Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+3 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-174 puan)
Rüyamda arkadaşım ile beraberiz bizim eve giden yoldayız araba ile gidiyoruz arabayı ben kullanıyorum . Eve giden yol bildiğiniz dere gibi olmuş sular seller götürüyor biz o yoldan eve gidiyoruz suyun içinden ve ben arkadaşıma burası eskiden dere imiş o yüzden çok yağmur yağınca böyle oluyor korkma diyorum . Biz yoldan eve geliyoruz . Bizim evde oturuyoruz ev de başka misafirlerde var . Benim arkadaş gidiyor şömine varmış onun içine oturuyor kafasını bacanın içine doğru sokuyor . Yuzunede maske takmış . Bende sanki çok normalmiş gibi konuşuyorum onunla hiç şaşırmadan. Nasıl iş kokusu varmı çok diyorum yok bu defa çok iş kokusu almadım diyor. Sonra kendimizi bir bahçede görüyorum . Ağacın üstüne bir sedir yapmışlar bizde o sedirin üstünde örüyoruz. Orada hiç tanımadığım 60 yaşlarında köylü görünümlü bir adam bana ağaç dalından muz salkımı gibi bir dal koparıp veriyor al bunu diyor. Alıyorum bakıyorum salkimda küçük küçük enginarlarlar var . Bak bunu her yerde bulamazsın diyor . Sonra elinde bir de brokoli var iki adet bak bu karda çok güzel bunlarida istermisin diyor. Ben arkadasimada ver enginar diyorum brokolileride alayım diyorum.adam arkadaşım için isteyince bana kızıyor sanki hiç duymamış gibi davranıyor ben tekrar istiyorum . Sonra arkadaşıma dönüp elimdekileri ona veriyorum al bu senin olsun diyorum . Adam ağaçtan inmiş gidiyor böyle köy gibi bir yerde olan iki binanın arasında ona sesleniyorum yine . bir tane daha ver bize diye peşinden gidiyorum . Neyse diyorum sonra nasıl olsa yine gelir diye düşünüyorum. Sonra arkadaşımla tekrar arabaya biniyoruz bu defa evden ayrılıyoruz aynı ev yolunda araba sürüyorum bu defa o su dolu olan yol buz pisti gibi olmuş şu donmuş buz tutmuş . Girdunmu bak buz tutmuş yol diyorum. Yavaş yavaş sürüyorum arabayı çok dikkatli bir biçimde sadece bir yerde araba hafif bir kayma oluyor onun haricinde hiç kaymadan yavaş yavaş yolun sonuna geliyoruz . Bu arada bu arkadaşım ile beraber iken onun çocuklarında biri  ve benim de dayımin kızı hep yanımızda idiler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
seçti
 
En İyi Yorum
kendi düzeninde giderken bazılarının sıkıntılarını görüyorsunuz ve bu sıkıntıların temelini bildiğinizden pek müdahale etmeden kendi işinize bakmauya çalışıyorsunuz eve gelmeniz arkadaşının başını bacaya sokması muhtemelen bir kısmet iş yada benzeri bir arayışını gösteriyor.ağacın üstünde sedirde oturuyor gibi anladım bu durumda enginar vermesinide dahil edersk, varlıklı ve güçlü birinin size yapacağı bir yardım yada iyiliktir. ancak burada üzüntüyle ve sıkıntıyla geçen bir bekleyiş sonucu gelecek bir hayırdır. brokoli yeşil bir sebze olduğundan hayra işaret eder ancak bazı konuları da büyüterek kendini yıpratma ihtimalinide işaret eder. psikolojik olarak . ama sana yapılması gereken bir iyilik yada verilmesi gereken o kısmeti sen başkasına kullanıyorsun. buz rüyası çok farklı anlamlara çıkabilir sır tutmak küsmek gizlilik gibi, ancak şu an kış mevsimi olduğundan gayet normal bir yorum çıkar. daha çok olacak bir şeyi bilip tedbir almak yada bir sorunu önceden hissetmek gibi duruyor. arabada gitmek maddi tedbir almayı ve hayat düzeninin akışı nı işaret ettiğinden sizde tedbrli olarak hareket edip muhtemel zararları hafif bir aksamaya rağmen önlüyorsunuz. yanınızdakiler bu durumda sizin tedbir aldığınız kişiler olabilir yani onlar için bu tedbirleri alıyor olabilirsiniz. çünkü rüya sizin üzerinizde yoğunlaşıyor konuşmalar ve olaylar yanınızdakiler daha çok olayın içinde hareketsizler muhtemelen tecrübeniz onlara yol gösterecektir.
Karabasan (-174 puan)
Çok teşekkür ederim. Sağolun varolun.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
rica ederim.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (67.4k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 33 okuma
17 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Rüyazede (380 puan) yazdı
+4 oy
4 yorum 63 okuma
18 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+7 oy
2 yorum 39 okuma
5 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Sevda83 Rüyazede (140 puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 25 okuma
25 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Uğur Şahin Karabasan (-203 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 35 okuma
30 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Yıldız5656 Rüyazede (94 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 46 okuma
18 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Katerima Rüyazede (85 puan) yazdı
+1 oy
2 yorum 43 okuma
9 Haziran 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 51 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (67.4k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 50 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (67.4k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
22 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (177k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.6k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

82 Aktif
3 Üye ve 79 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6397
Dün : 17302
Toplam : 13364746
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 760 e
  2. Rüya Tabircisi - 267 e
  3. Karga - 123 e
  4. Likya - 60 e
  5. Ruyadede - 58 e
  6. Adams - 40 e
  7. Simge - 38 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...