Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+1 oy
13 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Astral seyahat tehlikeli değildir. En azından şimdiye kadar böyle bir durumun yaşandığına dair bir bilgi yoktur. Obe esnasında bedeniniz güven içerisinde yatakta yatıyor olduğu için hiç olmadığınız kadar güv...endesinizdir. Beden dışında iken, gümüş kordon olarak adlandırılan bir ip ile yataktaki bedeninize bağlısınızdır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Ölüm hâli, gümüş kordonun kopması hâlidir. Eğer gümüş kordon koparsa, bir daha bedeninize dönemezsiniz. Bu kordonun kopması, ancak ve ancak normal ölümlerle, trafik kazası, hastalık vs gibi durumlarda meydana gelir. Astral seyahat esnasında gümüş kordonun kopması ve tekrar bedene dönememek gibi bir durum söz konusu değildir. Tam aksine beden dışına çıkabilmek o kadar da kolay değildir. Yani ilk denemenizde "Ya geri dönemezsem...!" diye korkmayın. Siz, bu tip gereksiz korkuları düşünmek yerine, nasıl yapar da daha fazla dışarıda kalabilirimin yöntemlerini arayın.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Geri dönmek, bir anda oluveriyor. Önemli olan çıkmak ve bazılarının yaptığı gibi dışarıda uzun süre kalabilmektir. Astral seyahatin en önemli tehlikesi, günlük işlerinizi bir tarafa bırakıp, "Hele bir astral yolculuk yapayım, ondan sonra her şey farklı olacak, dünyaya farklı bir açıdan bakacağım." diye düşünmektir. Bu tip düşüncede olan insanlar, yıllarca denemelerine rağmen hem beden dışına çıkamadıkları gibi yapmaları gereken işlerini de ihmâl ederler. Bu durum ise, gümüş kordonun daha da gerginleşmesine neden olur.Sonuçta vakitlerini boşa geçirir ve hiçbir şey elde edemezler.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Doğru bildiği gibi yaşayan, kimseden çekinmeden düşüncelerini açıkça söyleyebilen insanlar, daha mutlu ve sağlıklı oldukları için Astral seyahat yapmaya daha müsaittirler. Bunun tam tersi durumda olan, korkuları yüzünden kendini engelleyen, eleştirilme korkusu ile bildiklerini pratiğe dökemeyen insanlar için Astral seyahat yapmak imkansız olmasa da oldukça zordur. Bu nedenle, önce aksayan sorunların giderilmesi, daha sonra Astral seyahat girişimlerinde bulunulması, akla daha yatkındır.
Alıntı...

İlgili rüyalar

+5 oy
5 yorum 51 okuma
2 Aralık 2019 Bilgi kategorisinde Ruyaninmeali Rüya Görüşmecisi (40.9k puan) yazdı
+4 oy
7 yorum 28 okuma
+2 oy
35 yorum 23 okuma
+2 oy
1 yorum 17 okuma
20 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+1 oy
2 yorum 13 okuma
20 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
20 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+1 oy
6 yorum 13 okuma
20 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
0 oy
12 yorum 16 okuma
22 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
0 oy
2 yorum 17 okuma
0 oy
7 yorum 15 okuma
21 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
20 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.1k yorum

18.4k düş-ünce

3.4k üye

78 Aktif
3 Üye ve 75 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17588
Dün : 21821
Toplam : 14386723
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 425 e
  2. Karga - 24 e
  3. Yunus şahin - 20 e
  4. Koray0303 - 15 e
  5. Zeynel45 - 14 e
  6. Rüyazede - 13 e
  7. Ehlibeyt - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...