Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (78 puan)
Merhaba ben bugun cok karışık kesik kesik rüyalar gördüm ilk rüyam karşı komşumuz, gidiyoruz onun oglu da vrmış yanımıza otuyor sofradayız pilav ve yumurta kırması cay ver oglu onları yiyor oğlu gülüyor kahka lar falan atıyor daha sonrada diğer rüyam dayımgil cok gğzel bir ev döşemişler yeni yeni koltuklar almışlar koltuklar cok gösterişli oraya gidiyoruz cok güzel olmuş diyorum daha sonra biz taşınıyormuşuz ben aglıyorum gitmem ben burdan niye gidiyoruz diye annem bana bin şu arabaya gidiyip beni bindiriyor  diğer bi kesik rüyam ise hamama gidiyorum yanımda bi kız vr işte o gezdiriyor bölük bölük havuzlar vr yanımdaki kız bu havuz cok sıcak ben girmiyorum diyor ama havuzdan dumanlar cıkıyor bende evet cok sıcak belki diyorum daha sonrasını hatırlamıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
bu rüyaların kafanın karışık olduğuna işaret eder. kahkaha olayı sinirlerle ilgilidir kahkası  mutluluksa o kişinin maddi anlamda bir kazancı olacak ve sevinecektir. yok kahkaha kızdırıcı tarzda ise bu siizin sinirlerinizin gergin olduğuna işaret eder. çay ve yumurta ve pilav hem maddi hem eğeer bekar ise evlilik anlamında bir karar verme aşamasıdır ve muhtemelen sonucuna kahkaha atıyordur.
koltuk takımı birine özendiğiniz yada eğer bekar isen evlenme isteğini belirtiyor. ayrıca rahatlama ve huzur bulma isteğini yansıtıyor.
taşınmak hayatında artık bazı değişimleri istediğine işaret ediyor.
hamamda gene rahatlama ve evlilik isteğidir arınmak gerektiğine işaret eder. havuzda öyledir ama sıcak olması bu konuda sıkıntıya işaret eder. belki üzüntü duyduğunu yansıtıyor gibi. bekar isen evlilikle ilgili düşüncelerinin evli isen de rahatlığa ihtiyacın olduğunu gösteriyor sonuç olarak.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 27 okuma
30 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (4k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
+1 oy
1 yorum 23 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (69.4k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (69.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (69.4k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde izmir35 yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
28 Ocak Rüya kategorisinde Zübeyde101 Rüyazede (78 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
+11 oy
6 yorum 78 okuma
+2 oy
1 yorum 19 okuma
+5 oy
1 yorum 25 okuma
26 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Merve3434 Rüyakar (2.7k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.8k yorum

17k düş-ünce

3.1k üye

82 Aktif
5 Üye ve 77 misafir
Bugün : 8311
Dün : 23048
Toplam : 13455130
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 468 e
  2. Karga - 51 e
  3. Likya - 50 e
  4. Rüya Tabircisi - 49 e
  5. kuzgun - 24 e
  6. Ruya.ci - 19 e
  7. Simge - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...