Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
37 okuma
aragorn Rüya kategorisinde Rüyazede (513 puan)  
rüyamı yazmadan önce şunu da yazayım son birkaç haftadır eski sevgilim aklımdan çıkmıyor. Hala daha onu seviyorum ve bir gün yeniden bir oluruz diye dua ediyorum.

rüyamda hiç bilmediğim bir yerde bir bahar günü bir düğünde kapalı mekanda davetliydim. İçerisi tıklım tıklım olduğu için dışarıda kalmak durumunda kaldım. Dışarıya çıktığımda (dışarısı dediğimde bir konferans salonu düşünün salona girmeden önceki o ara alan olur ya orası işte.) ise bir köşede eski sevgilimi gördüm. Onunla konuşmak için yanına gittiğimde ise o da dahil olmak üzere herkes bana sırtını döndü ona seslendim beni duymadı kimseyle konuşamadım. Sadece bir kişinin yüzü dönüktü bana o da onun babasıydı dedim sanırım onunla konuşmam lazım gittim yanına dedim ki kızınızı sevdiğimi biliyorsunuz ne olur bana bir yol gösterin dedim. Bana, biliyorum sevdiğini ama ben bir şey yapamam ki annesi olsaydı belki onunla konuşabilirdin ama o benimle konuşmak istemez ki senin için konuşayım, dedi. Dedim ki ama kimse benimle konuşmuyor sizin dışınızda dedim bunu der demez koşmaya başladı açık alana doğru bi sokağa çıktık bir anda kayboldu ben geri içeriye döndüm. Herkesin sırtı bana dönüktü yine. İçerde bu sefer beni gören tek kişi eski sevgilimdi. Beni görünce kaçmaya başladı yine dışarıya çıktık ve yine dışarıya çıkınca kaybettim zannettim tam sokağın köşesinde bana baktığını gördüm yanında ise sevgili iken 3. olarak bizimle gezen bi kız vardı o da yanındaydı. Ben onlara doğru hareket ettim benim yaklaştığımı görünce kaçtılar. Bi binaya kadar kaçtılar garip bi binaydı. Hem dışarıdan hem içeriden ama tek yöne merdivenli bi binaydı. Binanın üst katına baktığımda kız arkadaşımı orada yanında tanımadığım birkaç kişiyle yavaş yavaş yürürken gördüm yanında diğer kız yoktu. Ben içerideki merdivene koştum oradan yukarıya çıktım belki önüne geçerim diye üst kata çıktığımda onun önünde yürüyen diğer insanlar oradaydı ama o yoktu koridoru sonuna kadar koştum ve yine bi sokağa çıktı sokakta kamyonla karpuz satan bi adam ve karpuz alacak olan birkaç kişi vardı. Sağa sola baktım kimseyi göremedim tam bi köşeye çekilip ağlamaya başladığım sırada diğer kız geldi, arkadaşım olan, bana dönüp noldu dedi. Dedim ki koştum yanına gitmek için ama yetişemedim dedim. Bana dedi ki o da seni arıyordu ama seni göremeyince gitti dedi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+6 oy
yok Rüyazede (1.7k puan)  
Ona söylemek istediklerinizi söylemekte geç kalmışşınız.Onu düşünmeniz onun da seni düşünmesi anlamına gelebilir ama kesin değildir.Söylemek isteyip de söyleyemediklerini söyleyebilmen  senin için iyi olucak diye düşünüyorum.

Saygılarla

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 56 okuma
17 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 33 168 yazdı
+10 oy
1 yorum 75 okuma
15 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 33 168 yazdı
+4 oy
0 yorum 30 okuma
+5 oy
0 yorum 83 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde SUDE ENDGR   yazdı
+6 oy
2 yorum 52 okuma
+4 oy
0 yorum 27 okuma
Asker0101 25 Mart Rüya kategorisinde Asker0101 Rüyazede (501 puan)   yazdı
+10 oy
4 yorum 89 okuma
27 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Aslı nur   yazdı
+9 oy
1 yorum 45 okuma
+4 oy
1 yorum 47 okuma
16 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 33 168 yazdı
+15 oy
5 yorum 130 okuma
Karga 10 Ekim 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (495k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 63 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

80k yorum

26.2k düş-ünce

4.3k üye

47 Aktif
2 Üye ve 45 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 229
Dün : 26216
Toplam : 16998853
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 889 e
  2. Karga Karga - 151 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 64 e
  4. ~Angel~ ~Angel~ - 36 e
  5. Hypnos Hypnos - 29 e
  6. Ruyaninmeali Ruyaninmeali - 26 e
  7. eirene eirene - 23 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...