Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
28 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (406 puan)  
Gerçek hayatta eski arkadasım ama uzun süredir konusmuyoruz  artık aslada konusmayacağımız birisini gördüm. Bu kişiyle akşam üstü yürüyoruz uzun bir yolda bu bana gülerek keyifli şekilde  bişeyler anlatıyor bende dinliyorum kollarında 3 4 tane büyük piknik sepeti içi boş ama tasırken yinede zorlanıyor biraz yüzünden belli kollarına takmıs sepetleri benim elimdede 2 tane küçük yogurt kap'ı gibi bişey ama içi dolu agırlıgını hissediyorum ama ne oldugunu bilmiyorum süt ürünlerinden biri mutlaka. ikisinide kucağıma alıyorum taşıyorum lütfen yorumlarmısınız

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Uzman Yorumcu (24k puan)  
Merhaba, küs olduğunuz arkadaşınız da siz de sır tutan insanlarsınız anladığım kadarıyla. Öyle ki birbirinizle artık konuşmasanız bile birbiriniz hakkında bildiğiniz şeyleri yıllardır içinizde taşıyorsunuz ve kimseyle bu konularda konuşmuyorsunuz. Bir dönem bildikleriniz size biraz ağır gelmiş. Belki birileriyle konuşma isteği duymuşsunuz ancak yine de sabırlı davranmışsınız. Bu da rüyanıza yansımış. Bu benim hissettiğim yorumum. Bir de anlamına bakarak yorum yapacak olursak; bundan sonraki hayatınızda bolluk bereket içinde olacağınız, maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz, çalışmalarınızda her zaman dürüstlüğü seçeceğiniz anlamına geliyor. Kendi hayatınıza göre kararı size bırakıyorum :) İyi günler dilerim.

İlgili rüyalar

+7 oy
4 yorum 61 okuma
27 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Ayaz Karabasan (435 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
+72 oy
67 yorum 60.7k okuma
+2 oy
2 yorum 16 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde Kamer nurdan Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 25 okuma
23 Nisan İstihare kategorisinde Biavuchuzur Karabasan (401 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 19 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde KübraTrn Karabasan (400 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 17 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.2k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

69 Aktif
1 Üye ve 68 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20881
Dün : 17901
Toplam : 16123323
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2953 e
  2. Sonbahar - 396 e
  3. Rüya Tabircisi - 327 e
  4. Karga - 177 e
  5. magdalena - 111 e
  6. yirmiyedi - 54 e
  7. kuzgun - 47 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...