Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
22 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (744 puan)  
Rüyada sırat köprüsünün yaradılışını gördüm . İlk ateşin getirildiğini sonra köprünün kurulduğunu gördüm
köprü çok genişti ve kısaydı. Ve geçmesi zor görünmüyordu  . Ve bende etrafımda birilerine sırat köprüsü daha zor ve meşakkatli bir yol olması gerekmiyormuydu  diye soruyordum . Köprü biraz daha daralmıştı bu şekilde yaradılışını izliyordum .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (329k puan)  
Merhaba,

Dinlerde bazı durumlar sembolik anlatılır. Bunlardan biri de sırat köprüsüdür. Bu köprü elbetteki bildiğiniz köprü değil. Ama insanda öyle bir algı bırakıyor. Sırat köprüsü bir geçişi simgeler aslında. Halden hale geçiştir. şunu söylemek istiyorum; siz kendinizi bir köprüden geçerken gördüyseniz bu rüya bir bilinçaltı rüyası demektir. Belli ki o dönemde okuduğunuz ya da dinlediğiniz bir şeylerden etkilenmişsiniz. Ayrıca bu halden
hale geçiş durumu sadece ölüm ötesinde yaşanabilir, maddi alemden oraya ulaşmanız imkansız.

Sevgiler,
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
sırat köprüsü tam tersine uzun ve incedir. geçiş meşakkatlidir yani zorludur doğru bildiğin konuda yanıltılmaya çalışılıyor olabilirsin çünkü sıratın öyle olmadığını biliyorsun doğru ve yanlış arasında bir seçim yapman gerekebilir ve hislerine güven derim.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 90 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+7 oy
0 yorum 53 okuma
24 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (481k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...