Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Merhaba,

2 rüyayı iç içe karışık bir şekilde gördüm. Öncelikle kendimi bir ailenin içerisinde görüyorum, oldukça büyük bir aile, aşiret. Oldukça zengin ve varlıklı bir aile. Sanki bende onlardanmışım gibi içlerinde yer alıyorum ama kimseyi tanımıyorum aslında. Bir adam vardı siyah takım elbiseli, aracından indi siyah range rover bir jip. Babası hastanede, ölümünü bekliyorlar. Ama adam yorgun biraz dinlenmek istiyor. O sırada haber geliyor, babası ölmüş. Ortalıkta bağırtılar kopuyor. Bu gördüğüm kişi çalışan personeli dahil herkesin üzerinde baskı kurmaya çalışıyor, babanız öldü babanız nasıl üzülmezsiniz demeye getiriyor. Tam o sırada telefonunu bıraktığı odadayım ben ve bir mesajın geldiğini görüyorum. Ekranda görünüyor, bakıyorum. Baktığımda mesajın eşimin eski patronundan geldiğini görüyorum. Mesajın eşimin durumu ile ilgili olduğunu düşünüyorum, ama okuduğum mesaj 'Aaaaaa ölüm haberi geldi çok üzüldüm.' şeklindeydi. İçten ve samimi olduğuna hiç inanmıyorum, yalan söylüyor diyorum. Ve arkadan eşimle ilgili bir iş çevirdiğini hissediyorum o an.

Sonra kendimi bu evin kapısının önünde görüyorum. Ev büyük, bahçesi var. Evin kapısının önünde yerde toprakta bir sürü takı var, sanki toprağa tohum ekilmiş de bu ürünleri yetişmiş gibi. Özellikle bileklik ve yüzükler. Çoğunluğu safir ve pırlanta. Ben özellikle safir yüzüklere yöneliyorum ilk onlar dikkatimi çekiyor, onlardan bir kaç tane alıp avucuma koyuyorum. Tabii bu arada yanımda başka kadınlar da vardı ve hepimiz siyah giyinmişiz, ev matem yeri olduğundan. Yanımdaki kadın büyük pırlanta bir yüzüğe yöneliyor, o an benim de pırlantalar dikkatimi çekiyor. Bir tane de pırlanta yüzük almaya niyetleniyorum.

Sonra kendimi gemide buluyorum ve yanımda Türkiye'de ünlü bir oyuncu kadın var. Onunla konuşuyorum, kiminle konuşsam inanılmaz derecede negatif elektrik aldığımı söylüyorum. Bunu istemediğimi ama engel olamadığımı söylüyorum. O anda bunları konuşurken kadının yüzüne bakım yapmak için, bakım jeli sürüyorum. O da bana merak etme benim de tam 1,5 sene sürdü ve bu süreçte göz altım hep çöküktü dedi. Bu arada fark ediyorum ki kadının yüzü yüzü ışıl ışıl, benim ise yorgunluktan çökmüş.

Daha sonra bir bakıyorum yakın arkadaşlarım gemide. Arkadaşım Demet benim ayakkabılarımı almış, gülümseyerek söylüyor bana. Nasıl olsa sorun yapmazsın demeye getiriyor. Bende bir şey demiyorum. Elime arkadaşımın ayakkabılarını alıyorum, beyaz eski spor ayakkabılar, kirlenmiş.

Sağ tarafa bakıyorum diğer arkadaşım Tuğçe'yi görüyorum. Baştan aşağı kırmızı giymiş, elbise ayakkabı kırmızı ve kırmızı ruj sürmüş. Sonra Demet kıyafetinden belli olmasın diye iç çamaşırını çıkarıyor, hatta regl olmasına rağmen yine belli olmasın diye arka kısmını makasla kesiyor (kan yoktu görmedim). Diğer arkadaşım Esin bunu destekliyor, bense yanlış buluyorum ama bir şey demiyorum.

Sonra kıyıya yanaştığımızı fark ediyorum ve hepimiz gemi kıyıya yanaşınca sabit dursun diye halatlarla gemiyi bağlamaya çalışıyoruz. O an fark ediyorum ki gemi çok büyük, şaşırıyorum.

Gemiden aşağıya inince fark ediyorum ki benim ayakkabılarımı Esin giymiş, halbuki Demet almıştı. Esin'in ayağındaki benim ayakkabıları görüyorum yepyeni gıcır gıcır. Sonra elimdeki arkadaşımın ayakkabılara bakıyorum, ilk gördüğüm andaki gibi eski değil. Hatta sol teki tertemiz yeni görünüyor, sağ teki biraz eski ve kirli görünüyor. Ama mutlu oluyorum, arkadaşımın ayağındaki bana ait yeni ayakkabılar çok kaliteli değiller, markasına bakınca çok da değerli olmadıklarını görüyorum. Benim elimdekiler ise kaliteli, iyi bir markanın ürünü ve çok daha iyi olduklarını düşünüyorum ve iyi olduklarını biliyorum.


Oldukça uzun ve karışık oldu, yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 36 okuma
+8 oy
1 yorum 34 okuma
+2 oy
1 yorum 14 okuma
+3 oy
3 yorum 17 okuma
+5 oy
2 yorum 45 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde Parzival Karabasan (400 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 42 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde Ufukd Karabasan (400 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 34 okuma
3 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 34 okuma
+3 oy
3 yorum 35 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (357k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63k yorum

24.5k düş-ünce

4k üye

56 Aktif
5 Üye ve 51 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18410
Dün : 29361
Toplam : 15999818
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2573 e
  2. Sonbahar - 660 e
  3. Karga - 427 e
  4. kuzgun - 146 e
  5. Likya - 98 e
  6. yirmiyedi - 58 e
  7. sonsuz - 54 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...