Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+7 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (10 puan)
Merhabalar. Ben rüyamda sevgilimle (erkek arkadaşım) aynı evde yaşadığımızı gördüm ve sanki tatil için hazırlık yapıp oraya gidiyorduk. Gittiğimiz yerin tuvaletleri berbat durumdaydı bunu çok net hatırlıyorum. Sonra orda üniversiteden 2 kız arkadaşım da vardı. Bir tanesi yine sevgilisiyle arabayla gelmişti. Diğer kız ise gitmekden önemli işi olduğundan falan bahs ediyordu. Sonra uyumuştu sevgilisinin arabasıyla gelen kız arkadaşım artık gidiyordu. Uyuyan arkadaşımı hızla uyandırıp bak araba var onla gide bilirsin dedim. Teşekkür edip hızla hazırlanmaya başladı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
Rüya Bilgesi (165k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bu rüya sizin sevgilinizle sorunsuz ve sıkıntısız bir ilişkiniz olacağına işaret eder. Sanki sizin bir dileğiniz kabul olacak.Kendi kararlarınızla kaderinize yön vermeyi temsil eder. Hiç kimseyi dinlemeyerek kendi kararlarınıza yön veriyorsunuz. İlişki de güçlü olan sizsiniz gibi görünüyor.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 26 okuma
+6 oy
1 yorum 15 okuma
15 Ocak Rüya kategorisinde eyyup.22 Karabasan (-181 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 30 okuma
+7 oy
2 yorum 49 okuma
14 Ocak Rüya kategorisinde B Rüyazede (10 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 15 okuma
+7 oy
5 yorum 44 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.4k rüya

25.8k yorum

16.3k düş-ünce

2.9k üye

129 Aktif
5 Üye ve 124 misafir
Bugün : 5726
Dün : 18768
Toplam : 12724267
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 961 e
  2. Likya - 145 e
  3. Fearless - 35 e
  4. Karga - 31 e
  5. Lunar - 26 e
  6. sonsuz - 26 e
  7. Zübeyde101 - 22 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...