Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
92 okuma
mustafaharputi Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
yeniden gösterildi
Rüyalar, gerçeğin zamanından çok daha uzun bir boyuta sahiptir. Gerçek hayattaki zamanın üzerine, en az 55 dk ekler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Biz rüyanın %100 ünü tasarlıyoruz. Ya da bizle ilgili olan her şey => zihin-bilinçaltı-sezgi vs. Lakin biz Lucid' de değilsek %5 ini hatırlıyor ve bu % 5 inede bilinçaltı diyoruz. Yani bilinçaltı en az % 50dir. Çünkü gerçeklerden referans almadan yeni bir şeyler üretemeyiz. Taşı-mermeri-ifadesi-rengi-havası illaki temelindeki bazı noktalar bilinçaltı yani gerçek hayatta zihnimizde kalan kırıntılardır. Peki biz rüyadayken, neden %50 olduğunu fark etmiyoruz. Çünkü zihnimizi ona adapte ediyoruz.
Peki her şeyin başı inanmaktan geçmiyor mu? Evet, inanç en büyük- en güçlü temeldir. Eğer inanırsanız, her şey hem de her şey inancınız doğrultusunda gerçekleşir. Tıpkı bir şizofren, gördüğü insanların gerçek olduğuna inanması gibi. Ne zaman gerçek olmadığını fark ederse, zihni bilinçaltına hükmeder. Ve artık pürüzleri fark eder. İnsanların niçin yaşlanmadığı -büyümediğini-tırnaklarının,saçlarının uzamadığını; yani doğal seyrinde olacaklarının hiç gerçekleşmediğini fark eder. Taki ne zaman inanırsa,işte o zaman bilinçaltı savaşta yenilmiş ve artık zihin tüm kontrolü ele almıştır. Zihin güç ister, enerji-direnç ister. Bu şizofren ne zaman psikolojik bir çöküntü içine girerse işte o esnada bilinçaltındaki kırıntılar harekete geçer ve bu kırıntılar zihnin kontrol paneline inceden bir duvar örer. Ve şizofren yeniden hastalanır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
'' Mesaj içermeyen rüya yoktur!'' Her rüyada bilinçaltı çeşitli olay-şahıs yahut mekan vardır. Rüyalar aslında mesaj içermez. Ama rüyada insanın mükemmel zihninde sezgiler olağanüstü yer tutar. National Geographic' in ispatladığı gibi(üzerinde yoğunlaştırıldığında, olgunluk aşamasından sonra, önüne çıkacak resmin hissettirebileceği duyguyu 2sn evvelden bilip, gözlerden tepkiler okunabiliyor). Yani biz rüyayı, mesajı var şekilde yorumlarız. Ama aslında o rüya bizim hayal zihnimizdir, gerçek sezgimizdir. Nadiren rüyalar ilahi güç ile gerçekleşir. Asıl mesajlı rüyalar onlardır.

 

 Rüyadaki her şeyi biz yaratmışızdır. Evler, nehirler, insanlar, heykeller,doğal olaylar her şey. Yani hepsi bilinçaltıdır. Lakin zihnimiz bunu o kadar mükemmel gerçekleştirir ki, farkına varmayız. İşte  çok büyük bir şey olarak görülen ''Lucid'' olayının temeli budur. Lucid rüyayı bizim tasarladığımızı fark etmemiz, neyi sağlar?  Rüyayı kontrol etmeyi, rüyanın hakimiyetini ele almamızı sağlar.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
Rüyada tıpkı böyledir. Öncelikle fark etmeniz gerekir. Rüyanın sizin elinizde olduğuna. Sonra  pürüzler dikkatinizi çeker.. Sonra %5lik kısım gitgide artar. Baktığınız nehrin renginden, nehirdeki balık, balıktaki gözlerden 6 ay evvel gittiğiniz gölü anımsarsınız. Yani rüyanızda gölü referans almış; ama nehri yaratmışsınızdır Eğer rüyanız bu nehirse, tamamiyle %50 yi fark ettiniz. Ardından bu fark etme süreçleri başlar.  Seans, seans… Fark ederek gitgide rüyayı kontrol eder hale gelirsiniz. Çünkü artık farkında olmanın yerini inanç almıştır. Rüyadakileri sizin yarattığınıza inanırsınız. Ardından rüya bu yönde şekillenir. Başlamak mühim olan.Karar verip başlamak, sonrası gelecektir. Başlangıç gerçek olabilir :))
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
Peki rüyayı kontrol etmenin faydası ne? Gerçek hayatta yaşayamadığınız şeyleri yaşar, insanları görebilirsiniz.
Ama bunu bilime götüremediğiniz, yani teknolojiye basit haplar şeklinde yansıtmadığınız takdirde, herkes bunu yapamaz ve çoğu inanmaz. Sizi deli sanarlar  Çünkü bilinçaltında bu konuyla ilgili ön yargılar mevcut. Bu ön yargılarda zihne ya da inanç tabakasına duvar örer.
Eğer gerçekten iyi-düzenli ve başarılı seanslar ve inançla birden fazla insan bu işe başlarsa, yakında ortaklaştırabilmek yani aynı rüyada bulunup, ayrı zihinleri paylaşırlarsa ortaya müthiş şeyler çıkacaktır.

İlgili rüyalar

+7 oy
6 yorum 102 okuma
mustafaharputi 11 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 104 okuma
mustafaharputi 9 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 141 okuma
mustafaharputi 12 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+3 oy
6 yorum 76 okuma
mustafaharputi 8 Kasım 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+8 oy
27 yorum 311 okuma
mustafaharputi 17 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 119 okuma
mustafaharputi 11 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 49 okuma
Simge 10 Haziran 2020 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (143k puan)   yazdı
+4 oy
18 yorum 120 okuma
mustafaharputi 3 Mart 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 75 okuma
mustafaharputi 22 Ocak 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+15 oy
18 yorum 143 okuma
Simge 12 Ağustos 2020 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (143k puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 77 okuma
mustafaharputi 3 Mart 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 67 okuma
+4 oy
8 yorum 67 okuma
mustafaharputi 8 Kasım 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

380 Aktif
8 Üye ve 372 misafir
Bugün : 7155
Dün : 24117
Toplam : 29446139
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...