Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
57 okuma
Yaren1989 Rüya kategorisinde Rüya Ustası (54.0k puan)  
Rüyada bi dershane kantinindeydim yanımda gerçekte de tanıdığım eski bayan iş arkadaşım vardı. Kantinde ikimiz işe başlamışız, bana niye burda çalışıyoruz gibi bişey söyledi, bende kantin olsun ne olacak işimize gücümüze bakalım hiç olmazsa kafamız rahat çok şükür dedim çay istedim çaycı çıktı dediler. Niyeysr çıkıp çaycıyı sramaya başladık dar bi sokaktan gidiyoduk bi sürü dükkan vardı. Çaycıyı bi dükkana girerken gördüm elinde yuvarlak çay tepsisi üstünde 3 tane çay vardı. O dükkandan çıkarken seslendim lokanta gibi bi yerde masaya oturduk seni arıyoruz öyle nerdesin ya diyoruz yanımdaki arkadşımla çayımızı alıyoruz. Sonra bi eve gittim tek başıma, gittiğim yer kalabalıktı biraz yanımda rüyada tanıdığım kişiler vardı, oraya benden küçük bi kız gelecekmiş ve kız zihinsel engelliymiş eyvah geldiği zaman napacaksın diyolar bana kız bana kızgınmış niye hatırlamıyorum. Kız geldi karşı koltuğa oturdu herkes bize bakıyodu. Beni tanıttılar, şununla şunu tanıştıran buydu dediler kıza isimleri hatırlamıyorum. Kız bana sen miydin o diye çıkışmaya çalıştı ben ayağa kalkıp kızın yanına gittim niye yaptığımı güzel güzel anlattım kız yumuşadı birlikte dışarı çıktık. Biraz yürüdükten sonra kendimi boş bi arsada toprak üstünde 4 duvar içinde buldum duvardan başka hiç bişey yok en fazla 10 metrelik bi alandı. Bitane demir kapısı vardı kapalıydı, kapının üst tarafındaki ince demirlerin arasında köpek kafası gördüm bana bakıyodu. Bi ses çıkardı bende o sesi yüzüne karşı taklit ettim sonra havlamaya başladı içeri girmeye çalıştı kara başlı bişeydi sokak köpeği gibi. Duvarın çevresine baktım kaçmak istedim başka kapı olmamasına rağmen duvarın arka kısmında kapı oluştu birden açıktı kapı. Çıktım hemen koşmaya başladım. Tarla gibi uçsuz bucaksız bi yere gittim etrafta sadece 1 tane büyük devlet kurumu gibi bina vardı ve önünde sayamayacağım kadar çok araba park halindeydi.  Beyaz bi arabanın yanına geldim yere uzanıp arabanın altına girdim toprağın üstüne yatıp arabanın altından etrafa baktım köpek var mı diye. Bi süre durdum sonra binaya girdim. Kendimi büyük bi konferans salonu gibi yerde buldum. Bütün koltuklarda askerler oturuyodu ve sahnede de bikaç asker vardı. Sanki ruhum bedenimden çıktı kendimi salonun en arkasından sahnede gördüm ve üstünde asker tişörtü ve pantolonu olan bir erkeğe dönüştüm. Üzerimde üstüne yattığım toprağın kalıntıları vardı hatta. Bütün askerler bana bakıp gülümsüyordu herkes bana dönüktü bende gülüyordum sahnede orda uyandım. Biraz uzun oldu ama çok merak ettim garip bi rüya sanki :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
yorumu yaptım bitirmeden  sayfa yanlışlıkla kapandı tekrar toparalamaya çalıştım bayağı uzunmuş biraz toparlayarak yorumladım.bir işe gireceksin çaycı konusunda  pratik şekilde hareket ederek çalışacaksın hatta yardım alacaksın engelli kızla ilgili olarak sana yapılan bir hileyi çözebilirsin, yada birini bir ayıbını kapatabilirsin. duvarlara iş yükünün yada bazı konuların seni karamsarlığa ittiği bir anda ilahi yardım alacaksın.devlet  binası ve köpek muhtemelen gene korkuların yada endişelerini işaret ediyor. binaya girmen cesaretini göstereceğine sahne kendini ispatlayacağına asker tişörtü ise disiplinli bir işe gireceğine işaret ediyor belkide işe ilk girişindeki disiplin durumu seni biaraz paniğe sokabilir yanılmıyorsam akademisyenlik düşünüyordun araştırma görevlilerinin iş yoğunluğu fazla olur tabi eğer akademisyen olursan geçerlidir bu yorumum. erkek olman da gene fiziksel dayanıklık ve kudrete işaret eder. gülümsemeleride hakkında hayırdır
Yaren1989 Rüya Ustası (54.0k puan)  
Çok teşekkürler
mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.4m puan)  
Rica ederim.
+5 oy
Likya Rüya Bilgesi (329k puan)  
Merhaba,

Bir soruna mucizevi çözümler söz konusu. Ya da bir rahatsızlık için derman bulunacak. Bu durum sizi mutlu edecek.Çay, hastalıkların tedavi yolunu anlatır.
Konumunuzu bilmiyorum. Asker olmak, sağlam bir işe girmek, güvenilir biri olarak tanınmak anlamlarına gelir.Ben rüyanızı kariyer hayatınıza yordum. Kariyer hayatınızda sizi oldukça parlak günler bekliyor.

Sevgiler,
Yaren1989 Rüya Ustası (54.0k puan)  
Teşekkür ederim:)
Likya Rüya Bilgesi (329k puan)  
rica ederim :)

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 46 okuma
blgrabia 26 Temmuz İstihare kategorisinde blgrabia Karabasan (331 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
Rüyacı123 9 Mayıs Rüya kategorisinde Rüyacı123 Karabasan (63 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
Zeynel45 28 Mart Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 32 okuma
Yaren1989 28 Mart Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.0k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 55 okuma
Yaren1989 22 Şubat Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.0k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 38 okuma
Turna 13 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Turna Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 32 okuma
Adem6734 18 Mayıs Rüya kategorisinde Adem6734 Rüyazede (539 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
Yaren1989 20 Mart Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
Zeynel45 15 Mart Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+2 oy
1 yorum 50 okuma
Yaren1989 26 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.0k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 31 okuma
24 Aralık 2018 Rüya kategorisinde magic   yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...