Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
65 okuma
musdafa Rüya kategorisinde Rüyazede (1.5k puan)  
yeniden kategorilendirildi
Bir gece sabaha doğru gözümü açtığımda inanılmaz birşey gördüm ve hayret ettim ben acaba rüyamı görüyorum bile dedim sonra rüya olup olmadığını anlamak için aklıma süper bir fikir geldi bende bu sırada yorganın içine sokulup yavaş yavaş kellemi çıkardım birde ne göreyim hala gördüğüm şey hala orda... neyse o gördüğüm şeyi anlatayım birazda o gördüğüm adamlara benzer kellesi gözüküyor boyundan aşağısı gözükmüyor kulakların bir tanesi gözüküyor saçları tiftik tiftik sanki birbirinin kopyası gibiydiler ve ağızlarına baktığımda birşeyler mırıldanıyordular ama ses bana gelmiyordu sesi duymak için yakınlaşmaya çalıştımsada duyamadım o sesi sonra ailem yatıyordu işte sonra onlara seslendim onlarda kalkmadılar ayağa galiba sesimi duymadılar yada o anda ben yokum gibi davrandılar neyse işte bende o sıra son çareye başvurdum yorganın içinden yavaşca kafamı çıkarmaya başladım ve onları tekrardan gördüğümde çok korktum ve bir daha uyanana kadar gözümü açmadım bu gördüğüm şeyi gerçektende çok merak ediyorum kısmet sizeymiş

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
musdafa Rüyazede (1.5k puan)  
yorumum herkes tarafından açıklanmasını isdiyorum....................................................................................................................................................
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
İnsanlar çoğu zaman gerçek gibi hissettiren garip rüyalar görür. Aşırı alkol kullanımı canlı, tuhaf ve unutulmaz rüyalar görmenizi tetikleyebilir.

Parkinson hastalığı yaşayan insanlar daha fazla uyku bozukluğuna sahip olur. Ayrıca kâbuslar, gerçek gibi hissettiren rüyalar, uykuda konuşma, bacak hareketleri, huysuz bacak sendromu, yattığı yerde dönme zorluğu gibi durumlarla ortaya çıkabilir. Anti depresanlar gibi ilaçlar da rüyalarımızı daha önce yaşadığımızdan daha gerçekçi görmemizi sağlar.

Araştırmalara göre, vitaminlerin bile rüyalarımızı etkiler. B6 vitamini vücudumuzun ihtiyaç duyduğu bir vitamindir eksik olması durumunda gerçek gibi hissettiren rüyalar görmemize neden olur.kâbuslar kalp rahatsızlığı ve uyku apnesi gibi şeylerle bağlantılıdır. Kâbusların nedeni, kalp ritmindeki bozuklukların yanı sıra solunumun da sebebi olabilir.
yediğin şeylerin bile etkisi olabilir bu rüyayı şu an fazla ciddiye alma tekrar etmesi halinde değerlendirelim.
+1 oy
musdafa Rüyazede (1.5k puan)  
iyide o anda bile bu gördüklerim gerçek mi dedim ispatlamak içinde tekrardan baktım gene aynısını gördüm gördüğümdede çocuktum ve hala olanları hatırlıyorum rüya olsa illa birkaç saniyeyi atlardım... daha düzgün yorum isdiyorum sizlerden...

İlgili rüyalar

+10 oy
2 yorum 80 okuma
Freestyle 8 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Freestyle Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+12 oy
4 yorum 259 okuma
+2 oy
3 yorum 61 okuma
mustafaharputi 7 Şubat 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+6 oy
12 yorum 120 okuma
Zeyneb 21 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde Zeyneb Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 67 okuma
mustafaharputi 28 Nisan 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 83 okuma
mustafaharputi 10 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 96 okuma
mustafaharputi 9 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 178 okuma
Serap bozkurt 24 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Serap bozkurt Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+20 oy
7 yorum 4.4k okuma
+6 oy
1 yorum 89 okuma
yok 8 Ocak Analiz kategorisinde yok Rüyakar (4.6k puan)   yazdı
+3 oy
6 yorum 67 okuma
mustafaharputi 8 Kasım 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.5k rüya

158k yorum

19.4k düş-ünce

6.6k üye

460 Aktif
2 Üye ve 458 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1161
Dün : 20877
Toplam : 27827994
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...