Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
34 okuma
B Rüya kategorisinde Karabasan (119 puan)  
Merhabalar. Ben rüyamda sevgilimle (erkek arkadaşım) aynı evde yaşadığımızı gördüm ve sanki tatil için hazırlık yapıp oraya gidiyorduk. Gittiğimiz yerin tuvaletleri berbat durumdaydı bunu çok net hatırlıyorum. Sonra orda üniversiteden 2 kız arkadaşım da vardı. Bir tanesi yine sevgilisiyle arabayla gelmişti. Diğer kız ise gitmekden önemli işi olduğundan falan bahs ediyordu. Sonra uyumuştu sevgilisinin arabasıyla gelen kız arkadaşım artık gidiyordu. Uyuyan arkadaşımı hızla uyandırıp bak araba var onla gide bilirsin dedim. Teşekkür edip hızla hazırlanmaya başladı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
Likya Rüya Bilgesi (329k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bu rüya sizin sevgilinizle sorunsuz ve sıkıntısız bir ilişkiniz olacağına işaret eder. Sanki sizin bir dileğiniz kabul olacak.Kendi kararlarınızla kaderinize yön vermeyi temsil eder. Hiç kimseyi dinlemeyerek kendi kararlarınıza yön veriyorsunuz. İlişki de güçlü olan sizsiniz gibi görünüyor.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 49 okuma
Mia 2 Haziran Rüya kategorisinde Mia Karabasan (490 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 56 okuma
+4 oy
1 yorum 30 okuma
geekone3388 28 Mayıs Rüya kategorisinde geekone3388 Karabasan (280 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 38 okuma
+11 oy
4 yorum 68 okuma
+2 oy
1 yorum 16 okuma
+5 oy
1 yorum 27 okuma
+8 oy
2 yorum 70 okuma
+2 oy
1 yorum 16 okuma
eyyup.22 4 Mayıs Rüya kategorisinde eyyup.22 Rüyazede (749 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 25 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...