Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
35 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (4.7k puan)
Rüyamda gerçekte tanımadığım ama rüyada yeni tanıdığım bi matematik öğretmeni ile nişan arefesindeymişim. Evlenince yurtdışında bi yerde yaşayacakmışız. Bilmediğim bir iş yerinde çalışıyormuşum orda çalışan kişilerin arasında ikiz genç kızlar vardı, bikaç da genç erkek vardı ve nedense belli etmemeye çalışıyolardı ama benim o öğretmenle nişanlanmamı istemiyorlardı üzülüyolardı. Sokağa çıktım akşamdı. Nişanlanacağım kişiyi biriyle tavla oynarken gördüm sokakta. Uzaktan yüzüne baktım bi süre. Kendi kendime acaba sevebilir miyim diye konuştum yok içime sinmiyodu bi türlü. Eve gittim nişanlanacağım kişinin annesi geldi elinde yuvarlak büyük tepsi vardı üstğnde üzeri kapalı bi sürü yemekler. Anneme bi odada ben vazgeçtim nişanlanmayacağım dedim. O kişinin annesi o kdr ısrar ediyodu ki nişanlanmam konusunda sürekli peşimdeydi nereye gitsem geliyordu. İş yerinden sokağa çıkmadan önce de iş yerine gelmişti orda da tartıştım. İkiz kızlardan birine bunlar ikiz değil mi dedi evet ikiz diye tersledim. Eve geldiğinde de tartışıp yolladım istemiyorum nişanlanmak tamam git dedim şaşırdı gitti. Babam geldi sonra annem söyledi vazgeçti diye babam duyunca rahatlamış gibi oldu yüzü. Hadi sizi gezmeye çıkarayım dedi arabaya bindik kız kuzenim de vardı. Çalıştığı yeri gösteriyormuş bize bağ bahçe vardı bi sürü normalde öyle bi yerde çalışmıyo. Bakın bi sürü çiçek var hadi alın bikaç tane dedi gülerek, sağ tarafıma baktım nemli yeni kazılmış toprağın üstünde küçük küçük gül fidanları vardı 5 tane ama üzerinde çok gül vardı ve güller şahane açmıştı pırıl pırıldı. 4 fidanda pırıl pırıl sarı gül doluydu. 1 tanesinde sadece tek bir kırmızı gül vardı. Kırmızı da çok güzeldi ama tek bitane olduğu için kıyamadım dursun diye koparmadım. Sarı gülün bitanesini daldan kopardım kız kuzenin arkamda ayaktaydı ona verdim uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
seçti
 
En İyi Yorum
gerçektede benzer bir durum yaşayabilirsin. ama evlilikmi işmi yada başka bir şeymi olur emin değilim ve ciddi bir kararsızlık yaşayacağın bir durumla karşılaşabilirsin muhtemelen önünde bir seçenek olacak ve sen bu seçeneğin senin için düzenli olmayacağını düşüneceksin. sanki birazda gergin bir ruh halin yansımış bence daha relaks olman gerekebilir. güller mevzusunda ise seni biraz umutsuz gördüm düşüncelerinle yaşadığın şeyler biraz ters düşüyor gibi kırmızı varken sarıyı alman aslında geçimli bir eş adayına işaret etsede senin içinde ki bir huzursuzluğuda işaret etmiş. sanki aşk ve mantık arasında kalmışsın gibi aşktan yana biraz beklentin gerçekleşmemiş gibi görünüyor.
Rüya Tabircisi (4.7k puan)
Rüyada bile çok gergindim çocuğun uzaktan yüzüne bakınca içim sıkıldı bi anda gerildim hele o kaynanayı görünce ruhum sıkılıyodu. Umutsuz olduğum konular var evet helal olsun size vala teşekkür ederim :)
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 98 okuma
26 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Buse58 Rüyazede (221 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
21 Şubat Rüya kategorisinde Byzbyz Rüyazede (8 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 25 okuma
6 Şubat Rüya kategorisinde Ruya.ci Rüyazede (7 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 35 okuma
15 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde İpekD Rüyazede (526 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
0 oy
100 yorum 28 okuma
+5 oy
1 yorum 30 okuma
7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (85.5k puan) yazdı
+10 oy
1 yorum 32 okuma
19 Aralık 2019 Tabir kategorisinde G.p. Karabasan (-209 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 30 okuma
15 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Fatma Rüyazede (109 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.1k yorum

18.4k düş-ünce

3.4k üye

79 Aktif
3 Üye ve 76 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13138
Dün : 21821
Toplam : 14382274
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 421 e
  2. Karga - 23 e
  3. Yunus şahin - 20 e
  4. Koray0303 - 15 e
  5. Rüyazede - 12 e
  6. Ehlibeyt - 11 e
  7. Zeynel45 - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...