Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+7 oy
31 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.1k puan)
Rüyamda daha önce hiç görmediğim ve tanımadığım bir arkadaşım ve annesi ile galiba kadıköye gittik. Oradaki yerel çantacılara falan baktık. Yaşlı bir amca çok ucuza güzel çantalar satıyordu. Sanırım 35 tl’den 15’e düşmüştü. Çantaları elime aldığımda derisi hoşuma gitti. Burada biraz oyalandıktan sonra 5’te 5 diye bir yere gideceğimizi söylediler. Burada hem yemek yiyecekmişiz. Hemde bir şeyler alacakmışız ama her şey pembeymiş burada. Bende pembe kıyafetleri falan sevmediğim için biraz bozuldum ama bir şey söylemedim. Hatırladığım kadarıyla beni ailem  dershanede biliyordu. Bu yüzden dershane saati dolduğunda eve gitmiş olmak istiyordum. Saate baktık ve bu yerde bir şeyler yedikten sonra girmeliyim diye düşündüm. Daha sonra dedikleri yere gitmek için yokuşlu bir yola çıktık. Burada süs köpekleri vardı ve çoğu bize havlıyordu. Ve hepsinin tüylerinin küçük bir kısmı pembe tonlarındaydı. Bu garip geldi bana ve biraz da korktuk açıkçası. Rüyadaki arkadaşımın annesi önden gidiyordu. Biz ise arkadan. İçimden keşke biz öne geçsek. İnşallah köpekler ısırmaz diye düşündüm. Yemek yiyeceğimiz yere vardığımızda yerel bir restoran gördüm. Heralde arka tarafı tuhafiye diye düşündüm çünkü hiçbir yer pembe değildi. İçerde birkaç ünlü isim de vardı. Oldukça meşhur bir yermiş. İçeri girip gözleme yemeye karar verdik. Gözlemeleri elleriyle seçiyorlardı. Bu bana garip geldi. Marullu yemeye karar verdiler. Ben bir şey söylemedim ama marul ne alaka diye düşündüm. Daha sonra bu arkadaşım youtuber mış onu söyledi. Ve başka bir şehirde yaşıyormuş. Kaynanasıyla galiba. Ondan annesine ve bana dert yanıyordu. Bende halihazırda para kazandığı işini bırakmamasını, hayatın ne getireceğinin belli olmadığını, eşindende ayrılmamasını söyledim. Anneside söylediklerimi tasdikler şekilde bana bakıyordu. Normal hayatımda kimsenin işine karışmam fikir bile belirtmem çoğu zaman. Daha sonra restoranda çalışan bir iki genç kız, arkadaşımı youtubedan tanıdı ve galiba fotoğraf çektirmek istediler. Devamında uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
Rüyakar (713 puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada pembe köpek görmek hayallerin peşinden gitmeye ve zor anlarınızda yanınızda her daim sevdiklerinizin olmasına, hayırlı huzurlu güzel hayata ve gerçek dost sahibi olmaya delalet eder.
Rüyakar (713 puan)
Mutlu olabilirsin istersen
Rüyakar (1.1k puan)
Teşekkür ederim yorumladığınız için:))
Rüyakar (713 puan)
Rica ederim :)

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 5 okuma
+5 oy
0 yorum 13 okuma
+5 oy
1 yorum 27 okuma
+3 oy
1 yorum 119 okuma
25 Nisan 2019 Rüya kategorisinde ünzile yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
+7 oy
1 yorum 38 okuma
31 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Nazlı GÜNGÖR Karabasan (-158 puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 41 okuma
8 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Rüyazede (102 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 33 okuma
1 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 20 okuma
31 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (1.5k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 54 okuma
10 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Esma Karabasan (-32 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 41 okuma
6 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Rüyazede (318 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.1k yorum

18.4k düş-ünce

3.4k üye

62 Aktif
1 Üye ve 61 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14112
Dün : 21821
Toplam : 14383247
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 421 e
  2. Karga - 23 e
  3. Yunus şahin - 20 e
  4. Koray0303 - 15 e
  5. Zeynel45 - 13 e
  6. Rüyazede - 13 e
  7. Ehlibeyt - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...