Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
23 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
otomatik hale gelmiş davranış kalıplarından kurtulmak her zaman mümkün.Diyelim ki, kariyerinizi geliştirme hedefiniz var ama birtakım öğrenme zorlukları nedeniyle, hedefinizi gerçekleştirecek kadar zeki olmadığınızı düşünüyorsunuz. Bilinçaltınızda, bu inançlar, sizin hedefinize yönelik atacağınız adımları engelliyor. Bilinçaltınızda zaten başarısız olacağınıza karar vermişsinizdir, bu nedenle bilinçli olarak hedefinize yönelik çalışmayı bırakırsınız.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Çok yemek yeme, spora gitmek istememe ya da hep aynı tarz ilişki yaşamaya yönelik düşünce ve davranış kalıplarınız olabilir. Nerede kendi kendini sabote etme kalıbı varsa, bu bilinçaltının duruma müdahil olduğunu gösterir. Düşünce kalıplarınızı tanımlayarak, bu bilinçaltı inançları bilinçli bir şekilde gözlemleme ve değiştirebilmek için yüzeye çıkarma imkanına sahip olursunuz.Örneğin, çok yemek yemekle ilgili bir düşünce kalıbınız varsa, canınız neyi ne zaman isterse onu yemeyi hak ettiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Ya da yemek yemek sizin sürekli haz kaynağınız olabilir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
Bu düşünceler bilinçli beyin dışında gerçekleştiği için, birçok insan onları asla irdelemez. Sonuç olarak, bilmeden bu düşünceler doğrultusunda hareket ettiğinizde, onları daha da güçlendirmiş olursunuz. Alışkanlıklar da bu şekilde yerleşir.Tüm bu engellerden kurtulmak için bilinçaltımızı değiştirmemiz gerekiyor. Peki ama nasıl?
+2 oy
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
Her davranış bir amaca yöneliktir. Düşünce kalıbınızda var olduğunu düşündüğünüz amaç ya da pozitif niyeti tespit edin.
Bu inanç hangi amaç ya da pozitif niyete hizmet ediyor (etti)? Mesela aşırı yemenin arkasındaki pozitif niyet rahatlama, kontrol etme, keyif alma, stres atma ya da yemeğin size eşlik etmesi inancı olabilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
Duygular bilinçaltı beyninizin temel dili olduğu için, düşünce kalıplarınızı bilinç düzeyine çıkardığınızda, orada birikmiş olan duygu enerjisini ifade etme imkanınız olur. Duygular sizi geçmiş tecrübelerinize ve düşünce kalıplarınıza bağlayan yapıştırıcı gibidirler. Değiştirmek istediğiniz davranış kalıbını yapmadığınızda hissedebileceğiniz rahatsızlık duygularını zihninizde oluşturduğunuz bir balona üfleyin ve o duyguları balonun üzerine yazarak, hayalinizdeki o balonu patlatın.O davranışı yapınca hissettiğiniz olumlu duyguları da tespit edin, rahatlama, tatmin duygusu, mutluluk hissi
+2 oy
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
Şu anki hayatınız ve imkanlarınızı düşünerek size rahatlama, tatmin duygusu ve mutluluk hissi yaşatacak, bu pozitif niyeti besleyecek alternatif yollar, davranışlar belirleyin.Eğer bilinçaltınızdaki pozitif niyeti tatmin edecek yeni bir şey bulmazsanız, beyniniz hemen eski düşünme kalıbınızı devreye sokacaktır. Buna engel olmak için, mutlaka o pozitif amacı besleyecek yeni meşguliyetler belirlemeli ve uygulamalısınız, Zorlandığınızda otohipnoz yapmayı öğrenin, arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirin, biraz danışmanlık alın ya da başka haz ve ödül kaynakları bulun.
+2 oy
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
Hayatınızın bu alanına yönelik daha sağlıklı düşünceler, oto telkinler belirleyin ve onları zihninizde tekrarlayın, sık sık mırıldanın.
Mesela, çok yeme eğiliminiz varsa, kendinize şunları söyleyebilirsiniz: İdeal bedenimin ihtiyacı kadar yer ve mutlu olurum. Az yiyip tam doymadan kalkıyorum ve kendimi hafif hissediyorum. Kendimi seviyor ve ihtiyacım kadar besleniyorum.

İlgili rüyalar

+2 oy
5 yorum 19 okuma
+1 oy
18 yorum 17 okuma
3 Mart Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı
0 oy
4 yorum 19 okuma
+3 oy
5 yorum 30 okuma
10 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı
+6 oy
25 yorum 112 okuma
17 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 39 okuma
12 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 35 okuma
11 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 75 okuma
13 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 29 okuma
+1 oy
5 yorum 53 okuma
11 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 23 okuma
11 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

62.2k yorum

24.3k düş-ünce

3.9k üye

129 Aktif
5 Üye ve 124 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8754
Dün : 36060
Toplam : 15924532
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1546 e
  2. Sonbahar - 235 e
  3. Karga - 110 e
  4. kuzgun - 62 e
  5. Likya - 61 e
  6. Ruyadede - 27 e
  7. Rüya Tabircisi - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...