Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
55 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (3.3k puan)
Allah hayır etsin rüyamda bir düğün ortamındaydım bekarlar uzun diktörtgen bir masanın etrafında evliler de çekirdek aile olarak eşleriyle çocuklarıyla yuvarlak masaların etrafında oturuyordular. benim gibi bir kaç arkadaşım bekarların olduğu masadaydık çoğunluk koyu giyinmişti. ortam sıkış sıkıştı halay çeken dans eden insanlar yoktu ama böyle düğün kalabalığı gürültüsü vardı. yuvarlak masalardan yeni evli sayılan bir arkadaşımı gördüm siyah kırmızı geometrik üçgen baskıların olduğu kıyafetler gitmişti eşarbıda aynı geometrik baskıdaydı. kollarına altın bilezikler boynunda da altın kolye  takmıştı. hatta çok süslüydü.ki bu arkadaşım çok yakın arkadaşım çocukluğumdan beri tanıdığım ev arkadaşlığı yaptığım iyi tanıdığım biri. şaşırıyordum onu görünce bu onun tarzı  değil diyordum sonra o ve eşi masamızın önünden geçerken sohbet ettik ya sen niye böyle giyindin bu kadar takıştırdın senin tarzın değil. akrabalarını kıskandırmak için mi ha deyip güldük Oda ama onlar bu dilden anlıyorlar diyordu. ve düğün sanki arkadaşımın eşinin tarafındaydı.

yorumlanırsa çok sevinirim aynı gece bahsettiğim o arkadaşımda rüyasında benle düğün görmüş ardından kkendi düğünün tekrar olduğunu görmüş. ikimiz aynı gece düğün gördük.
Rüyakar (3.3k puan)
arkadaşımla benzer  rüyayı görme sebeplerimize de değinirseniz sevinirim. hatta arkadaşım bir düğüne gidecekmiş bizim eve gelip benim altın renginde ayakkabım var onu istiyormuş benden. bu da ek bilgi olsun
Rüya Bilgesi (177k puan)
Sadece 1 kişiyi etiketleyin lütfen diğer etiketleri (rüya ile ilgili olan) daha bol kullanın. ;)
Rüyakar (3.3k puan)
hem dini hemde piskolojik yorum beklediğim zaman bu alanda yorumlarını beğendiğim kişileri etiketliyorum. bir yorumcunun yorum yapmasını diğerinin yorum yapmaması anlamına gelmiyor bence.
Rüya Bilgesi (177k puan)
Gelmiyor haklısın ama iki yorumcu da diğerine bırakıyor yorum yapmayı. :)
Rüyakar (3.3k puan)
hııım haklısınız anladım :) şuan yaptığınız gibi :D bakalım kim yorumlayacak. ki hepinizin de yorumları değerli. iyi günler diliyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Rüya Yorumcusu (16.7k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,


Rüyanızda dikdörtgen,yuvarlak sembolleri genel olarak bekarları ve evlilieri sembolize ederken ve genel olarak herkes siyah giyinmişken sadece arkadaşınızın kırmızı+siyah giyinmesi ve üstünde "üçgen" bulunması onu düğünde bulunan iki gruptan da ayırıyor.Arkadaşınız evli ama hep mevcut durumuna ilaveli.Yuvarlak masalar kişinin hayatında ki bir döngüyü açıklıyor.Yani evlenerek tamamladığı şeyi.Bekarların ise dikdörtgen ve uzun.Yani henüz tamamlanmamış ve açık uçlu gibi.Arkadaşınız kendi adına tamamlanmış gibi görünsede sorunlar var.Davranışları ile çevresine mesajlar gönderiyor.Sizden ayakkabı istemesi de zaten yardıma ihtiyacı olmasından.Kendini kendi düğününe tekrar giderken görmesi ,kendi düğününde açık gördüğü ve tamamlayamadığı bir konu var onu rüyada da olsa kapatmak istiyor.

Zaten sizin rüyanızda düğün ama ses olarak düğün görüntü olarak değil(ıyun vs yok),arkadaşınız ise kendisi gibi değil.İki sembolde olması gerekn ile olan arasında ki farklara değiniyor.Bu durum her ne ise düğün ortamı ile ilgili ki ve çok muhtemelen arkadaşınızın akrabaları ile ilgili,ya ona istediği gibi bir düğün yaptırmadılar,ya çok yavan geçti düğünü ki tekrar yapmak istiyor bu onun tarafından sizin gözlemleriniz.

Kırmızı+Siyah giyinmeler,altın takmalar vs ise artık geri dönüşü olmayan düğün tekrarından dolayı bu açığı normal hayatta kapatmak isteğinden.Siz bu duruma destek olup,aslında gerek olmadığı konusunda yardım edeceksiniz arkadaşınıza.Aynı gün aynı düğün rüyalarını görmeniz bir de sizin rüyanızda altın kolye(üst) ve altın bilezik(orta) var iken arkadaşınızın rüyasında ise altın renk ayakkabı(alt) olarak bu rüyalar birbirini tamamlıyor gibi görünüyor.

DAB,
Selamlar.
Rüyakar (3.3k puan)
çok güzel yorumlamışsınız teşekkür ederim
+2 oy
Rüyakar (3.3k puan)
rüyam aşağılara indi  yorum yazayım  görünsün belki inşallah yorumlanır  :(  yorumcularımızdan değerli yorumları bekliyorum.

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 33 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde Parzival Rüyazede (161 puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 35 okuma
22 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Asli111 Rüyazede (188 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 28 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde asiya Rüyakar (3.3k puan) yazdı
+9 oy
2 yorum 41 okuma
+7 oy
3 yorum 44 okuma
1 Eylül 2019 İstihare kategorisinde Ela Rüyakar (724 puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 95 okuma
26 Ağustos 2019 İstihare kategorisinde Ela Rüyakar (724 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
+6 oy
1 yorum 31 okuma
+4 oy
0 yorum 14 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.8k yorum

17k düş-ünce

3.1k üye

94 Aktif
7 Üye ve 87 misafir
Bugün : 9110
Dün : 23048
Toplam : 13455929
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 468 e
  2. Karga - 53 e
  3. Likya - 50 e
  4. Rüya Tabircisi - 49 e
  5. kuzgun - 24 e
  6. Ruya.ci - 19 e
  7. Simge - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...