Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
22 okuma
Birinsan Rüya kategorisinde Karabasan (990 puan)  
Sevgilim değil sevdiğim kişi beni odada bir kutunun içerisine sakladı telâşlandık

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada başkasının evinde saklanmak sorunlarının çözüme ulaşacağına ve günler geçireceğine, sürekli şikayetlenen ve laflanan bir insan olacağına ve çevresindeki herkesi huzursuz edeceğine tekabül etmektedir. Caferiye göre ise hayatı boyunca çok büyük zorluklarla karşılaşmayacağına ve rahat ve refah bir ömür geçireceğine, hak yoluna gireceğine ve rahata kavuşacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kamu görevlisi ise istediği konuma geleceğine, etrafındakileri ve büyüklerinin kendi hayatına fazla müdahale etmesinden dolayı çok sıkıldığına ve artık kimseyi kendi hayatına karıştırmak istemediğine tekabül etmektedir.
+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada başkasının evinde saklanmak stresli bir dönem geçirmeye ve ne yapacağını bilmemeye işaret eder. Rüyada başkasının evinde saklanmak neye delalet eder? başkasının evinde saklanmak bazende sağlıklı huzurlu bir hayat yaşayacağına ve mutlu olacağına, sınava girmiş kimsenin olumlu bir sonuç alacağına, hayatında güze gelişmelerin yaşanacağına, kişinin yakın tanıdıkları veya iş çevresindeki kimseler tarafından kandırıldığına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, yanlış arkadaşlıklar kuracağına ve huzurunun bozulmasına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine fakat sonunda rahata kavuşacağına, bolluğun hakim olacağına, kişinin ahiret hayatında yerinin iyi olduğuna, gerek iş hayatında ve gerek sosyal hayatta muhatap olunan kişilerin güveninin sarsılacağına ve sevilen bir kişi ile bir yanlış anlaşılma sonucu tartışılacağına yorumlanmaktadır. Rüyada başkasının evinde saklanmak neye yorumlanır? başkasının evinde saklanmak gerçek hayatta o insanla araya mesafe gireceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve dileklerinin gerçekleşeceğine, zorlu bir dönem geçireceğine ve kendisini iyi hissetmeyeceğine, kendisini geri planda tutmak istediğine ve kendisine önem vereceğine yorumlanır.

İlgili rüyalar

+8 oy
3 yorum 95 okuma
+4 oy
1 yorum 68 okuma
+9 oy
2 yorum 4.3k okuma
rhh 21 Aralık 2019 Rüya kategorisinde rhh Rüyakar (4.1k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 65 okuma
+13 oy
1 yorum 41 okuma
Güll1 15 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 74 okuma
Serdar Doğan 8 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Serdar Doğan Karabasan (801 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 71 okuma
qw1934 20 Mart 2020 Rüya kategorisinde qw1934 Uzman Yorumcu (29.9k puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 64 okuma
20 Mart 2019 Rüya kategorisinde Edebiyatçı   yazdı
+4 oy
1 yorum 111 okuma
21 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir   16 71 249 yazdı
+7 oy
1 yorum 32 okuma
Wicoo 8 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Wicoo Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...