Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+8 oy
27 okuma
önce Rüya kategorisinde Rüyakar (1.8k puan)
Rüyamı unutmadan kısaca yazmak istiyorum  internetim azda ,
 
 Rüyamda okuldaydım  ve rüyama göre okuldan 1 ay falan gibi geride kalmışım ve birazdan sınav olucaz diyor arkadaşlar,hangi dersten olduğunu hatırlamıyorum ama hemen kitabı alıp çalışıyorum yani kitabı okuyup bazı sınav da çıkabilecek yerleri aklımda tutmaya çalışıyorum ,sonra öğretmen geliyor tanımadığım erkek bir öğretmen, sınav oluyoruz ,sonra kağıdımı öğretmene uzatırken öğretmen bazı yerleri doldurmadığımı gösteriyor küçük bir bölümü bende özür dileyerek doldurabilirmiyim diyorum , orayı farketmemişim diyorum o da olur anlamında başını salladı ve bana kağıdı uzattı ve doldurdum o kısımları ve sonra sınav sonuçlarını arkadaşlar ile beklerken 100 üzerinden 95mi yoksa 96 mı aldığım söyleniyor,sonra yanlış yaptığım yere bakıyorum :  Atatürk yazıyor ve doğum tarihi soruluyor kağıtta bende oraya 1881 yazdığımı hatırlıyorum ,yani sınav kısmında da yazdığımı hatırlıyorum doğru fakat arkadaşlar aklımı biraz karıştırıyor gibi yani sınav sohbetinde Hz.Muhammed (s.a.v) 'din doğum tarihi sorulmuş gibi söylüyorlar ama öyle değildi hatta sınav kağıdıma bakıyorum ve yanlış olmadığını düşünerek duraksiyorum, sınav kağıdımda yanlış olan yer orası değil diye, lütfen rica etsem yorumlayabilir misiniz yakında sınavım var merak ettim de:-),herkes kendi düşüncesini yazabilir ...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
önce Rüya Bilgesi (137k puan)
Merhaba,

Günlük hayatınızda ki yaşadıklarınız bir şekilde rüyanıza yansımış. Rüyanız gerçek hayatta kaygılı olduğunuza işaret etmiş.  Ben bu rüyadan sınavınızın iyi geçeceğini hissettim.Ayrıca bu sene okul hayatınızda güzel başarılar elde edebilirsiniz.

Sevgiler,
önce Rüyakar (1.8k puan)
Teşekkür ederim Likya bu moral verici yorum için:-),eğer biraz daha puan alabilirsem ve başka yorum gelmezse en iyi yorum seçeceğim..
önce Rüya Bilgesi (137k puan)
rica ederim :)

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 24 okuma
+4 oy
1 yorum 18 okuma
1 Temmuz Tabir kategorisinde Zeynep yazdı
+5 oy
0 yorum 11 okuma
31 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 75 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 53 okuma
23 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (154k puan) yazdı
+8 oy
2 yorum 20 okuma
30 Ağustos Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (1k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
22 Ağustos Rüya kategorisinde yok Rüyazede (28 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 41 okuma
7 Ağustos Rüya kategorisinde yok Rüyazede (28 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
1 Temmuz Rüya kategorisinde yok Rüyazede (28 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

86 Aktif
0 Üye ve 86 misafir
Bugün : 3806
Dün : 27491
Toplam : 11649466
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 316 e
  2. Likya - 150 e
  3. Karga - 75 e
  4. yok - 59 e
  5. Ruyaninmeali - 52 e
  6. sonsuz - 38 e
  7. Tolgahan - 32 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...