Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
81 okuma
Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (24.5k puan)  
Allah hayır etsin rüyamda bir düğün ortamındaydım bekarlar uzun diktörtgen bir masanın etrafında evliler de çekirdek aile olarak eşleriyle çocuklarıyla yuvarlak masaların etrafında oturuyordular. benim gibi bir kaç arkadaşım bekarların olduğu masadaydık çoğunluk koyu giyinmişti. ortam sıkış sıkıştı halay çeken dans eden insanlar yoktu ama böyle düğün kalabalığı gürültüsü vardı. yuvarlak masalardan yeni evli sayılan bir arkadaşımı gördüm siyah kırmızı geometrik üçgen baskıların olduğu kıyafetler gitmişti eşarbıda aynı geometrik baskıdaydı. kollarına altın bilezikler boynunda da altın kolye  takmıştı. hatta çok süslüydü.ki bu arkadaşım çok yakın arkadaşım çocukluğumdan beri tanıdığım ev arkadaşlığı yaptığım iyi tanıdığım biri. şaşırıyordum onu görünce bu onun tarzı  değil diyordum sonra o ve eşi masamızın önünden geçerken sohbet ettik ya sen niye böyle giyindin bu kadar takıştırdın senin tarzın değil. akrabalarını kıskandırmak için mi ha deyip güldük Oda ama onlar bu dilden anlıyorlar diyordu. ve düğün sanki arkadaşımın eşinin tarafındaydı.

yorumlanırsa çok sevinirim aynı gece bahsettiğim o arkadaşımda rüyasında benle düğün görmüş ardından kkendi düğünün tekrar olduğunu görmüş. ikimiz aynı gece düğün gördük.
Uzman Yorumcu (24.5k puan)  
arkadaşımla benzer  rüyayı görme sebeplerimize de değinirseniz sevinirim. hatta arkadaşım bir düğüne gidecekmiş bizim eve gelip benim altın renginde ayakkabım var onu istiyormuş benden. bu da ek bilgi olsun
Rüya Bilgesi (384k puan)  
Sadece 1 kişiyi etiketleyin lütfen diğer etiketleri (rüya ile ilgili olan) daha bol kullanın. ;)
Uzman Yorumcu (24.5k puan)  
hem dini hemde piskolojik yorum beklediğim zaman bu alanda yorumlarını beğendiğim kişileri etiketliyorum. bir yorumcunun yorum yapmasını diğerinin yorum yapmaması anlamına gelmiyor bence.
Rüya Bilgesi (384k puan)  
Gelmiyor haklısın ama iki yorumcu da diğerine bırakıyor yorum yapmayı. :)
Uzman Yorumcu (24.5k puan)  
hııım haklısınız anladım :) şuan yaptığınız gibi :D bakalım kim yorumlayacak. ki hepinizin de yorumları değerli. iyi günler diliyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Lusid Rüyacı (66.9k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,


Rüyanızda dikdörtgen,yuvarlak sembolleri genel olarak bekarları ve evlilieri sembolize ederken ve genel olarak herkes siyah giyinmişken sadece arkadaşınızın kırmızı+siyah giyinmesi ve üstünde "üçgen" bulunması onu düğünde bulunan iki gruptan da ayırıyor.Arkadaşınız evli ama hep mevcut durumuna ilaveli.Yuvarlak masalar kişinin hayatında ki bir döngüyü açıklıyor.Yani evlenerek tamamladığı şeyi.Bekarların ise dikdörtgen ve uzun.Yani henüz tamamlanmamış ve açık uçlu gibi.Arkadaşınız kendi adına tamamlanmış gibi görünsede sorunlar var.Davranışları ile çevresine mesajlar gönderiyor.Sizden ayakkabı istemesi de zaten yardıma ihtiyacı olmasından.Kendini kendi düğününe tekrar giderken görmesi ,kendi düğününde açık gördüğü ve tamamlayamadığı bir konu var onu rüyada da olsa kapatmak istiyor.

Zaten sizin rüyanızda düğün ama ses olarak düğün görüntü olarak değil(ıyun vs yok),arkadaşınız ise kendisi gibi değil.İki sembolde olması gerekn ile olan arasında ki farklara değiniyor.Bu durum her ne ise düğün ortamı ile ilgili ki ve çok muhtemelen arkadaşınızın akrabaları ile ilgili,ya ona istediği gibi bir düğün yaptırmadılar,ya çok yavan geçti düğünü ki tekrar yapmak istiyor bu onun tarafından sizin gözlemleriniz.

Kırmızı+Siyah giyinmeler,altın takmalar vs ise artık geri dönüşü olmayan düğün tekrarından dolayı bu açığı normal hayatta kapatmak isteğinden.Siz bu duruma destek olup,aslında gerek olmadığı konusunda yardım edeceksiniz arkadaşınıza.Aynı gün aynı düğün rüyalarını görmeniz bir de sizin rüyanızda altın kolye(üst) ve altın bilezik(orta) var iken arkadaşınızın rüyasında ise altın renk ayakkabı(alt) olarak bu rüyalar birbirini tamamlıyor gibi görünüyor.

DAB,
Selamlar.
Uzman Yorumcu (24.5k puan)  
çok güzel yorumlamışsınız teşekkür ederim
+2 oy
Uzman Yorumcu (24.5k puan)  
rüyam aşağılara indi  yorum yazayım  görünsün belki inşallah yorumlanır  :(  yorumcularımızdan değerli yorumları bekliyorum.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 48 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Afsana Karabasan (400 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 33 okuma
+2 oy
2 yorum 23 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (356k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 45 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde Parzival Karabasan (400 puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 40 okuma
22 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Asli111 Karabasan (400 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 42 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde Ufukd Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 22 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde saga Karabasan (400 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 34 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

62.3k yorum

24.3k düş-ünce

3.9k üye

125 Aktif
5 Üye ve 120 misafir
Bugün : 31488
Dün : 36060
Toplam : 15947263
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1771 e
  2. Sonbahar - 326 e
  3. Karga - 158 e
  4. Likya - 66 e
  5. kuzgun - 64 e
  6. Ruyadede - 27 e
  7. Rüya Tabircisi - 19 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...