Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
25 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Ruhsal bir yolculuğun başlangıcında insan kendini huzursuz ve gergin hisseder. Yolculuğun sonunda ise huzuru bulursun. Huzur için ne yapmak gerekir. Çevremiz ve insanlar bu kadar gerginken iş ve ev hayatında dengeyi yakalayamazken...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Ruhsal bir yolculuğun başlangıcında insan kendini huzursuz ve gergin hisseder. Yolculuğun sonunda ise huzuru bulursun. Huzur için ne yapmak gerekir. Çevremiz ve insanlar bu kadar gerginken iş ve ev hayatında dengeyi yakalayamazken...

Huzur bizi nasıl bulacak veya biz huzuru nasıl keşfedeceğiz. Ruhsal bir yolculuktan bahsediyorum ama materyalist bir dünyada yaşıyoruz. Her şeyin para olduğu ve paranın zor kazanıldığı bir dünya... İnsanlar birbirlerini çiğniyor ve eziyorlar. Güçlünün güçsüzü yendiği bir dünya bu.


    Büyük balık, küçük balığı özleye de bilirdi. Ama siz, balıkların birbirini yediği bir hikaye anlatmayı seçtiniz. diyor yazar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Ruhsal Farkındalığını Arttırmak için 5 Soru Sor.

1- Kaygılarının en büyük nedeni nedir?
Aldığın cevabı iyice düşün. Mesela finansal kaygılar güdüyor zihnin. Şimdi sana tek bir cevap vereceğim. Bunu tüm bilincinle kabullen. "Sen kaygılarından çok daha güçlüsün" " Sen cesur ve atiksin"
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
2- Gerçeğin ne olduğunun farkında mısın?
Bu çok önemli aklında binlerce senaryo var ama gerçek değil sadece zihninin senin için kurguladığı bir şey. Sen kendin gerçeğe hazır mısın? Dahası gerçeği keşfetmekte istekli misin? Bu çok basit aklının kurguladığı dünyadan çık ve gerçeği gör.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
3- Kendini Tanıyor musun?
Pek çok insan evet yanıtını verir. Nasıl tanımazsın ki. Yıllardır bu hayatı yaşıyor ve tanımlıyorsun. Ama bu ne yazık ki doğru değil. Kendini bilmiyorsun. Gerçek sınırlarını ve bilinçaltına gizlediğin baskıladığın kişiliğini. Kendini yalın bir halde bulmak istiyorsan bu hayatının en önemli sorusu. Kendini biliyor musun?
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
4- Zorluklar karşısında nasıl tepki veriyorsun?
Korkuyor musun veya mücadele mi ediyorsun. Görmezden mi geliyorsun? Hayatın içinde bu illüzyonda gerçekleri unutabiliriz. Bu bir illüzyon her şeyin kolay olacağına inandığın bir yaşam belkide. Ama hayat zorluklar ve engeller ile var. Gözlerini kapadığında veya görmezden geldiğinde değişmeyecek zorluklar ile ne yazık ki. Kaçmak bir süre seni rahatlatabilir. Ama mücadele etmezsen asla huzurlu olamayacaksın.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
5- Sevgi enerjin düşüyor mu?
İnsanlar büyük zorluklar yaşadıklarında ve bunu atlatamadıklarında genellikle negatife yönelirler. Fakat zorlukları atlatan insanlar hayata daha güzel ve umutla bakarlar. Hayatın karşısındaki duruşun enerjini belirler. Enerjin ise düşüncelerini ve bu bir döngüdür. Çünkü düşüncelerin sana yürüyeceğin yolu verir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Bu sorular sadece sorman gereken bir kaç sorudan bazılarıdır. Büyük resme odaklanmalısın. İçinde bir enerji var. Unutma maddenin en küçük yapı taşı atomlar. Her şey enerjiden yapıldı. Bize katı ve materyalist bir dünya gibi gelse bile aslında değil. Kuantum fiziği hayatımızdaki soru işaretlerini bir gün kaldıracak. Bir gün her şey daha açık ve net gözükecek bize.

Chi veya Ruh veya Atomlar hepsi aynı düzlemde aynı şey aslında. Einstein der ki Enerji asla yok olmaz. Her şey bizim aklımızı ve enerjimizi birleştirmemiz ile başlıyor.

Huzuru bulmak için aklımızın kontrolünü ele geçirmemiz gerekiyor. Duygularımızı yönetmemiz gerekiyor. En önemlisi bir şeyi fark etmemiz gerekiyor. Huzur dışarda değil o sizin içinizde yeşeren bir ağaçtır.

İlgili rüyalar

+2 oy
6 yorum 23 okuma
19 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+5 oy
10 yorum 23 okuma
+6 oy
12 yorum 37 okuma
+8 oy
0 yorum 47 okuma
5 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (104k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 38 okuma
11 Ağustos 2019 Bilgi kategorisinde roselinee2 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 44 okuma
16 Eylül 2019 Bilgi kategorisinde Eyja Rüyakar (4.1k puan)   yazdı
0 oy
7 yorum 37 okuma
6 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+7 oy
7 yorum 42 okuma
16 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+9 oy
6 yorum 89 okuma
21 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+10 oy
9 yorum 119 okuma
+1 oy
1 yorum 17 okuma
20 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

84 Aktif
0 Üye ve 84 misafir
Bugün : 14261
Dün : 22035
Toplam : 16138736
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3034 e
  2. Sonbahar - 456 e
  3. Rüya Tabircisi - 354 e
  4. Karga - 205 e
  5. magdalena - 112 e
  6. yirmiyedi - 65 e
  7. kuzgun - 61 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...