Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-255 puan)
Rüyamda annemin evinin avlusunda daire şeklinde oturuyoruz. Ben ölecekmişim çocuklarımla vedalasiyorum. Dışarda beni bekleyen biri var. Kafasının bir kısmı görünmüyor, tamamen göründüğünde gidecekmişiz. Bu azrail sanirim diyorum. Sonra kafası tamamlanıyor ve gidiyoruz. 3 numara saçlı bir bayanmış bu. Yolda sohbet ederek gidiýoruz hiç bilmediğim bir yerleşim yerine. Bir binaya giriyoruz ve ben bir odaya giriyorum. Odada her taraf duvarlar da dahil çiğ et dolu (et disinda baska hicbirsey yok)ve elinde balta veya çekiç tarzı bir aletle gezen biri var. Ben de bu etlere dönüşeceğim diye düşünerek korkuyor ve ordan bi şekilde çıkıyorum. Yolda uzaklaşırken birilerinden yardım istemek istiyorum ama baktigim herkes o buradakilerin adamıymış gibi hissediyorum ve uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
seçti
 
En İyi Yorum
öncelikle rüyan kabusa benziyor bence bu rüyaya fazla takılma günlük hayatının yansımaları görünüyor psikolojik olarak değerlendireyim. birileri ile bağlarını koparman gerekebilir yada bir bağı koparacaksın bayanı ise birinin sana hile yapması yada birinin davranışında bir hile olduğunu düşünmendir. çiğ etler genelde evet sıkıntı gibidir ama bu daha çok çevrede bazı dedikoduların seni rahatsız ettiğine işaret eder. ruhen daralmana ve başkalarına karşı güvenini kaybetmeye işaret eder. ummadığın bir kişinin davranışıda seni etkilemiş olabilir. ayrılık yada bağ kopması olarak işaret var rüyanda . ama dediğim gibi bu rüyayı görmene sebep olan başka şeylerde olabilir yediğin yemek veya endişeli olduğun bazı durumlar gibi yada başka nedenlerlede bu rüyayı görmüş olabilirsin.
Karabasan (-255 puan)
Tesekkur ederim
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 54 okuma
11 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (289 puan) yazdı
+8 oy
2 yorum 43 okuma
10 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Tayfun Rüyazede (64 puan) yazdı
+8 oy
3 yorum 51 okuma
17 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde gulsahmadan Rüyazede (72 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 24 okuma
4 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 27 okuma
26 Mart 2018 Rüya kategorisinde Melektif yazdı
+3 oy
0 yorum 36 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (84.9k puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 35 okuma
14 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde yok Rüyakar (713 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
30 Aralık 2019 Rüya kategorisinde aliebkir0 Karabasan (-274 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 30 okuma
7 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Sara Rüyazede (44 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
11 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Nisa Karabasan (-41 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.5k rüya

30.8k yorum

18.2k düş-ünce

3.4k üye

74 Aktif
3 Üye ve 71 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 210
Dün : 21282
Toplam : 14325687
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...