Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+5 oy
41 okuma
Tabir kategorisinde Rüyakar (882 puan)
Merhaba, rüyamda yokuş yukarı yüzüyorum. Aslında deniz fln değil ama sular yükselmiş. Temiz su olduğunu biliyorum, ıslanmamak için uğraşıyorum ama yüzsem bile. O gün gittiğim yerde insanlarla tanışıyorum. Orada tanıştığım birinin ikiz kardeşleri var. Yardımımı istiyo kardeşleri konusunda, kucağıma alacağım omları. Üstlerini giydirip erkek olanı kucağıma veriyo. Ben nasıl ikisini birden taşıycam derken, kıza sen de gel diyorum. Ama kız cadılık yapıyo. O sırada konuşmadığım amcamın karısı geliyo alakasız şekilde. Çocukların abisi olan arkadaşımla dedikodumuzu çıkarcak diye çekiniyorum biraz. Daha sonra kapı açılıyo, içeride amcamın kızı bi kız arkadaşıyla oynuyo. Kuzenimin çok kısa olduğunu görüyorum,şaşırıyorum. Sonra yine orada tanıştığım bi kız arkadaşım ‘kahve içicem, paran var mı’ diyo. Çok param yok ama, git çantamdan al diyorum. Daha sonra bu grup tarafından, bi yere davet ediliyorum. Ama davet edildiğim yerin düğün olduğunu sonradan öğreniyorum. Burada yakın zamanda evlenen başka bi arkadaşımla karşılaşıyoruz, gelinin ortak arkadaşımız olduğunu öğreniyoruz. Tam her şey başlarken, pantolonumun ağı yırtılıyo. Çıkıp, daha önce evlenen arkadaşımla bana giyecek bi şey almaya gidiyoruz. Ama yolu bulamıyoruz. Siyah başörtülü bi kadın grubu görüyoruz, onlara soruyoruz, sanırım Arap turistler. Bize ilerleyip kilisenin içinden geçmemizi söylüyolar. Kilisenin bahçesi karanlık, yerler ince dökülmüş beyaz çakıl taşı. Bahçe karanlık olduğu için arkadaşım içeride beni kaybediyo. Telefonun ışığını tutarak kendimi gösteriyorum. Tam beni bulduğunda, uyanıyorum. Bu karman çorman rüya ne anlama gelir?
Rüyakar (882 puan)
@mustafaharputi @likya @karga bu rüyadan bi şey anlayan var mı acaba :/

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (169k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bir takım manevi yüklerinizden aileniz sayesinde kurtulacaksınız. Başkalarının sözlerine hiç aldırış etmemeyi öğrenin, hayat sizin hayatınız, neler çektiğinizi kimse bilemez.Kutsal mekanlar, size uzun zamandır ağırlık veren manevi yüklerden kurtulmayı temsil ederler. Maddi ve manevi rahatlamalarınız olacak.

Sevgiler,
Rüyakar (882 puan)
Çok teşekkür ederim. Normalde çok rüya görsem bile, rüyaların bıraktığı hisle uyanırım. Ne gördüğümü kimi gördüğümü hatırlamam. Bu rüyayı her detayıyla hatırlamam tuhaf gelmişti. Hatta aynı gece 1-2 saat öncesinde, bi yakınımla gelinlik bakıyoruz. Toplu dikim yapılan bi yerdeyiz. ‘Normalde bana ters olsa bile, ben de kiralayabilirim gelinlik aslında’ diye geçiriyorum aklımdan. Ama aslında rüyamda evlenmiyorum. Yine bana ters olsa bile, sarı altın süsleme detaylı bi gelinlik için güzelmiş diyorum. O gelinliğin sahibinin kayınvalidesi sarı altın uzun bi zincir takmış, ne kadar güzel olmuş gerçekten diyorum. (Hiçbi maddi kaygı olmadan, gerçekten beğendiğim için öyle düşünüyorum) bu rüya da yukarıdakiyle bağlantılı mıdır?
Tekrar çok teşekkürler bu arada.
Rüya Bilgesi (169k puan)
Aslında bağlantılı. Evlilikle ilgili kaygılarınız olabilir mi? Ama ben çok yakında sizin hayalinizdeki insanla tanışacağınızı hissettim. sevgiler,
Rüyakar (882 puan)
Evlilik ruhuma ters, bende kayınvalide fobisi var :)
+4 oy
Rüya Bilgesi (184k puan)
Rüyan genelde iletişim sorunları ve çevre ile olan uyumsuzluklar üzerine kurulu. Belki bu noktada haksızlığa uğradığını, çevrenin seni anlamadığını, empati kuramadıklarını, iletişim sorunları olduğunu bilinçaltında iyice yer etmiş ve böyle hepsinin içinde barındırdığı bir rüya görmüşsün. Belki bu konuları ayrı ayrı tek tek ele alıp çözmek gerekir.
Rüyakar (882 puan)
Doğru valla karga, kimse beni anlamıyo. Sanki kimsenin dilimi anlamadığı bi ülkede tek başıma yaşıyorum ve onların dilini asla öğrenemiyorum :(
Rüya Bilgesi (184k puan)
Öyle gibi görünüyor evet. Yalnız değilsin ama.
Rüyakar (882 puan)
Hep likyadan sonra yorum yapıyosun, en iyi yorum çoktan seçilmiş oluyo sen geldiğinde. Ama ruhumu okuyosun her defasında, ‘acaba bi yerlerden beni izliyo mu, beni nerden tanıyo’ derken buluyorum kendimi sana karşı :)
Rüya Bilgesi (184k puan)
Sağlık olsun napalım :) Likyaya gitsin puanlar.

Hem ayrıca rüyalarınızı yazdıkça evet sizleri tanıyorum.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 44 okuma
26 Eylül 2019 Rüya kategorisinde MelikeQa Rüyazede (332 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 67 okuma
10 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Yorumcusu (14.4k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 29 okuma
21 Haziran 2019 Rüya kategorisinde cilek Rüyazede (22 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 25 okuma
29 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Zeynep_gl Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 30 okuma
13 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Sinem yazdı
+7 oy
1 yorum 50 okuma
+6 oy
1 yorum 44 okuma
+4 oy
0 yorum 23 okuma
6 Haziran 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 44 okuma
21 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Tiberinus Rüyazede (54 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32k yorum

18.8k düş-ünce

3.5k üye

68 Aktif
1 Üye ve 67 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11020
Dün : 28049
Toplam : 14513746
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 550 e
  2. geekone3388 - 14 e
  3. Aysegul27 - 11 e
  4. Farbe - 7 e
  5. Rüyazede - 6 e
  6. desmodus - 5 e
  7. Aylin Öztürk - 4 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...