Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-193 puan)
Merhabalar,

Ben 3 ayrı rüyamı yazacağım ve bu 3 rüyamın mesaj içerdiğine inanıyorum. Ben ve eşim 2019 sene içerisinde işten çıkarıldık ve zor bir süreçten geçiyoruz. Kendi işimizi kurduk, ancak tam yerine oturmadı ve bundan endişeliyiz, zaman zaman strese giriyoruz. Bu rüyalarım da bununla ilgili olabilir mi diye düşünüyorum.

1. rüya: Eşimle evimizde uyuyoruz, gece saat 3 civarı deprem oluyor. Depremi ilk ben hissediyorum ve oldukça şiddetliydi. Korkarak kalkıp eşime 'Kalk deprem oluyor.' diyorum. İkimizde kalkıp yatağın ucuna yere uzanıp cenin pozisyonu alıyoruz. Sırtımı yatağa yaslıyorum, önümüzde de gardırop var. Gardıropun bizi koruyacağını düşünüyorum. Yerde uzanırken binanın yıkılacağını düşünüyorum, çünkü binadaki hiçbir şeyin sağlam olduğunu düşünmüyorum (gerçektede evin kalitesiz ve depreme dayanamayacağını düşünüyorum bu arada). Ama binanın hiçbir yerinde hasar oluşmadı.Deprem geçiyor, uyumak için yatağa yöneliyoruz, ama çok korkuyorum tekrar olursa diye. Ama olursa hissederim diyip tekrar yatıyorum.

2. rüya: Evlenmeden önce eski oturduğum evde görüyorum kendimi. Kardeşimle paylaştığım odada eski yatağımda yatıyorum. Birden bacağımda derin bir acı hissediyorum. Baktığımda siyah bir yılanın soktuğunu görüyorum. Gördüğüm an siyah yılan kolumu da sokuyor. Acısını fena halde hissediyorum. Zehirin beni öldürebileceğini düşünüyorum, ama bir şey olmuyor. Yataktan kalkıyorum, yatağın altında irili ufaklı siyah yılanlar görüyorum, yuva yapmışlar. O an eşim yanımda beliriyor ve ona gösteriyorum. O öldürmek için harekete geçiyor. Tekrar yatağa yatıyorum ama uyumuyorum. Bir an yorganı kaldırma gereği duyuyorum ve kaldırınca yine siyah bir yılan görüyorum. İrkilip direk yataktan çıkıyorum. Sonra kendimi karanlık, kasvetli bir yerde buluyorum. Eski pasaj gibi bir yer, birçok kapısı var. Bir kapı camlı ve kapının arkasında binlerce fare var. Bana dokunmalarını asla istemiyorum. Nasıl kaçabilirim derken, annem yanımda beliriyor ve gayet sakin bir şekilde bana bir oda gösteriyor. Girdiğimiz yerin kapısı da camlı. Anneme iyi ki burayı gösterdin, bak her yere giriyorlar ama buraya giremiyorlar diyorum. Sonra kapının altında bir boşluk görüyorum ve tam girebileceklerini düşündüğüm an birkaç farenin zorladığını görüyorum. Annem hemen arkadan dışarıya çıkan bir yere götürüyor. İnanılmaz rahatlıyorum. Dışarısı sisli, puslu. Yollar yokuşlu ve arnavut kaldırımlı her yer. Ama yine de çok mutlu oluyorum farelerden kurtulduğum için.


3. rüya: Yeşillik boş açık bir alanda ahşap uzun bir masa üzerinde insanlar hamur yoğuruyor, ekmek yapmak için. Beni de birisi yönlendiriyor. Gittiğimde hamur kabının içinde hamur ve içinde ölmüş arılar görüyorum, geri çekiliyorum. Nasıl bu şekilde yoğuracağım, yoğururken arıların iğneleri elime batar diye düşünüyorum. Yine de yoğurmak için işe koyuluyorum. Gittiğimde birçok arının da uçtuğunu görüyorum korkuyorum sokarlar diye. Ama arıların içinde yoğurmaya başlıyorum.

Biraz uzun oldu, kusura bakmayın lütfen. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 50 okuma
6 Ocak Rüya kategorisinde Miray Ay Karabasan (-193 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 34 okuma
21 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde @sezen yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
3 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Çeçen Rüyazede (90 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
16 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Esin yazdı
+4 oy
2 yorum 41 okuma
18 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 22 okuma
+3 oy
1 yorum 33 okuma
19 Şubat Rüya kategorisinde asiya Rüya Tabircisi (3.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 24 okuma
1 Şubat Tabir kategorisinde saga Rüyazede (237 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 21 okuma
+5 oy
1 yorum 30 okuma
8 Ocak Tabir kategorisinde saga Rüyazede (237 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 39 okuma
15 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Turna Rüyakar (1.7k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.1k yorum

18.4k düş-ünce

3.4k üye

59 Aktif
0 Üye ve 59 misafir
Bugün : 14672
Dün : 21821
Toplam : 14383807
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 421 e
  2. Karga - 23 e
  3. Yunus şahin - 20 e
  4. Koray0303 - 15 e
  5. Zeynel45 - 13 e
  6. Rüyazede - 13 e
  7. Ehlibeyt - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...