Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+9 oy
36 okuma
İstihare kategorisinde Rüyazede (47 puan)
Merhaba. Bu gece de iki rüya birden gördüm değerli yorumlarınızı bekliyorum :)

Birincisi; bir tane arka kısmı kapalı bir kamyon gördüm. Arka kısmı ağzına kadar koliler vardı ama içinde ne olduğunu bilmiyorum. Sonra o kamyonun içinde kolilerin arasında annemle yengemi (amcamın eşi) gördüm. Yengem bana “hadi çabuk ol Mekke’ye umreye gidicez” diyor. Bende kamyona biniyorum. Kamyonu amcamın oğlu kullanıyordu. Park ettiğimiz yerden geri geri çıkıp yola koyulduk.

İkincisi ise; babamın evindeyim. Abimle bir yere gidecekmişiz. Abime “biraz bekle tuvalete girmem lazım” diyorum. Tuvalete giriyorum ve klozete oturuyorum ama klozet çok yüksekte ve lavaboya benziyordu. Bu açık anlatımdan dolayı özür dilerim ama büyük abdestimi yapıyorum. Yere baktığımda tuvaletimi yaptığım yerin altından klozet taşmaya başlıyor. Ama çok fazla akıyordu sanki dereden su gelir gibi. Sonra abim o akıntının olduğu yeri süpürüyordu. Ona ne yaptığını niye süpürdüğünü soruyorum. Abimde “boşuna kalmak için para vermeyim ben burada yatıcam” diyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
seçti
 
En İyi Yorum
başka bir eve taşınman ve yeni bir işe başlaman söz konusu olabilir. ağır bir iş ve sorumluluktur ama bu işin yükünü başkası çekecektir yani tek başına değilde başkalarının tavsiyelerine uyman gerekebilir. aynı zamanda şu anki işinden pek memnun olmadığında işaret ediliyor olabilir.  ama yeni bir başlangıç seni bkliyor gibi
tuvalet konusunda muhtemelen borçlanmalar ve ödemeler söz konusu borçlanabilir ödeme konusunda da desteğe ihtiyacın olabilir. eline para geçme ihtimali ve borçlarına harcama ihtimalin olabilir yani gelen paranın elinde kalmaması gibi değerlendir.
Rüyazede (47 puan)
Çok teşekkür ederim Mustafa bey. Yorumunuz çok yerinde oldu benim için
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
rica ederim bende teşekkür ederim.
+6 oy
Rüya Bilgesi (167k puan)
Merhaba,

Kamyon bir şey ifade etmez. Belki ufak bir işi temsil edebilir o kadar. İstiare rüyaları genelde istenilen sonuçları vermiyorlar ne yazık ki.Kabe, dünyadaki enerji akış alanlarının en güçlüsüne sahiptir. O nedenle rüyada bile olsa umreye gitmek ruhu negatif enerjilerden temizler. Sıkıntılı olduğumuz dönemlerde ruhumuz kendini arındırmanın yollarını arar. Bu rüya sayesinde ruhunuz feraha ulaşmış olmalı.

2. rüya
Etrafınızdaki insanlar da siz de bazı konularda zorlanıyorsunuz. Sıkıntılarınızın büyük bölümünü yakında atacaksınız ama yeniden başınıza sorunlu şeyler almamak için temkinli davranın.

Bunlar istiare gibi değil. Renk görmemişsiniz. Tuvalet ve umre yine de dileğinizin bir kısmının olacağına işaret.

Hayırlara vesile olsun.
Rüyazede (47 puan)
Teşekkür ederim. Yani renk olarak hatırladıklarım, kamyondaki kolilerin hepsi sarıydı, kamyon beyazdı, annem ve yengemin üzerinde beyaz hac kıyafeti vardı, tuvalet ve klozet beyazdı bide tuvalet rüyamda sonradan hatırladığım elimde dolu ve açılmamış bir sigara paketi vardı
Rüya Bilgesi (167k puan)
beyaz hayırlıdır. ama sarı değil. yani bence olacak ama tam istediğiniz gibi değil.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 20 okuma
12 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Eda0123 Rüyazede (76 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 69 okuma
+7 oy
3 yorum 103 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (3.9k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 22 okuma
21 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Ömer yazdı
+7 oy
2 yorum 56 okuma
19 Ekim 2019 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 56 okuma
5 Şubat 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
0 yorum 25 okuma
22 Eylül 2017 Rüya kategorisinde azely Rüyazede (113 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 21 okuma
5 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (3.9k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 18 okuma
18 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (47 puan) yazdı
+10 oy
1 yorum 38 okuma
24 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (522 puan) yazdı
+11 oy
1 yorum 63 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

100 Aktif
0 Üye ve 100 misafir
Bugün : 1684
Dün : 24263
Toplam : 13425463
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 208 e
  2. Likya - 43 e
  3. Karga - 42 e
  4. Rüya Tabircisi - 40 e
  5. Ruya.ci - 17 e
  6. sonsuz - 16 e
  7. Simge - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...