Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
42 okuma
ase Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Rüyamda metrodaydım.Otogar istasyonu gibi bir yerdeydim.Geniş bir metro istasyonuydu.Metronun gelmesini bekliyordum. O sırada pencereye baktım metronun içinde eski sevgilim ve arkadaşını gördüm oturuyorlardı.O beni gördü ben de onu gördüm.Metro geldi ve bindim.Ben  ön koltuklara oturmuştum.Eski sevgilim ve arkadaşı arka koltuklardaydı.Pencereden bakıyordum.Bir adam vardı, otogar durağının bekleme kısmındaydı, orta kısımda yani ve  simsiyah giyinmişti.Adamın çantası
vardı.Çantasından kuru sıkı silah çıkarttı ve havaya 2 el ateş etti.Herkes çığlık attı.Ben de irkildim .O sırada ben pencereden olayı izliyordum .Ve  metro hareket etti.Ve sesli bir şekilde dedim ki "Bunu neden yaptı ki neden ?"ve sonra da ."Bir insan bunu neden yapar ?" dedim.

 Bu kadar daha sonra uyandım.

Sevgilimle ayrılalı 5-6 ay oluyor.Üniversitede aynı bölümdeyiz.O ayrılmak istedi ayrıldık.Arkadaş kalmak istedi ben istemedim.O yüzden aylardır konuşmuyoruz.Ama evlerimiz yakın ve okulumuzda aynı her gün görüyoruz birbirimizi.Dönüp bakıyor ama konuşmuyoruz.Metro ile gidip geliyoruz neredeyse her gün görüyorum okula giderken ve dönerken hep karşılaşıyoruz.
ase Rüyazede (1.1k puan)  
@rüyadede rüyamı yorumlar mısın ?
ase Rüyazede (1.1k puan)  
@karga rüyamı yorumlar mısın ?
ase Rüyazede (1.1k puan)  
@likya rüyamı yorumlar mısın ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

0 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (179k puan)  
Rüyada kurusıkı tabanca görmek, çevrenizde size pek faydası dokunmayan, hatta tam tersi sürekli zararı dokunan birine yorumlanır. Bu kişi boş sözleri ile sürekli sizi kandırıyor ve kendini iyi gösteriyor olabilir. Hatta kendini çok başarılı ve çalışkan biri gibi gösterse de, aslında tam tersi size ve çevrenize sürekli zararı dokunuyor ve tembellik yapıyor olabilir. Bir arkadaşınızın size maddi külfeti yüzünden artık bıkma noktasına gelebilirsiniz. Ya da size verdikleri sözleri tutmayan kişiler artık sabrınızı zorlayabilir. Yakın çevrenizde birinin artık gerçek yüzünü göreceksiniz. Göstermek istediği kişi gibi olmadığını anlayacaksınız.


Rüyada kurusıkı tabancanın anlamı, aynı zamanda boş laflar eden ve iş icraata gelince tam tersi geriye çekilen birine yorumlanır. Bu kişiye güvenerek bir şey yapmaya kalkarsanız, yarı yolda kalabilirsiniz. Bu sebeple verilen sözlere hemen kanmayın. Sizi bir şeye çok inandıran biri büyük bir hayal kırıklığına uğramanıza da yol açabilir.
0 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (179k puan)  
Rüyada Kuru Sıkı Silah Görmek
Size güven veren birinin sırtınızdan vurması, sizi yarı yolda bırakması ve kendi çıkarları için sizi önemsememesi anlamına gelir. Güvendiğiniz dağlara karlar yağacak. Büyük laflar eden ve büyük sözlerde bulunan kişilerin aslında tam tersi karaktere sahip olduklarını görebilirsiniz. Sizi kandırmış olabilirler.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 50 okuma
Melikeali 27 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Melikeali Karabasan (807 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 48 okuma
+16 oy
1 yorum 29 okuma
Persona 4 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Persona Karabasan (800 puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 35 okuma
Hamittr33 30 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Hamittr33 Karabasan (802 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 27 okuma
1 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde misafir   16 69 246 yazdı
+6 oy
1 yorum 44 okuma
Baharkızı 2 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Baharkızı Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 35 okuma
Aşkın 23 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Aşkın Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 60 okuma
Yaren1989 17 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 38 okuma
Samikoparan6600 23 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Samikoparan6600 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
84 yorum 596 okuma
mustafaharputi 11 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+10 oy
151 yorum 2.4k okuma
mustafaharputi 9 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 42 okuma
alisa 3 Ekim 2019 Rüya kategorisinde alisa Karabasan (803 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...