Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+3 oy
51 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-193 puan)
Merhabalar,

Ben 3 ayrı rüyamı yazacağım ve bu 3 rüyamın mesaj içerdiğine inanıyorum. Ben ve eşim 2019 sene içerisinde işten çıkarıldık ve zor bir süreçten geçiyoruz. Kendi işimizi kurduk, ancak tam yerine oturmadı ve bundan endişeliyiz, zaman zaman strese giriyoruz. Bu rüyalarım da bununla ilgili olabilir mi diye düşünüyorum.

1. rüya: Eşimle evimizde uyuyoruz, gece saat 3 civarı deprem oluyor. Depremi ilk ben hissediyorum ve oldukça şiddetliydi. Korkarak kalkıp eşime 'Kalk deprem oluyor.' diyorum. İkimizde kalkıp yatağın ucuna yere uzanıp cenin pozisyonu alıyoruz. Sırtımı yatağa yaslıyorum, önümüzde de gardırop var. Gardıropun bizi koruyacağını düşünüyorum. Yerde uzanırken binanın yıkılacağını düşünüyorum, çünkü binadaki hiçbir şeyin sağlam olduğunu düşünmüyorum (gerçektede evin kalitesiz ve depreme dayanamayacağını düşünüyorum bu arada). Ama binanın hiçbir yerinde hasar oluşmadı.Deprem geçiyor, uyumak için yatağa yöneliyoruz, ama çok korkuyorum tekrar olursa diye. Ama olursa hissederim diyip tekrar yatıyorum.

2. rüya: Evlenmeden önce eski oturduğum evde görüyorum kendimi. Kardeşimle paylaştığım odada eski yatağımda yatıyorum. Birden bacağımda derin bir acı hissediyorum. Baktığımda siyah bir yılanın soktuğunu görüyorum. Gördüğüm an siyah yılan kolumu da sokuyor. Acısını fena halde hissediyorum. Zehirin beni öldürebileceğini düşünüyorum, ama bir şey olmuyor. Yataktan kalkıyorum, yatağın altında irili ufaklı siyah yılanlar görüyorum, yuva yapmışlar. O an eşim yanımda beliriyor ve ona gösteriyorum. O öldürmek için harekete geçiyor. Tekrar yatağa yatıyorum ama uyumuyorum. Bir an yorganı kaldırma gereği duyuyorum ve kaldırınca yine siyah bir yılan görüyorum. İrkilip direk yataktan çıkıyorum. Sonra kendimi karanlık, kasvetli bir yerde buluyorum. Eski pasaj gibi bir yer, birçok kapısı var. Bir kapı camlı ve kapının arkasında binlerce fare var. Bana dokunmalarını asla istemiyorum. Nasıl kaçabilirim derken, annem yanımda beliriyor ve gayet sakin bir şekilde bana bir oda gösteriyor. Girdiğimiz yerin kapısı da camlı. Anneme iyi ki burayı gösterdin, bak her yere giriyorlar ama buraya giremiyorlar diyorum. Sonra kapının altında bir boşluk görüyorum ve tam girebileceklerini düşündüğüm an birkaç farenin zorladığını görüyorum. Annem hemen arkadan dışarıya çıkan bir yere götürüyor. İnanılmaz rahatlıyorum. Dışarısı sisli, puslu. Yollar yokuşlu ve arnavut kaldırımlı her yer. Ama yine de çok mutlu oluyorum farelerden kurtulduğum için.


3. rüya: Yeşillik boş açık bir alanda ahşap uzun bir masa üzerinde insanlar hamur yoğuruyor, ekmek yapmak için. Beni de birisi yönlendiriyor. Gittiğimde hamur kabının içinde hamur ve içinde ölmüş arılar görüyorum, geri çekiliyorum. Nasıl bu şekilde yoğuracağım, yoğururken arıların iğneleri elime batar diye düşünüyorum. Yine de yoğurmak için işe koyuluyorum. Gittiğimde birçok arının da uçtuğunu görüyorum korkuyorum sokarlar diye. Ama arıların içinde yoğurmaya başlıyorum.

Biraz uzun oldu, kusura bakmayın lütfen. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüya Tabircisi (3.8k puan)
mustafaharputi hocamızı etiketleseydinz  o bu konularda çok bilgili

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Birinci rüyanız gelen ekonomik zorlukları fark etmeniz.Deprem olması(sallantı),bunu eşinizden önce sizin fark etmeniz(gerçek hayatta da öyle olmuştur),gece 3 de olması ikinizinde buna en hazırlıksız dönemde yakalanmanız,gardrop'un sizi koruyacağını düşünmeniz mevcut iş dünyası ile ilgili olan hukuki sistem veya ebeveynlerinizin sizi bu durumda destekleyeceğiniz düşünmenizden.Özellikle cenin pozisyounu almanız gardrop simgesinin daha çok ebeveyn tarafına yakın olduğunu gösteriyor.

İkinci rüyanız bu fark ettiğiniz sıkıntılı durumun fiilen başınıza gelmesi(İşten çıkartılma)Siz eşinizden daha çok etkilenmişsiniz.Sizi yılanın sokması bu durumdan duyduğunuz elem ve acıyı gösterir.Eşiniz bu durumdan sizi çıkartmak için bayağı uğraşmış.Bu sıkıntılı durumdan sizi ilk rüyanızda ki gibi ebeveyniniz olan anneniz kurtarıyor.Size bir çıkış yolu gösteriyor ve rahatlıyorsunuz.Çıktığınız yer yani sizin kendi işinizi yapmanız zor bir alan ama ilk sıkıntıyı atlattığınız için gayet mutlu ve ümitlisiniz.(Fareler borçlarınız,ödemek zorunda olduğunuz faturalarınız,kredileriniz vs.Annenizin sizi  çıkartması maddi-manevi destek)

Son rüyanız ise gelecekte olacaklar ile ilgili.Ahşap uzun masada ekmek yapanlar kendi işlerini yapıp ekmek parası kazanan insanlar.Siz de onlar gibi olacak yani kendi işinizi kuracaksınız.Arılar ekmek parası kazanırken ufak tefek olabilecek zorluklar.Yani işin kendi öz zorlukları.Arıları ölmüş ama sonrasında uçuyor görmeniz aslında başlarken ufak tefek olabilecek zorlukları kafanızda çok büyüttüğünüzü işe başladıktan sonra(ekmeği yoğurmaya başlamak)arıların kendiliğinden uçup gittiğini göreceksiniz.Yani sıkıntı diye tabir ettiğiniz ufak tefek şeyler her işte olan günlük sıradan olaylar.Depremden kurtulup,yılan ve farelerden geçip buraya kadar gelebilen birisi için hiç sorun olmamalı bu durum.

Son rüyanızda ki yeşillik ve açık boş alan yeni kurduğunuz işte önünüzün hem manevi hem de maddi olarak açık olduğununun işareti.Yapabileceğiniz çok şey var yeni işinizde.Sizi yönlendiren kişi de muhtemelen size bu işe girmenizi tavsiye eden ve/veya bu işte yardımcı olacak kişi.

Özet ile ilk iki rüyanız yaşadıklarınızı,son rüya yaşayacaklarınızı anlatıyor.

DAB,
Selamlar.
Karabasan (-193 puan)
Yorumladığınız için çok teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 19 okuma
19 Ocak Rüya kategorisinde Miray Ay Karabasan (-193 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 25 okuma
+4 oy
1 yorum 29 okuma
+5 oy
2 yorum 36 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde Parzival Rüyazede (118 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 34 okuma
19 Şubat Rüya kategorisinde asiya Rüya Tabircisi (3.8k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 34 okuma
21 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde @sezen yazdı
+14 oy
5 yorum 127 okuma
+5 oy
1 yorum 24 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.5k yorum

19.2k düş-ünce

3.5k üye

139 Aktif
3 Üye ve 136 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11782
Dün : 33854
Toplam : 14597584
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1580 e
  2. Rüyazede - 29 e
  3. kuzgun - 20 e
  4. Karga - 18 e
  5. geekone3388 - 17 e
  6. Zeynel45 - 12 e
  7. Aylin Öztürk - 12 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...