Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
22 okuma
önce Rüya kategorisinde Rüyazede (486 puan)
Merhaba. Şu an çalıştığım yerin yanındaki bir dükkanda önceden bir baba oğul çalışıyordu. Rüyamda bu adamla benim çalıştığım yerde oturuyoruz. O an bahsettiğim yandaki iş yerinden kavga sesleri geliyordu. Kalkıp bakayım dedim ve o an çok büyük bir kalabalık oradan kaçmaya başladı. 20-30 kişi önümden koşarak kaçtığını gördüm. İçeri doğru baktığımda orada 10-15 kişinin itişip kakıştığını gördüm ve o kalabalığın içinde bu adamın oğlunu dövüyorlardı. Çocuk yere düşmüş ve ağlıyordu. Sonra o kalabalıktaki herkes hiç birşey olmamış gibi orada birbirleriyle konuşuyorlardı. O an babasına dönüp baktım, oğlunu dövdüler bişey yapmayacakmısın gibilerinden birşey söyledim. Ama onun hiç umrunda değildi ve sadece oğluna kürtçe birşeyler söyledi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
önce Rüya Bilgesi (1.2m puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
duygularının ve düşüncelerinin karışık olduğuna alamet eder. sürekli beyninde hesaplar yaptığına fakat kararsız kalarak kendinle çeliştiğine bu nedenle harekete geçmekten çekindiğine delalettir.zorlu bir döneme girebilirsin bu dönemde hata yapmamaya özen göster özelliklede çevrendeki insanlarla farklı görüşler yüzünden ihtilafa düşmüş olabilirsin yani her kafadan bir ses çıkması gibi değerlendir . daha sakin ve olman ve gerekirse bilene akıl danışarak hareket etmen gerekebilir.
önce Rüyazede (486 puan)
Nokta atış yaptınız diyebilirim Mustafa bey :) şu an yapmak için hazırlığını yaptığım bir iş var. Diğer taraftanda normal maaşlı çalışacağım bir iş var. Çevremdekiler bununla ilgili ikiye ayrılmış durumda. Bir kısım işi yap diyor diğer kısım ilk önce o işe girip kendini toparla ve sonra düşündüğün işi yap diyor. Ama ben kendim o işi yapmayı çok istiyorum ama şu an arada kalmış ve ne yapacağımı bilemez bir durumda kaldım
önce Rüya Bilgesi (1.2m puan)
tanıdığın tecrübeli birisi var ise ona danış, ayrıca eksi artıları iyi hesapla maaşlı çalışırsan bişekilde geçinebilirsin. kendi işini yaparsan ne olacağı belirsizdir çok iyide olabilir batabilirsinde. bence bu işin tutup tutmayacağını iyi hesapla malum müşteri garantin yok.
önce Rüyazede (486 puan)
Evet kendi işini yapmak her zaman daha risklidir ama nedense hislerim hep beni bu işi yapmaya zorluyor. Ama böyle durumlarda mantık daha ağır basıyor. Yani anlayacağınız arada kalmış bir durumdayım. Dediğiniz gibi güzel bir muhasebe yapmak gerekiyor. Teşekkür ederim yorumunuz ve tavsiyeleriniz için
önce Rüya Bilgesi (1.2m puan)
rica ederim.
+3 oy
önce Rüya Bilgesi (164k puan)
Merhaba,

Ben bu rüyayı size bu sefer psikolojik olarak açıklayacağım.

Bugünlerde muhtemelen sinirleriniz gerilmiş, yorgun olabilirsiniz. Birisine öfkenizi boşaltmak ve rahatlamak istemişsiniz, bilinçaltınız en uygun kişileri seçmiş. Gördüğünüz bu rüya da içinde bulunduğunuz durumu yansıtıyor. Kafanızı dağıtmak için yürüyüş yapmayı ya da kendinize bir hobi edinmenizi tavsiye ederim.
Bu rüya haberci değil, bir tür öfke patlaması yaşamışsınız.

Sevgiler,
önce Rüyazede (486 puan)
Maalesef öyle bir dönem içerisindeyim. Yorumunuz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim :)
önce Rüya Bilgesi (164k puan)
rica ederim :)

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 19 okuma
+6 oy
2 yorum 31 okuma
21 Aralık 2019 Tabir kategorisinde Zeynep_gl Rüyakar (641 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 9 okuma
8 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Btl Rüyazede (11 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 19 okuma
+6 oy
2 yorum 29 okuma
9 Eylül 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (284 puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 37 okuma
14 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde İpekD Rüyazede (435 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 29 okuma
13 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde İpekD Rüyazede (435 puan) yazdı
+4 oy
5 yorum 51 okuma
6 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (284 puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 46 okuma
9 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Qkkwkwkekkf Rüyazede (76 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 31 okuma
7 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Fearless Rüyakar (2.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.4k rüya

25.4k yorum

16.2k düş-ünce

2.9k üye

99 Aktif
5 Üye ve 94 misafir
Bugün : 13953
Dün : 18756
Toplam : 12649387
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 280 e
  2. Likya - 88 e
  3. Rüyazede - 19 e
  4. Zumrud - 18 e
  5. Pelin1905 - 15 e
  6. Hayalperest33 - 14 e
  7. Zübeyde101 - 13 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...