Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
41 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Ustası (55.4k puan)  
Rüyamda bi evdeydim bide iki adam vardı. Bana bitane eski müzik seti getirdi önüme koydu birisi. Elime aldım aa bizde de vardı bundan dedim. Sonra evden çıkmış oluyorum aynı eve bidaha geliyorum, dış kapısı açıktı elime baktım elimde anahtarlıkta 3 anahtar vardı. Kapıdan içeri baktığımda 2 tane sarı saçlı kız çocuğu vardı 5 yaşlarında bana baktılar sonra anneleri geldi. Sonra ordan çıktım bi kilise bahçesine gittim. Bahçesinin uzun uzun duvarları vardı duvara çıkıp oturdum. Baya yüksekti başım dönüyodu korkudan bi ara. Sol tarafta tam ortada kilisenin kapısı vardı büyük. Evdeki 2 adam da geldi duvara oturdu yanıma. Kilisenin kapısından papazlar çıkmaya başladı beyaz sakallı beyaz saçlı sağa sola bakmadan bahçe kapısına doğru yürüyorlardı. Sonra tam karşımdaki duvar kenarına baktım bi sürü sıra sıra dizilmiş faytonlar ve atlar vardı ama atların üstü örtülüydü sadece bacakları ve biraz daha yukarısı görünüyordu. Beyaz bi at gördüğümü hatırlıyorum diğerlerinin renklerini hatırlamıyorum. Papazlar yürürken müthiş bi kanat sesi gibi bi ses geldi ses öyle bi yayıldı ki içim titredi rüyada herkes ürktü eğildi. Sonra birisi dedi ki bu ses arada oluyo nerden geliyo bilmiyoruz dedi. Papazlar gittikten sonra duvardan indim kilisenin arkasında çok büyük bi arazi vardı tepelik ben yukardan aşağı doğru bakıyodum aşağı düzlükte maç gibi bişey oynuyolardı adamlar, benim durduğum yerde de adamlar vardı onları izliyorlardı uzaktan orda uyandım
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
teyp getirenleri tanıyormusun tanımıyorsan eğer sen kindar yada hırslımısın.
Rüya Ustası (55.4k puan)  
Tanımıyorum. Zaten birinin yüzünü gördüm de diğerinin yüzünü hiç görmedim rüyada. Yok kindar değilimdir ama hırslıyım.
Rüya Ustası (55.4k puan)  
Bide kız çocuklarının kıyafetleri yeşildi ikisi de aynı kıyafeti giymiş ve birbirine çok benziyolardı ikiz gibi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
öncelikle biraz eğlenmeye ihtiyacın var yani kafa dağıtmaya korkuların ve gelecekle ilgili endişelerin rüya boyu seni takip etmiş tanımadığın insanlar kendi içindeki kişiliği temsil ederler. asıl olan biraz dışa açılmanın gerekli olduğudur burada kapının açık olması ve anahtarlar imkanlarının olacağını kızlar ise istediğin şeylerinde olacağını ama kiliseye girmen ve papazlar güvenilmez durumları ve belkie birilerinin seni aldatmaya çalıştığını daha doğrusu doğruyu yanlış yanlışı doğru gibi göstermeye çalıştıklarını ifade eder ama kiliseden çıkmışsın yani aaslında kendine güvenin var. fakat o gürültü aslında allahın uyarı ve yardımıdır maç oynayan kişiler senin için bir rekabeti gösteriyor birileri ile rekabetin olacak ancak henüz hazır değilsin ama korkuların endişelerin halen seni takip ediyor adamların yanında durması buna işaret eder.  bence biraz enerjini yenileme ihtiyacın olabi,lir biraz değişiklik yapabilirsin stres içinde yada beklentilerinde biraz umutsuz olabilirsin ama ilerlemen için enerjini yenilemen ve daha dinç olman gerekebilir  hırsın seni yoruyor olabilir. mutlaka olmasını istediğin şeylerin gecikmeside belki etkiliyordur ama mutlaka sabretmen ve çaba göstermen gerekiiyor o yüzden de enerjini yükseltkafanı da biraz boşalt değişik aktivitelerde lazım sana diye tahmin ediyorum.
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
arada unuttuğum bişey var evden çıkıp eve tekrar girmen dışa açılmaktaki kararsızlığına işaret ediyor. kilisedeki durumda ise ek olarak belkide bir yanlış seçimden döneceksin
Rüya Ustası (55.4k puan)  
Yanımdaki 2 adam ben duvardan indikten sonra yanımdan kayboldular. Atların üstlerinin örtülü olması neyi ifade ediyor peki? Bide papazların yüzü çok düşüktü yani asıktı yere bakarak çıkıyolardı kiliseden hiç konuşmuyorlardı
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
atların üstünün örtülmesi bir şeyin saklanmasına yani gizlenmesineki bu da size yanlış verilecek bilgi olarak değerlendirdiğim konuyla alakalı durur. atın beyaz olması murat ettiğin bir şeydir ve gizlenmeye çalışılmış görünüyor. yüzlerinin asık olması yaptklarının hata olduğunun farkındalar iki adam kendinizle ilgililidir kısmen yalnız kalıp kısmen destek görebiklirsiniz haberde olabilir burada iki adamın yüz ifadesi önemlidir normalse kendinle ilgili gelişmeler iyidir yok yüzleri asık ve somurtkansa bu sıkıntılı olmaktır.
Rüya Ustası (55.4k puan)  
Yüzünü gördüğüm adam sürekli güleçti. Çok teşekkür ederim.
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 23 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (55.4k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 57 okuma
15 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde maeglin Karabasan (402 puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 25 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (55.4k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (55.4k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (55.4k puan)   yazdı
+7 oy
100 yorum 68 okuma
1 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
6 Mart Rüya kategorisinde Zübeyde101 Rüyazede (644 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 34 okuma
+8 oy
1 yorum 38 okuma
31 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ayaz Karabasan (435 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 32 okuma
30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (57.3k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66k yorum

24.7k düş-ünce

4k üye

60 Aktif
3 Üye ve 57 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12947
Dün : 15285
Toplam : 16097492
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2535 e
  2. Sonbahar - 364 e
  3. Karga - 142 e
  4. magdalena - 108 e
  5. Rüya Tabircisi - 102 e
  6. saga - 42 e
  7. Ehlibeyt - 34 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...