Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
32 okuma
Tabir kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Rüyamda babamın görev yaptığım şehre gidebilmem için verdiği kendi arabasıyla ( gerçekte o marka bir arabamız yok rengi füme siyaha yakın megan marka sedan bir araba) görev yaptığım şehre kadar geliyorum. Yalnız gelirken bazen ara ara gözlerim tam net görmüyor yollarda giderken sanki arabayı sağa sola çarpacakmışım gibi oluyor ama çarpmıyorum. Daha sonra arabayı yolun tam ortasında ön 2 kapısını açık bırakarak iniyorum ve arkadaşımı görüp onun yanına kapıları kapatmadan, arabayı kilitlemeden, hatta arabayı yolun ortasından almadan arkadaşımın yanına gidip onların yanına oturuyorum. Normalde böyle birşey yapmam imkansız. Daha sonra aklım sürekli araba da ben bir gideyim de arabayı kilitleyeyim orda öylece kaldı deyip kalkıyorum gidiyorum bakıyorum ki araba orda değil götürmüşler. Çalındı sanıyorum ve aramaya koyuluyorum ama hiç bi sokakta hiç bir yerde bulamıyorum. Evlerin içine giriyorum acaba diyorum arabayı içerimi aldılar, çok değişik evlere girip saçma sapan yerlerde arabayı ararken koyun görüyorum merdivenlerden çıkıyorum bi koyunun yüzünü görüyorum beyaz tüylü masum bir koyun yatıyor kıytı köşede. Ordan iniyorum başka yerlere bakıyorum yok. Tekrar arkadaşımın yanına gidiyorum arabam kayboldu yok diyorum bana birşey demiyor bu endişemden anlamıyor muhabbetine devam ediyor. Bende sinirleniyorum arabamı tekrar bulmak için orayı bir hışımla terkediyorum. Yolda adamın biri arabamın kaybolduğunu öğrenip 2 3 genci kolundan tutarak bana doğru getiriyor, belalı serseri tipli gençler bana bakarak alaylı bir şekilde birşeyler söylüyorlar ama anlamıyorum ne dediklerini sadece onların almadığını anlıyorum. Getiren adam geri gidiyor. Tam o sırada bir kadınla karşılaşıyorum aklı başında kıvırcık saçlı daha önce görmedğim bir kadına soru soruyorum. Ben arabamı kaybettim çok üzgünüm bu durumu babama nasıl söylerim diye ona dert yakınıyorum o kadın da beni rahatlatır cinsten babanı ara güzelce söylemeye çalış diyor. Bunu söylerken bi telefon geliyor kadına galiba gelen telefon net hatırlayamadım. Telefonda bir polis arabam aslında çalınmamış polisler götürmüş. Beni de emniyette beklediklerini söylüyorlar ve ben çok mutlu olup çok da rahatlıyorum o sırada uyandım. Rüyam bu şekilde ve huzursuz bir ruh hali içerisinde olduğum günlerdeyim. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 14 okuma
+2 oy
0 yorum 19 okuma
+5 oy
1 yorum 39 okuma
+72 oy
67 yorum 60.7k okuma
+9 oy
2 yorum 66 okuma
+12 oy
8 yorum 264 okuma
3 Ekim 2019 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (413k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 19 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde KübraTrn Karabasan (400 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 40 okuma
+14 oy
3 yorum 117 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.2k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

63 Aktif
0 Üye ve 63 misafir
Bugün : 21523
Dün : 17901
Toplam : 16123965
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2953 e
  2. Sonbahar - 396 e
  3. Rüya Tabircisi - 353 e
  4. Karga - 177 e
  5. magdalena - 111 e
  6. yirmiyedi - 54 e
  7. kuzgun - 47 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...