (birine ya da bir şeye karşı meydana gelen normal üstü duygusal bağ) kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiş bir sözcüktür. Duyular dışı algılamaların belki de en yaygın ve çoğu zaman da farkında olmadan kullanılan bir çeşidine verilen addır. Düşünceler arasında doğrudan doğruya bağlantı kurulması, iki zihin ya da ruh arasında imaj, fikir, sembol tarzında ortaya çıkan etki alış ve verişi diye tanımlanabilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

10 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Telepatik iletişimin gerçekleşmesi için en az iki kişinin olması gerekmektedir. Bu iki insandan birisi verici diğeri alıcı durumundadır. Bu iletişimde şekil, fikir, sembol olarak gönderme-alma yapılmaktadır. Deneysel olabileceği gibi kendiliğinden de ortaya çıkar. Özellikle ikinci durumda, insanlar arası sempati bağının kuvveti önemli bir unsurdur. Bu duruma en güzel örnek, anne ile çocuğu arasındaki sessiz iletişimdir. Sevgililer, yakın arkadaşlar, kardeşler, eşler arasındaki telepatik iletişim gerçekleşme yoğunluğu bakımından üst sıralarda yer almaktadır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Telepatik iletişimin kontrollü ve deneysel olarak da birbirini tanımayan fakat telepatik yetenekleri gelişmiş süjeler tarafından uygulanması, özellikle Sovyet Rusya ve ABD'de yapılan denemelerde, insan telepati yeteneğinin ne derece verilmi yönde kullanılabileceğini göstermiştir.

Beyindeki her aktivite atom seviyesinde kimyasal bir değişime neden olur. Bunun sonucunda esiri ortama bir tür enerji dalgaları yayılır. Her enerji formunun da bir yayını vardır. Deneylerle sabit olmuştur ki telepatik iletişimde zaman ve mekan sınırı yoktur. Dolayısıyla hassas süjeler esiri ortamda yayılan enerji dalgalarını nereden olurlarsa olsunlar, hiçbir kayba uğratmadan algılayabilmektedirler.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Telepatide tespit edilen bir başka durumda zihnin bu iletişim sırasında alfa dalga boylarında yayın yapmasıdır. Özellikle vericinin derin bir konsantrasyon ve vizüalizasyon (içsel canlandırma) içinde olması gerekmektedir. Alıcı durumundaki süje için, zihnini alfa dalga boyunda yayın yapar halde getirmesi yeterlidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Telepati sadece insanlar için geçerli değildir. Hayvanlar ve bitkiler de bu iletişimi kullanmaktadırlar. Bunlara ait yapılmış birçok laboratuar çalışmaları bunun gerçekliğini kanıtlarken, çevremizde bulunan hayvan ve bitkilerle kurduğumuz özel yakınlıklar en doğal olaylar olarak yaşanan örneklerdir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Telepati olayının bize getirdiği en büyük kazanç, bütün canlılar arasında beyin düzeyinde bir alışverişin olduğunu bilmemizdir. Hepimiz birbirimize bağlıyız. Hiç kimse müstakil bir varlık değildir. Hiçbir düşünce tamamen bize ait değildir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Muhakkak o düşüncenin kökeninde bize başka bir yerden intikal etmiş bazı ipuçları vardır. Biz onu üretir, büyütür ve kendi düşüncemiz sanırız. Yaşayan her varlık görünmeyen bir bilgi ağı içerisindedir, şuurlu ya da şuursuz sonsuz bir alışveriş aktivitesi içerisindedir. Bu nedenle de bir bilgi ağına aktaracağımız her bilginin kalitesinin yüksek olmasına dikkat etmeliyiz.
+1 oy
Rüyazede (319 puan)
Merhaba Mustafa bey. Mustafa bey ben ruyamda galiba bir oyuncunun (Demet Ozdemir) bedenindeydim. Bir bakkala girmiştim. Bir çocuk gelip bir şeyler almak istiyordu sanki parası mı yetmedi ne. Ben bakkal sahibine parayı benden almasini istedim. Sonra bir tane kirmizi balon aldim,ama balon ufacik elma şekeri boyutunda) Kaça oldugu bile aklimda) ruyamda o balonu 3 tlye aldim ve çubuk kraker aldim) uzgundum galiba. Çiktim ordan. Bir erkek (Can Yaman) onu gordum. Ben gitmek istiyorken (aslinda ruyamda olan hisslerimde aklimda ondaydi) geri-geri yuruyerek bana yakinlasti konuşmak istedigini söyledi. Yorumlarsaniz çok sevinirim.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Bunu kargaya yorumlatmayı denedin mi bende bakarım ama kargaya daha yakın duruyor bahsettigin oyuncuları tanimam.  nadiren  film izlerim dizi falan hic izlemem o kisilere vakıf değilim. Ama genede bakacagim.
Rüyazede (319 puan)
Yaa bakarsanız çok sevinirim. Hemen onada yazıyorum. Kavga edelim özlemişdir. :Dd
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
ruh bedenden ayrılmış ve kendini o kişilerin bedeninde göstererek kendini deşarj etmiş yani rahatlatmış burada mesaj vermişte olabilir çocuğa aldığın balon karşılık görmediğin yada göremeyeceğini düşündüğün bir durum olabilir kısa süreli bir durumdur. genellikle boşa çıkacak bir durumdur belkide çocukuluğunuz üzerinden bir mesaj vermiş olabilir. size söylenen ylanları biliyor olabilirsiniz. genelde ise çocuk sevindirmeniz güzel ve mutlu gelişmelerdir ama rüyaya daha çok bilinçaltı olarak bakıyorum.ünlü adamı görmen belki dizilerden etkileniyor olabilirsiniz. yada birisi üzerinde etkin olmak isteyebilirsiniz daha çok biri üzerinde etki kurmayı işaret ediyor. yani öne çıkmak istediğn şeyler var ama bunları gerçekte pek yapamıyorsun.  ona aşık olman ya yeni bir aşk arayışı yada ani bir karşılaşma ile tanışacağın biri olabileceği gibi daha çok psikolojiktir ve etkileme yada etkilenme isteğidir.
Rüyazede (319 puan)
Çook teşekkür ederim Mustafa bey. Bu arada balonu çocuğa almıyordum. Kendime almıştım.)
+1 oy
Rüyazede (319 puan)
Bu gün gördüğüm rüyada biraz garipti, ama pek aklimda kalmadı. Sanki eski sevgilimle arabayla eczaneye gekiyorum. İceri giriyorum bir şey aliyorum, sonra kilo almak için vitamin mi, ilaç mı bir şeyler soruyorum. Onlarda bana veriyorlar o ilacı 12 gün mü 14 gün mü içmeli olduğumu söylüyorlar. Dışarı çıktığımda sevgilim gitmiş. Sonra bir komşunun kapısının önünde patatesi yerden yere vurduğumu görüyorum. Parçalıyorum. Sanki eski sevgilim oraya gidecek ve gittiğinde patatesi görsün diğe. Birde benim bir ev arkadaşım var. Evli olup ayrilmış. Çocuğu yok. Rüyamda babasiyla tartışıyordu. Babası ayrılmamaliydin tarzinda bir şeyler söylüyordu, ama kız ayrilmaliydim diyordu. Birde kizin sanki çocugu olmuş, ama almişlarmi kizdan, yoksa bebeğin öldügünümü söylemişler bilemedim.
Rüyazede (319 puan)
??? Lütfen okuyunca yorumlarmısınız
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
eczane sıkıntıyı gösterir bir sıkıntın için birilerine başvuracaksın ve sana yardımda ve hatta yönlendirmede bıulunacaklar daha çok maddi konular gibi duruyor  zayıf olmak bazı konularda da zayıdf kalmaktır muhtemelen kendi iradeni güçlendirecek destek alıyorsun böylece olaylara duruşunu kuvvetlendireceksiin kilo ilacı maddi ve sosyal hayatada işaret edebilir. patatesi parçalaman maddi konuları önemsemediğine daha farklı şeylere değer verdiğne ve bunuda birilerine ispat etmeye çalıştığına yorumlanır. son kısımda ki arkadaşının benzer bir durum yaşayacağını düşünüyor ve ilerisinden biraz karamsarlık duyuyorsun gibi bu arada sevgilini yanında görmek istiyorsun ama yanında durmadığınıda düşünüyorsun gibi geldi.
Rüyazede (319 puan)
Çok - çok teşekkür ederim Mustafa bey
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
rica ederim.

İlgili rüyalar

+2 oy
4 yorum 31 okuma
4 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+2 oy
17 yorum 24 okuma
4 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+9 oy
4 yorum 44 okuma
15 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+1 oy
33 yorum 32 okuma
4 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
0 oy
2 yorum 18 okuma
12 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 27 okuma
+10 oy
11 yorum 237 okuma
22 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Prenses789 Rüya Tabircisi (3.8k puan) yazdı
+1 oy
7 yorum 8 okuma
3 Mart Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
0 oy
1 yorum 14 okuma
14 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+1 oy
2 yorum 19 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.2k yorum

18.9k düş-ünce

3.5k üye

73 Aktif
1 Üye ve 72 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 23034
Dün : 18856
Toplam : 14544614
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 958 e
  2. geekone3388 - 15 e
  3. Aysegul27 - 12 e
  4. Farbe - 8 e
  5. Rüyazede - 8 e
  6. desmodus - 7 e
  7. eylemkaplan - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...