Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
51 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Merhaba
Rüyamda ilkten okuldayım aınava giriyorum kopya çekiyorum normalde tesettürlüyüm ama rüyamda saçım açık sarı ya boyalı sonrasında sahilde kaçıyorum eski sevgilimin babası beni yakalıyo sırtında taşıyarak eve götürüyo evde bizim eski evimiz orda kaçmadığımı söylüyorum ve herkesin elini öpüyorum güya annemin doğum günüymüş pasta var eski sevgilimde balkon kapısı girişinde oturuyor  el sıkışıyoruz ben balkona çıkıyorum arkadaşımın kayınbiladeri boş ekmek yiyor telefonum çalıyo bi arkadaşım nişanlım düğün günü beni terk etti diyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+7 oy
Lusid Rüyacı (68.5k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Okul-Sınav-Kopya:
------------------------------
Bu üçlü herkesin kurallara uygun olarak davranması gerektiği  bir alanda,sizin usulsüzlük yaptığınız anlamına geliyor.Rüyanız gönül işleri ile ilgili olduğu için özellikle de evlilik ve düğün simgeleri çok olduğu için bu üçlü simge sizin eski sevgiliniz ile ilgili yapmaya çalıştığınız her ne ise normal olarak yap(a)mayacağınız ancak yapmak zorunda kaldığınız,etik kuralların ihlali olan bir durum.(Sahilde kaçmak benim yazdığım gibi ise başka,özgürlük ise başka bir şey yapmaya çalışyorsunuz)

Normalde tesettür-Rüya da açık sarı saçlı:
-----------------------------------------------------------------
Okul-Sınav-Kopya da yazdılarımın devamı niteliğinde aynı konu.Yani,kendi fikrine göre yapmak zorunda olduğun durum için birinci durumda etik kuralları, ikinci durumda ise dini inançlarını kısmen ertemişsin.

Sahilde kaçmak-Yakalanmak-Sırtta eve götürülmek:
--------------------------------------------------------------------------------
Sahil bilgi seviyenin yani zorundalıkların öncesi konuya dair etik ve dini olarak tüm bilgi seviyen ile yapabileceklerinin sınır noktası.(Deniz bilgilerin ise sahil bunun dışı.Sahil'e vurmak terimi)Burada dikkat edersen yakalanıyorsun ve yakalandıktan sonra yalan söylüyorsun.(Kaçıyorsun ama kaçmıyordum diyorsun)Bu durumu ilk defa eski sevgilinin babası fark edecek.Sırtına alıp getirmesi sana çok kıymet vermesinden.(Sahilde kaçıyor olmak bir özgürleşme ifadesi de olabilir ki öyle ise yorum biraz değişebilir)

Götürüldüğün ev-Eski evin çıkması -Herkesin elini öpmen:
-----------------------------------------------------------------------------------------
Etik ve dini kurallar dışına ne kadar çıktıysan eski sevgilinin babası sayesinde bu tür kurgulara ilk başladığın seviyeye geri döneceksin.Herkesin elini öpmeyi "helallik" gibi düşünebilirsin.Gittiğin ortamda annenin doğum günü olması ve pasta ise annenin yaptıklarından dolayı yaşlandığı(bir yaşıma daha girdim atasözü) pasta ise öyle ya da böyle el öpme simgesi ile istediğin helalliliğin pasta ile tatlıya bağlanması.

Eski sevgili-Balkon kapısı girişi-Tokalaşma-Boş ekmek
------------------------------------------------------------------------
Eski sevgilin balkon kapısı girişinde oturması ve sadece tokalaşman en son onunla helalleşeceğin manasında.(Aslında tam bir barışma ve helalleşme de yok ortada)Arkadaşının kayınbiraderin ekmek yemesi ise balkona çıkanların sana göre sonları.İçeride pasta var ama eğer balkona çıkıyorsan kuru ekmek yemek zorunda kalırsın.Bu bir tercih ve sen balkona çıkıyorsun.Yani yaptıklarından çok da pişman değilsin bu bir tekrar deneme (gördüğün kişi muhtemelen kendi aldığı kararları işleme alan birisidir) işareti bana göre  ki ,buda tüm süreçte istediğini alamadığın manasına geliyor.Yani başladığın yere geri döndün.

Son sahne:Arkadaşının telefonda seni araması-"Nişanlım,düğün günü kaçtı"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tüm bunları yaşamış biri olarak arkadaşın sana aslında senin iyi bildiğin bire bir yaşamış olduğun bir durum ile ilgili senin yardımcı olabilieceğin bir durum hakkında bilgi veriyor. "Nişanlım,düğün günü kaçtı"

Şimdi son olarak hem etik hem de dini kurallarını esneterek yapmış olduğun operasyon sonrasında başladığı yere hemde özür dileyerek geri dönmüş birisi olarak,arkadaşına ne tavsiye etmen gerekir ki o da ve hatta ikinci denemede sende  aynı şeyleri yaşamasın?

Bu soru ile sen tüm süreci kafandan geçirerek yeniden tasarlayacaksın,yaptığın hataları gözden geçireceksin ki bir daha yakalanmayasın.


DAB,

Selamlar.
+5 oy
Rüya Bilgesi (4.2m puan)  
anladığım kadarıyla sürekli bu rüyaları görüyorsun rüyaların bilinçaltı.  eski sevgilinle barışmayı düşün. unutamadığın belli oluyor.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 14 okuma
+3 oy
3 yorum 18 okuma
+8 oy
1 yorum 34 okuma
+6 oy
1 yorum 34 okuma
+5 oy
2 yorum 45 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde Parzival Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
+2 oy
1 yorum 31 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63k yorum

24.5k düş-ünce

4k üye

68 Aktif
4 Üye ve 64 misafir
Bugün : 18772
Dün : 29361
Toplam : 16000180
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2576 e
  2. Sonbahar - 660 e
  3. Karga - 430 e
  4. kuzgun - 146 e
  5. Likya - 98 e
  6. yirmiyedi - 60 e
  7. sonsuz - 54 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...