Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.3k puan)  
Merhaba. Rüyamda bir yerde uzanmışım ve yanıma eski eşim geliyor. Hafif ağlamaklı ve hüzünlü bir şekilde bana bakıyordu. Beni affet ben sana geri geldim gibi birşeyler söyledi. Sonra yanıma uzanıp bana sımsıkı sarıldı. Beni affet beni affet diyerek yüzümü öpüyordu. O an birisi bana “Kevser suresini oku çok faydasını göreceksin” dedi ve o an uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
burada yorum yapmak zor bilinçaltında empati kurup eşinin yerine kendini koyarak düşünüyorda olabilirsin.  gerçekten iyi şeylerede delalet edebilir bazen bazı rüyalar tam tersine de işaret edebilir ben empati kurduğunu düşünüyorum. halen daha ona karşı derinde bazı duyguların devam ediyor olabilir.
kevser suresi çok ilginçtir. hz peygambere müşrikler nesebsiz soysuz diye hakarette bulundukları bir zamanda inmiştir.oğulları vefat ettiğinden dolayı bu hakaretler edilmiştir. oysa allah bu sureyi indirip biz sana nimet ve mal vermişiz hatta cennetteki kevser havuzunu yani en öneml makamı sana vermişiz. dolayısıyla bilinçaltın sana bir uyarı vermiş. bazı konulara kulak asmaman konusunda ayrıca bu sureyi okumak bereketi artıracaktır.
rüyanda okusa idin bu sure evlat sahibi olamamaya işaret etsede her iki dünya için hayra işaret eder. mal ve nimet demektir ve gene kurban kesmeyi işaret eder. gerçektede kevseri okuyabilirsin. ve durumun düzeldiğinde ise namaz kıl ve kurban kes.
kuranı kerime göre meali budur
Şüphesiz biz sana Kevseri verdik.
O Halde, Rabbin için namaz kıl, kurban kes.
Doğrusu sana buğzeden, soyu kesik olanın ta kendisidir.
0 oy
Rüyakar (2.3k puan)  
Zaten onunla ilgili bir bekleti içerisinde değilim. Her ne kadar bir çok şey atlatılmış olsada istemsizce bilinç altımda devam eden olaylar var demekki. Birde bir durum daha var onunla ilgili size özelden yazacağım. Düşüncenizi merak ediyorum.
Aslında ben Kevser suresini çok okuyan birisiyim. Çok şükür beş vakit namazımı kılıyorum ve mutlaka her vakit namazında mutlaka Kevser ve İhlas okurum. Bir de niyetimde iki tane kurban vardı ama bir türlü o niyetimi gerçekleştiremedim. Durumun düzeldiğinde yapacağım ilk işlerden biriside budur
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
tamam özeli açıyorum yaz.

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 39 okuma
17 Temmuz 2019 İstihare kategorisinde Adams Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
0 oy
1 yorum 27 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 49 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 60 okuma
6 Ağustos 2019 İstihare kategorisinde Ali kemal Karabasan (416 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 34 okuma
1 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
+5 oy
1 yorum 46 okuma
+6 oy
2 yorum 70 okuma
19 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Sustuklarıma Say Karabasan (465 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 37 okuma
26 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Ali kemal Karabasan (416 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 34 okuma
+3 oy
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 42 okuma
12 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...