Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
42 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
selam aleyküm
rüyamda gündüz vakti karşımda kabeyi gördüm kabenin soltarafında bir duvar vardı duvarın bir tarafı boşlukutu o boşluktan içeri girdim içeriye girdiğimde sağ tarafta camiye benzer kubbesi olan bir yapı gördüm o yapının kapısından içeri girmeye giderken yapının sol tarafındaki boşluktan üç tane tilki çıkıp beni kovalamaya başladı üç tilkiden kaçmaya başladım üç tilkiden birtanesi beni ayağımdan tuttu tilkiyi yakalayıp diğer iki tilkinin üzerine fırlattım ve rüyadan uyandım.

rüyamı yorumlayabilirmisiniz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
tilki kadını işaret eder seni haddinden fazla seven kıskanan ve hatta kıskançlığıda zarar veren biridir. bu kadın senin yapacağın bir doğruyu yada gieceğin bir yolu engellemeye çalışmış. ve muhtemelen başkasınıda kışkırtmış  tilki zarar vermiyorsa sevdiğn bir kadını zarar veriyorsa sana tuzak kurmaya çalışan kadını işaret eder.  tabi bu yorum sen erkeksen geçeridir bayan için ise bir erkeği işaret eder. ayrıca seni inandığın bir şeyden alıkoymaya çalışan güvendiğin biriyle arana fitne sokmaya çalışan birine de işaret eder.

İlgili rüyalar

+72 oy
67 yorum 60.7k okuma
+8 oy
2 yorum 68 okuma
+7 oy
4 yorum 61 okuma
27 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Ayaz Karabasan (435 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
+2 oy
0 yorum 19 okuma
+3 oy
2 yorum 41 okuma
+6 oy
2 yorum 37 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.2k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

89 Aktif
3 Üye ve 86 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20615
Dün : 17901
Toplam : 16123057
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2953 e
  2. Sonbahar - 396 e
  3. Rüya Tabircisi - 327 e
  4. Karga - 177 e
  5. magdalena - 111 e
  6. yirmiyedi - 54 e
  7. kuzgun - 47 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...