Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
71 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (5.3k puan)  
İyi günler. Rüyada ben ve ablam beraber oturuyoruz bir bankta. Sokaktayız. İşin garibi sanki siyah beyaz film de gibiyiz. Her yeri siyah beyaz görüyoruz. 1960 larda çekilmiş bir filmde gibiyiz. Zaman olarakda 1960 lardayız. Nasıl oldu bilmiyorum zamanda geriye gitmişiz ben ve ablam. Bir süre sonra etrafı renkli görüyoruz. Nasıl olur diyorum şaşırıyorum. Şimdi siyah beyaz görüyorduk. Ama bu durum okadar hoşuma gidiyor ki anlatamam. Sanki istanbulda gibiyiz tam net hatırlamıyorum. Sonra yürümeye başlıyoruz. Ablama keyfine bak şu geçmiş zamanın tadını çıkar etrafı seyret geçmişin günümüzden ne kadar farklı olduğunu gör ve izle diyorum. Yürürken yolda Bi ara ayhan ışığı görüyoruz. Hersey okadar güzeldi ki. Denizi ve 1960 ların sadeliğini geçmişin güzelliğini canlı canlı görmek beni harika hissettirmişti. Her yer yeşil ve çok az insan vardı. Rüyadan uyandığımda harika hissediyordum içim neşeyle dolmuştu. Keşke bir daha böyle bir rüya görebilsem...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
öncelikle bir nevi astral bir geçiş yapmışsınız burada pişmanlık demiyorum. çünkü geçmişe gitmek sizi mutlu etmiş.belki bu günkü şartlarında bazı olumsuzlukları sizi o günlere götürmüş olabilir. geçmişe duyulan merak ta olabilir. genel tabir olarak ise  ggeçmişte görüşmediğiniz birilerini görebilir. yada yaşanan bazı olayların bir nevi benzerini yaşayabilirsiniz. hasretlerin de sona ermesine yorumlanır. uzun yıllardır görmediğiniz kişiler yeniden hayatınıza girebilir, yeniden dostluklar kurulabilir. sürpriz bir şekilde hayatınızda bir yenilik olabilir.ayrıca bu rüyada ki tutumlarınız tecrübelerinizin arttığına ve beklentileriniz hususunda geleceğinize daha iyi  yön verebileceğinize işaret etmiş.
Rüyakar (5.3k puan)  
Çok teşekkürler hocam. İnanın hala rüyanın verdiği o haz ve huzurun etkisindeyim.
Rüyakar (5.3k puan)  
Çok teşekkürler hocam. İnanın hala rüyanın verdiği o haz ve huzurun etkisindeyim. Bu arada astral seyahatteyken zamanda yolculuk mümkün mü
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
rica ederim.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
astral seyahat bilinçli olduğu için farklı boyutlara geçmek mümkün olduğu gibi geçmişe de götürebilir. vücunuzun gevşemesi hayalleriniz ruh haliniz farkında olarak yada olmayarak vücudunuz bunu yapmaya müsaitmiş çünki ruh bedeninizden ayrılmamış geçmişte bazı şeyleri görmüş aynı zamanda bilinçli olarak rüyada bilgiler de vermişsin yani rüyanda bir kontrollü rüyadır. yani bilinçlidir. bu durumda astral geçiş farklı alemlere götürsede geçmişe de götürebilir. bu ihtimal dahi,lindedir.
Rüyakar (5.3k puan)  
Peki hocam anladım ilgi alakanız için çok teşekkürler

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 29 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (481k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 50 okuma
29 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (10.7k puan)   yazdı
+10 oy
0 yorum 44 okuma
10 Haziran 2019 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (132k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 42 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde Aynur Altay Rüyazede (609 puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 24 okuma
21 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 18 okuma
13 Temmuz Rüya kategorisinde ZeynurBayam Karabasan (402 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
10 Temmuz Rüya kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (218k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 34 okuma
8 Mayıs Paranormal kategorisinde Kul Rüyazede (510 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 38 okuma
+4 oy
1 yorum 134 okuma
30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (956 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 127 okuma
31 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde yok Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 113 okuma
2 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde mystique Rüyazede (518 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...