Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+10 oy
54 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (311 puan)
Rüyada pazar yerinde seyyar satıcının arabasına bakıyordum. Sonra uzun zamandır görüşmeyi kestiğim arkadaşları gördüm pazar yerinde. Onlarla karşılaşmamak için hızla ordan uzaklaştım. Tam kurtuldum derken onları peşimden gelirken gördüm. Beni görmüşler konuşmak için peşinden geliyorlardı. Bayağı yürüdükten sonra onlarla oturup konuşmaya karar verdim. Gelip benimle konuştular. Neden bu durumda olduğumuzdan filan bahsettiler. Benimle barışmaya çalıştılar işte. Onlara karşı yumuşamıştım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Geçmişe ait bazı sıkıntılar yeniden gündeme gelip çözülebilir. Her ne kadar kırgın görünsen de aslında kalben her şeyi bitirmiş değilsin
Rüyazede (311 puan)
Hocam bitiremediğim kırgın olduğum şey ne düşüncenizi merak ediyorum
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
sözle yada davranışla görüşmeyi kesmiş olabilirsiniz rüyanıza yansıması arka planda tam bitmemiş demek istedim. muhtemelen gelip barışsalar siz olumsuz davranmayacaksınız yada geçmişteki kadar kırgın olmayacaksınız gibi bir durum sözkonusu tam olarak kırgın olduğunuz meseleyi bilemem ama bende geçmişte çok kırgın olduğum insanlar benimle iletişim kurduğunda açıkçası tersleyemiyorum. zaman zaman başıma gelen bir durum.
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
burada arkadaşların geçmişi işaret eder, belki birebir aynı kişiler olmayabilir yada aynı olaylar ama eski arkadaş geçmişi barışmak da buzların erimesini işaret eder.
Rüyazede (311 puan)
Peki hocam teşekkürler
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
rica ederim.
+7 oy
Uzman Yorumcu (24.7k puan)
Bu rüya belki de o arkadaşlarınıza bir şans tanımanız gerektiğini hissettirdi .Bir şekilde tekrar durumla yüzleşmeniz gerekebilir ve kalbimizde taşıdığımız ve affedemediğimiz durumların bize daima bir yük olduğunu düşünmenizi ve bu rüyanın size göstermek istediği durumu kendi içinizde çözmenizi dilerim , hayır olsun ...
Rüyazede (311 puan)
Teşekkürler
Uzman Yorumcu (24.7k puan)
Rica ederim
+3 oy
Rüyazede (187 puan)
@mustafaharputi Merhaba Mustafa bey. Nasılsınız? Ben bir rüya gördüm, korktum. Rüyamda bir sınıf arkadaşımın evindeydik. Sanki evinin önü deniz mi, desem göl mü desem, ama suyun miktarı fazla değildi. Sadece ayaklarımızı ıslatıyordu. 3-4 kız ve 3-4 erkek falan vardı. Grup şeklindeydik yani ve akşamdı. Galiba kızlardan biri bağırmaya başladı bi göz ona bakıyormuş. Sonra herkes korktu gibi birşey oldu hepsi gittiler. Ben neden evde kaldım hatırlamıyorum. Evde bir tane yaşlı kadın falan vardı. Ona sanki güvenmiyordum.  Erkekte vardı galiba. Polisi aramaya çalışıyordum telefonumla, ama bir türlü arama gitmiyordu. Polisi aramak isterken 101 numarasını yığırdım. Arama gitmiyordu. Sonra o yaşlı kadından telefonunu istedim ve vermedi. Bir şeyler söyledi. Bende gizlice gotürüb aramaya çalıştım olmuyordu. Sonra 4-5 tane ozel giyimle erkek içeri girdiler ben kaçtım dolap gibi bir yere saklandım sonra perdeyi çekti biri yakalandigimi zannettim, ama bir kadindi bana yardim etmeye calisti. Dun aksam kiminleydin gibi birsey soruyordu, ama ben polisi aramaya calisiyordum. O da bana yardim etmeye calisiyordu. Simdiden tesekkurler.
Rüyazede (311 puan)
Rüyanızı konu açıp paylaşın @mustafaharputi diye etiketleyin. Öyle daha sağlıklı olur
Rüyazede (187 puan)
İkide bir rüya yazmamı engelledikleri için yapamıyorum maalesef.
Rüyazede (311 puan)
Puan eksilere düşünce rüya paylaşamıyoruz maalesef.
Rüyakar (3.3k puan)
puan toplamanız lazım

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 51 okuma
+8 oy
1 yorum 178 okuma
27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 50 okuma
13 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Fatih yazdı
+6 oy
1 yorum 45 okuma
10 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Powerpuffs7 Karabasan (-225 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 28 okuma
29 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Esmatoy Rüyazede (11 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 30 okuma
+1 oy
0 yorum 111 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (84.9k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 42 okuma
+1 oy
1 yorum 15 okuma
7 Mart Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüyazede (311 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 38 okuma
+7 oy
2 yorum 41 okuma
14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Asli111 Rüyazede (150 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.5k rüya

30.8k yorum

18.2k düş-ünce

3.4k üye

78 Aktif
3 Üye ve 75 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 607
Dün : 21282
Toplam : 14326084
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...