Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+5 oy
21 okuma
önce Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.8k puan)
Rüyada bi evdeydim bizim evmiş. Akşamdı balkona çıktım bikaç akraba vardı yüksek bi kattaydı ve etrafta bina vs hiç birşey yoktu. İlerde sol taraf tepelikti. Pamuk gibi kar vardı yerlerde insan boyu kadar her yer kardı. Aaa ne güzel yağmış pamuk gibi hiç böyle yağdığını görmemiştim çok güzel dedim yanımdakilere. İş makinesinin tepenin yukarısına doğru çıkan bi yolu açıyor olduğunu gördüm etrafta başka kimse hiç bişey yoktu. İçeri girdik. Elimde 2 dal sigara vardı yakacaktım kahve yapayım diye düşündüm erkek kardeşim bişey söyledi o arada yakmadım. Akrabalar gidiyolardı o sırada bende botlarımı giydim bağcıkları turuncuydu. Dayıma bişeyler söylüyordum veya bişey yapmasını  istiyordum sanırım, sadece "Yarın benim kalbim duracak kalbim" dediğimi hatırlıyorum. Sonra işe gitmişim kapının önüne bi araba geldi sraba siyahtı, park ettiğinde kırmızıya ve başka modele dönüştü.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
önce Rüya Bilgesi (1.3m puan)
balkonunaçık alana bakması iyidir kar olması mevsim itibari ile gene iyidir. huzur bulmayı yada aramayı işaret eder. makinanın yolu açması da ileri zamanda ki ferahlığa işaret eder. sigaranın elinde olması şu an itibari ile bir sıkıntının olduğunu ama içmemen o sıkıntıyı atlatacak kadar da kuvvetli olduğunu yani kendinini bilen ve hakim olabilen biri olduğunu gösterir. bot giymen zor bir işe hazırlık yaptığına ve ya gene zorlu bir yolculuğa hazırlandığına işaret eder şartlara göre kendini ayarlıyorsun. kalbinin durmasından kastın ya bir şeyden kopuş yada bir heyecan beklediğini gösterir ikisinden biridir. arabanın siyahtan kırmızıya dönmesi  siyah genelde ululuk itibar saygınlık resmiyet içerir. kırmmızı ise duygu aşk evlilik veya kavga işaret eder. bu durumda renk değişmesi şöyle diyeyim kariyer mi aşkmı arasında sanki aşkı önceliğe alacaksın gibi geldi bana.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 28 okuma
+3 oy
1 yorum 22 okuma
+5 oy
1 yorum 20 okuma
17 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Aynur Altay Karabasan (-195 puan) yazdı
+5 oy
100 yorum 132 okuma
18 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 55 okuma
+5 oy
1 yorum 21 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Tabircisi (5.8k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 103 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (66.5k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 45 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (66.5k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Yorumcusu (12.1k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 28 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde Buse58 Rüyazede (189 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.5k yorum

16.8k düş-ünce

3.1k üye

60 Aktif
0 Üye ve 60 misafir
Bugün : 1730
Dün : 17943
Toplam : 13321447
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 337 e
  2. Rüya Tabircisi - 235 e
  3. Karga - 72 e
  4. Likya - 44 e
  5. Ruyadede - 40 e
  6. Simge - 35 e
  7. Lacivert - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...