Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
26 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Her sabah uyandığımızda gece bir rüya gördüysek hatırladığımız kadarının bizde hissettirdiği duygularıyla kalkarız yataktan… Keyifli bir rüya gördüysek, mutlu ve neşeli hissederiz, eğer kabus gördüysek içimizde bir sıkıntıyla güne başlarız. Aklımızda kalan objeleri internete yazar anlamını araştırırız. Sonra sonucu yaşamayı bekleriz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

9 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rehber rüyalar: Gördüğümüz rüyanın diğerlerinden farklı olduğunu düşünüyorsak, bizde merak uyandırıyorsa, aynı rüyayı aralıklı olarak görüyorsak, yıllar önce gördüğümüz rüyayı hala hatırlıyorsak, bize yol gösteren rehber rüyadır. Rehber rüya o gün ya da takip eden günlerde kendini mutlaka hatırlatır. Sürekli yaşadığımızın durumların çözülmesini, öz güvenimizi arttıran durumları, yaratıcılığımızı geliştirecek çözümleri, yüksek benliğimiz rüyalarımız yoluyla bize iletir. Rehber rüyalarımızda gördüğümüz semboller çok önemlidir. Sayılar, hayvanlar, nesneler, insanlar, bulunduğunuz yer, hepsinin ayrı bir mesajı ve önemi vardır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Aslında gördüğümüz rüyanın bize yol gösterici bir rehber olduğunu, o rehberin ışığında harekete geçmemiz gerektiğini düşünmeyiz. Rüyalarımız, farkındalığımızı arttırmamızda, bedenen ve ruhen sağlıklı insan olmamızda hız kazanmamız için bize ışık tutar. Gördüğümüz bir rüyayı unutamıyorsak, o gün içerisinde ya da takip eden birkaç gün içinde bize kendini bir şekilde hatırlatıyorsa, merak, heyecan, korku duygularını yaşatıyorsa gördüğümüz rüya rehber rüyadır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
İnsanlar bilinen tarihin başlarından beri rüyalara özen göstermiştir. Büyük tapınaklarda özel rüya odaları vardır. Aborjinler için rüyalar, insan yaşamı için değerli armağanlardır ve onlar rüya yorumlamayı ciddiyetle yaparlar. Bir Kızılderili, çözmek istediği bir sorunu için rüyaya yattığı zaman, çadırın kapısına kimsenin rahatsız etmemesi için bir işaret koyardı. İşareti görenler sessizce oradan uzaklaşırlardı.
+4 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Her rüya kişiye özeldir. Aynı rüya farklı kişilerde farklı yorumlanabilir. Görülen rüyaların doğru yorumlanmasıyla iyileşmeler, gelişmeler başlayabilir. Yeteneklerimizin farkına varır, bağımlı olduklarımızdan kurtulabiliriz. Uyanıkken anlamamız gerekenleri rüyalarımız bize anlatır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüya görürken ego, korku, kaygı yoktur. O yüzden Öz’ümüzle iletişim halinde olduğumuz her bilgi bizi geliştiricidir. Rüyalarımızı amaçlarına göre değerlendirecek olursak; rehber rüyalar, geçmiş yaşam rüyaları, bilinçaltı rüyaları ve kabuslar olarak ayırabiliriz.
+3 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Geçmiş yaşam rüyaları: Zamanın ve tarihin farklı olduğu, kıyafetlerin, mekanın bir dönemi yansıttığı rüyalardır.  Kendimizi farklı bir cinsiyette de görebiliriz. Bazen kendimizi ölmüş olarak görebiliriz. Acı, ağrı ya da sıkıntı ile uyanabiliriz. Geçmiş yaşam rüyaları yorumlanmaz. Karma temizlenir, iyileşme sağlanır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Bilinçaltı rüyaları: Gün içerisinde yaşadığımız, olumsuz duyguları bastırarak kendimizi ifade edemediğimiz durumlar için, uykuya yattığımızda bilinçaltımız bunu çözmeye çalışır. Uyurken daha rahat ve daha dengeli olduğumuz için değerlendirmede daha mantıklı olur.
+3 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Kabuslar: Sabah kalktığımızda kendimizi kötü, korkmuş, güvensiz ve tedirgin hissediyorsak, gece gördüğümüz kabusların büyük rolü vardır. Gece yatarken aldığımız alkol, ilaç, yemek ve izlediğimiz bir film de uykumuzun kalitesini etkiler. Bunların dışında kalmamıza rağmen kabus gördüysek, gerçekten acil bir değişim ve gelişim geçirmemizi gerekmektedir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Gördüğümüz rüyalar, aslında “üstün açık kalmıştır” ya da “ne yaşadın sen” sorularından daha fazla değer görmeyi hak ediyor. Rüyalarımız bizi eğitir, geliştirir. Yeter ki yüzleşmeye ve farkında olmaya niyetli olalım. Uyanıkken de uyumaya devam etmeyelim, gördüğümüz rüyaların farkında olmaya özen gösterelim.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 54 okuma
13 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Sibel Atasoy Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+8 oy
0 yorum 77 okuma
19 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Daphne Rüya Ustası (63.3k puan)   yazdı
+12 oy
0 yorum 176 okuma
25 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (104k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 167 okuma
14 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (110k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 2.2k okuma
7 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (110k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 818 okuma
30 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (110k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 54 okuma
21 Ekim 2019 Rüya kategorisinde saga Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 61 okuma
+10 oy
1 yorum 48 okuma
+11 oy
3 yorum 118 okuma
10 Temmuz 2017 Lusid kategorisinde Arkturus Rüyazede (862 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.2k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

92 Aktif
2 Üye ve 90 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 21205
Dün : 17901
Toplam : 16123647
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2953 e
  2. Sonbahar - 396 e
  3. Rüya Tabircisi - 353 e
  4. Karga - 177 e
  5. magdalena - 111 e
  6. yirmiyedi - 54 e
  7. kuzgun - 47 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...