Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
249 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (461 puan)  
Bi komşumun rüyası devamlı anlatırdı.Oğlu doğduktan sonra  rüyasında gerçek hayatta  bulunduğu odadayken camdan bakan yeşil sarıklı birini görmüş .Nedir bu sizce ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

12 Yorum

+7 oy
Rüya Bilgesi (329k puan)  
Merhaba,

Rüyada yeşil sarık görmek gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, çok zor günler geçireceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine inanılır.

Sevgiler,
Karabasan (461 puan)  
Ben öyle bi potansiyel göremedim onda ama hayırlısı :)
Rüya Bilgesi (329k puan)  
:) hayırlısı
+4 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
ilim irfan sahibi merhametli maneviyatı güçlü birisinden bir iyilik yada iyi bir davranış  görecektir. rüyayı gören şahıs yada oğlu için geçerlidir bu yorum.
0 oy
Karabasan (48 puan)  
Merhaba Mustafa bey. Benim bi arkadaşım rüya görmüş. Biz aynı evde yaşıyoruz realda. Benide rüyasında görmüş. :) Benim uzerimde büyük bir kedi uyuyormuş gri renkte :) her kolumda da bir kedi. Sarı renkteymiş. İki tane bebek görmüş yatakta. Biri fazla hareketliymiş. Koymuş yatağa yatağın altına düşmüş. Sonra çıkarmak isteyince bebeğin oyuncak bebeğe dönüstüğünü görmüş. En sonda bir tane kız, arkadaşım kıza yaklaşmış kağıt vermis. Kağıtta saat yazılıymış. Arkadaşıma demiş git bak kamerya bu saatte gelip giden insanlara. Bebekleri kim unutmuş. Bu arkadaşımın rüyasıydı. Yorumlarsanız çok sevinirim.
0 oy
Karabasan (48 puan)  
Şimdi kendi rüyamı anlatayım. Ben rüyamda polis falan gördüm galiba. Karavan falan. Tam hatırlayamıyorum. Sonra sevgilim (erkek) konusunda çok huzursuzlanıyorum. Mesaj bekliyorum ne olmuş diğe. Sonra ben rüyadan uyandım geri uyuduğumda tekrar rüyayı gördüm. Sevgilim bana yazıyordu. Bi garipti ya. Sonra da beni neden hiç özlemiyorsun diğe mesaj attığını hatırlıyorum. Sonra evimdeydim komşumuz gelmişti bize. Benim onun oğlundan 5 kilo zayıf olduğumu söyledi. Bende şaşırıyorum nasıl bu kadar az olur diğe. Sonra tartınmak istediğimi söylüyorum galiba. En son elimi bir şeylere vuruyorum ve içinden gri renkte bir şey çıkıyor birde bir kelebep çikti galiba.
Karabasan (48 puan)  
Bu kadar yazıyı şimdi rüya olarak mı yazıyim? Kopyalamakta mı olmuyor?
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Bence sağa sola yorum, düşünce yazıp, yorumlara falan oy verip her zaman artı puanda olman daha öncelikli olsun. :) Bizim veya sitenin bir kazancı olmuyor düşünceye düşünce yazmaktan.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
aslında bir sürü yazı yazıyoruz altına yorum ekleyinde dedğimiz yazılar oluyor ama bu yazılar ilgi çekmiyor gibi karga yoksa seninde benimde yapılan yorumlara kızdığımız yok.
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Evet mustafa malesef öyle.
0 oy
Karabasan (48 puan)  
Bu artık kaçıncı oluyor bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Geçen seferde bir şeylerden haberim yoktu oy verilmesinden falan bu yüzdende baya kabalaşmıştınız. Ayrica sitenin bir kazancı olsa olmasın mi diycem? O kadar yorum yapılıp emek veriliyor sonuçta. Dikkate almanız bir diğer konu insanların her dakika sitede olmamaları ve ya mesgül olmaları. Elimden geldigi kadar buraya girdiyim zaman insanlarin ruyalarini begeniyorum. Girip ruyanin altina bilmedigim bi konuda yorum yapamam dimi? Mesela demin Mustafa beyin taslar hakkinda herkese acik bir yazi yazdigini gordum ve hosuma gitti dusuncemi bildirdim. Mustafa beye eksi puanda oldugumu soyleyince kibarca bir seyleri anlatmisdi uyguladim ve cikmisim simdi bende gordum. O yuzden sizin yorum yapmanizi istemiyorum iste.
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Bilip bilmeden konuşmak?

Bence kabalaşan sen oluyorsun her zaman. Yorum yapmamı istemiyorsan neden mesaj atıyorsun? Ayrıca fake üyeliklerini de görebiliyorum. Bence şu saçma çıkışlarına bir son vermelisin artık.
Karabasan (48 puan)  
Mustafa bey rica etsem siz yorumlarmısınız rüyayı? Eksi puandan çıkmışım. Bir daha ki, sefer rüya şeklinde paylaşırım.
0 oy
Karabasan (48 puan)  
Ben mi oluyorum? Geçen sefer puanlamadan haberim yokken bir ton laf söylemiştiniz ve karşılık olarak sitenin nasıl çalıştığından haberim olmadığını söylemiştim. Ön yargı 1. Şu an kibarca yorumlaya bilirdiniz dimi? Yine aksini yaptınız. Zorunda da değilsiniz. Şimdi bunuda yalnış anlarsınız falan. Bak Allah aşkına fake üyelik ne?)) Benim 1 tek hesabım bu. Başka da yok ve hayretle daha ne kadar ileri gide bileceginizi düşünüyorum.
0 oy
Karabasan (48 puan)  
Mustafa bey rüyanın sizin ilgi alanınıza girdiğini söyledigi için sizden rica etmis ola bilirmiyim? Geçen sefer çıkıştınız ve artık rüyama yorum yapmayın demiştim, ama tekrar yorumlamıştınız teşekkür. Şimdide Mustafa bey söylediği için sizden "rica ettim" kabalaştınız. 3 olmaz artık!
Rüya Bilgesi (480k puan)  
ip leri görebiliyorum. aynı ip den saçma bir maille üyeliğin de var onu da görebiliyorum. Her neyse ya. Daha önce de anlatmıştık ama bir işe yaramamış.
Karabasan (48 puan)  
Ya sabır ya. Başka bir hesabım yok benim! Hatirlarsaniz geçen sefer gmailimi silmek istemiş silememistim! Tek gmailimde bu! Yeter artık. Ben ruya yazarsam yorumlamayin ok? Güle - güle.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
arkadaşının rüyası çevrendeki fesat kişileri işaret etmiş yada seni seven ama bazen zararı bazende faydası dokunan kişleri iki gelişme görünüyor biri aslında olmayan haber olabilir diğeride yalan olabilir. burada arakadaşın bir konuda yanılgıya düşebilir kağıtta saat vermesi zamanla alakalı bir dileği var onda da sanki avutuluyor istediğini, alamıyor gibi. benim değerlendirmem bu
Rüya Bilgesi (480k puan)  
J diye üyelik alıp, rüyada süt sagmaq diye rüya yazmışsın. ip görüyorum diyorum hala başka hesabım yok diyor. Teallam.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
senin rüyanda polis  korku sevgilinle ilgili durum ise onun hakkında endişeli olduğuna işaret etmiş zaten. iletişim çabaların var ama  onun başına bir şey gelmesinden korkmuş gibisin yada onu kaybetmek diyelim. psikolojik bir korku yaşıyor olabilirsin yada şüpheler diyelim zayıf görünmen ise ruhsal anlamda yük altında olduğuna ve bu yükü kaldırmakta zorlandığına işaret eder.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
karga rüyaların birinde iç sıkıntılarına işaret olduğu için sana ben yönlendirmiştim ama bu noktaya geleceğini hiç düşünmemiştim üzüldüm açıkçası.
Karabasan (48 puan)  
Ya Allah aşkına ya nedir bu) ben onu kendime değil arkadaşıma açmıstım. Şimdi ki, konuşmanızdan bile aktiv profil olmadığı belli oluyor. Şimdi ön yargılı derken neyi kast ettiğimi bilirsiniz. Neyse uzatmayalım. Hoşcakalın.
Karabasan (48 puan)  
Mustafa bey çook teşekkür ederim hakikaten. Hem sabrınız, hem yorumunuz, hemde inceliğiniz için.
Karabasan (48 puan)  
Evet sevgilim için endişeleniyorum bu aralar daha fazla. Birde bu rüyayı dün gece uyuduğum zaman gördüm ve babası hasta. Sürekli hastaneye gitmeli oluyorlar. Sanki sevgilim ne zaman sıkıntılıysa bu benim rüyama giriyor. :(
0 oy
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Hayır her geldiğinde kibarca ne yapması gerektiğini söylüyoruz, yok kabalaşıyosunuz yok şöyle yok böyle bi sürü hakaret edip bi de zeytinyağı gibi üste çıkıyor.
ip görüyorum diyorum başka hesap açmadım diyor bi sürü saydırıyor. Sonra ispatlayınca onu arkadaşıma açmıştım diyor.
0 oy
Karabasan (48 puan)  
Yemin ederim şoktayım ben şu an. "Kibarca?" Sitede olan herşeyi görüyorsunuz dimi? Aramizda olan ilk tartismaya bakın. Ben çok net hatırlıyorum. Kaba bir şekilde sitede olanları söylemiştiniz bende "ön yargılı olmayın" puanlama sisteminden haberim yok demiştim. Şu an yaptiginiz da 2-ci kabalaşma. Şimdi bana kibarca'dan ne anladiginizi söyleye bilirmisiniz?
0 oy
Karabasan (48 puan)  
Birakinda o "kibarca" ifadesini Mustafa bey kullansın. Rüya yazamayınca bir baskasının ruyasına düşünce şeklinde ruyami yazmistim ve Mustafa bey neden ruya yapamadigimi anlatmis yinede ruyalarimi yorumlamisti. Siz bana çıkışıp, bir ton laf söyleyib bunu kibarlik olarak anlattiniz ya Valla pes. Hakikatende insanlar hakkinda simdiye kadar ilk neyi dusunduysem beni hiç şaşırtmadılar. Hala daha siz diyorum. Benimle konuşmayi birakdinizsa benim hakkimda konuşmayi da birakin! Hosca kalin dedim.
+1 oy
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Yahu niye önyargılı olayım. Kurallar var, bi sürü yazı yazıyoruz, haberim yok demek kendi rüyalarımdan başka hiç bişi ile ilgilenmiyorum demenin bir başka söylemesi. Ki o zaman da puan kazanmak için ne yapmanız gerektiğini söylemiştik. Mustafa da ben de sonsuz da bi sürü yazı yazıyoruz. Hiç birini okumayıp haberim yok demek aradan aylar geçmesine rağmen yine gelip aynı dertten müzdarip olmak sizin kabalığınız küçük hanım. Bi de yorumculara atarlanıp duruyorsunuz.
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Şuraya yazdığınız düşünce kadar oy kullanmamışsınız. Anca tartışma çıkarıcaz demek size puan kazandırmak için. :))
Karabasan (48 puan)  
Öncelikle benim yerime konuşmayı bırakırsaniz sevinirim. Sonra, ben her an burda olmuyorum. Girdiğim zaman da insanların ruyalarini ara sira beğenip çıkıyorum. 1000 tane rüya yazmamışım dimi?
0 oy
Karabasan (48 puan)  
O anca tartışma çıkarıcaz size puan kazandırmak için kısmına sesli güldüm)) cidden böyle bir olayin içerisinde olmak istemezdim, bana da hoş olmadı böyle bir durum. Sadece ilk seferde bilmiyordum site nasıl ilerliyor diğe. Dediğim gibi her an burada olmuyorum olduğum zaman da yeni - yeni ruyalara oy vermye basladim.
Rüya Bilgesi (329k puan)  
iyi bari tatlıya bağladınız sonunda :)
Karabasan (48 puan)  
Ahah yaa :Dd "atarlı - matarlı" sevdim bunu.)) Sende duramıyorsun e napiyim su ünsürüyüm ya sonda yatıştırmak bana kalıyor :)))
Karabasan (48 puan)  
Şu an şu saatte yorum beğeniyorum. Bunları göz önünde bulundurun yaanii. :Dd
Karabasan (48 puan)  
Pardon yorum değil. Rüyaa :D

İlgili rüyalar

0 oy
34 yorum 70 okuma
18 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+7 oy
0 yorum 48 okuma
13 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Betül   yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
0 oy
40 yorum 6 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
30 yorum 7 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+2 oy
40 yorum 35 okuma
14 Temmuz Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
37 yorum 12 okuma
13 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
18 yorum 25 okuma
12 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 30 okuma
29 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.7k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
22 Mayıs Rüya kategorisinde yok Rüyazede (956 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 36 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
+5 oy
1 yorum 31 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde Esanss Karabasan (469 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...