Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+6 oy
15 okuma
önce Rüya kategorisinde Rüyazede (127 puan)
Rüyamda sevdiğim çocuğun babası bizim eve hayırlı olsun gibi bir şey için ziyarete geliyodu ama ne için hayırlı olsun orayı bilmiyorum sonra adam hastalanıyodu benim yatağıma yatırıyoduk sonra baya uzun süre geceye kadar bizde yatıp dinleniyodu vs. (hatta içimden yatakta ter oldu değiştirmek lazım falan diye düşündüm) bi arada telinin internetini bizim eve bağladık ordan ailesine haber vericekti bizde olduğunu vs. maden suyu gibi bişey de içirmiştik falan öyle değişik bir rüyaydı devamında da bir şeyler oluyodu ama karışık biraz daha bu kısmı yorumlar mısınız rüyayı da ikindi zamanı veya ikindiden sonra görmüş olabilirim
önce Karabasan (-60 puan)
Hep sevdiğini mi goruyorsun rüyanda. Bilinçaltı olmasın.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
önce Rüya Bilgesi (1.2m puan)
sevgili rüyaları bana göre genelde bilinçaltı dır. ikindi vakti bu rüyayı görmen zaten rüyanın karışık olacağına yorulur bu rüyaların çoğu karışıktır zaten. yorumlamakta aslında pek doğru dğildir . tabi islama göre.  ziyeret edilmeniz hayrlı osun anlamında ise bu mutluluk ve esenliğe ve gene benzer şekilde bir gelişmeye işaret eder. gördüğünüz insanın hasta olması haklinde çok çeşitli yorum çıkabilir ya o kişi gerçekten hastalanır. ya ömrü uzar ya ıkıntıdan kurtulur burada sizde bir sıkıntıdan kurtulabilirsiniz  yada o kişinin oğlunun başı ağrır bir nevi hastalanır. ama genelde hastalık rüyaları iyi yorumlanır vegenel kanım  muhtemelen siz onlara karşı merhamet duygusu taşıyorsunuz psikolojik olarak
önce Rüya Bilgesi (1.2m puan)
sodaya gelince faydasına bakmak lazım kalbi siindirim ve böbrekleri düzenleyen bir içecektir. dolayısı ile onları ferahlatacak rahatlatacak hamleler yapacaksın yada yapıyorsun.
önce Rüyazede (127 puan)
Onlar dediğiniz kim

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 25 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Ayaz Rüyazede (235 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 15 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde eyyup.22 Karabasan (-181 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 30 okuma
+7 oy
5 yorum 43 okuma
+9 oy
1 yorum 43 okuma
7 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Burakozkırıscı Rüyazede (119 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 22 okuma
26 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Merve3434 Rüyakar (2.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.3k rüya

25.3k yorum

16.2k düş-ünce

2.9k üye

63 Aktif
4 Üye ve 59 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17364
Dün : 21028
Toplam : 12634044
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Likya - 62 e
  2. mustafaharputi - 50 e
  3. Pelin1905 - 15 e
  4. Hayalperest33 - 14 e
  5. Zübeyde101 - 13 e
  6. berkayoz - 11 e
  7. Zumrud - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...