Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
3.4k okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada öldürmek, tüm korkularınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza işarettir. Kafanızdaki olumsuz sorunlarınızdan kurtulacağınıza da yorulmaktadır. Öte yandan rüyada öldürdüğünüz kişiyle yakın arkadaş olacağınıza ve onunla çok iyi ilişkiler kuracağınıza delalettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

102 Yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Bıçakla Adam Öldürmek
Rüyada bıçakla adam öldürmek, iş hayatında ya da eğitim hayatında çok sıkıntılı bir döneme girileceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına ve çok büyük bir pişmanlık duyulacağına yorulur.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Ejderha Öldürmek
Sevilen bir akrabanın önayak olması ile büyük başarı getirecek bir projeye girileceğine, bu sayede iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işarettir. İşle ilgili bilgisi olan ya da olmayan kişilerin konuşmasına fırsat vermeden eldeki işin nihayete erdirileceğine yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Sopayla Adam Öldürmek
Zor durumda kalınacağı bilindiği halde yakın bir arkadaşa yardım edileceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına ve dertlerin günden güne artacağına yorumlanır. Rüyada sopayla adam öldürüp üzülmek, çok sevilen bir dost ya da arkadaşla ilişkilerin hiçbir açık kapı kalmayacak şekilde bitirileceğine, bu sebeple uzun bir zaman verilen kararın doğruluğunun sorgulanacağına ve pişman olunacağına delalettir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Arı Öldürmek
Rüya sahibinin rüyasında arı öldürmesi işten veya aile içinden duyulacak yaralayıcı sözlerin ifadesidir. Kişinin duygularını hedef alan bazı konuşmaların kalp kırıklığına neden olacağına, etrafındaki insanlara zarar vereceğine delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Boğarak Adam Öldürmek
İyi ve bol kazanç getirecek bir şekilde başlayan bir işte kısa süre sonra büyük bir ekonomik zararla yüzleşileceğine, bu durumdan kurtulmak için alınan kararların bir türlü işe yaramayacağına ve yaşanan üzüntü ve stresten ötürü hastalıklarla boğuşulacağına alamettir. Rüyada suda adam öldürürken vazgeçmek, her şeyi olacağına bırakmaya, azim ve sabırla eldeki işe devam etmeye, yeni yollar aramaya ve umudu kaybetmemeye işarettir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Kedi Öldürmek
Rüya sahibinin rüyasında kedi öldürmesi kişinin herkese eşit mesafede davranmaya çalıştığına ve kendisine yakınlık duyan kişilerin duygularının farkına varamadığına da tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
RÜYADA ADAM ÖLDÜRMEK İLE İLGİLİ DİĞER RÜYA TABİRLERİ
Rüyada Adam Öldürmek ve Saklamak
Uzun bir zaman boyunca hem aile bireylerine hem iş arkadaşlarına endişe verecek bir durum yaşanacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine ve yapılan bir hata varsa telafi edilmeye çalışılacağına ancak bir türlü sorunun bulunamayacağına yorulur. Rüyada adam öldürmek ve gömmek, başka insanlarca bilinmesi rüyayı gören kişiyi çok zor durumda bırakacak bir sırrın açığa çıkmaması için gereken ne varsa yapılacağı, eski arkadaşlardan yardım isteneceği ve bu şekilde sorunların bir nebze de olsa uzaklaştırılacağı anlamına gelir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Sinek Öldürmek
Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada sinek öldürmek rüya sahibinin üzüntüsünü içine atıp, kimseleri üzmemek için itidalli davranacağına yorumlanmaktadır. Kişinin toplumda çok sevilen ve saygı gören birisi olacağı manalarına gelmektedir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Cinayet işledığınızı görürseniz, sıkıntılı günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde başarısız olacağınız anlamına gelir. Eğer kendinizi savunurken cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda yükseleceğiniz anlamındadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Arkadaşla Adam Öldürmek
Rüyada başka biriyle adam öldürdüğünü gören kişi ortaklı işlerde başarısız olacak demektir. Bu tür işler nedeniyle zor durumda kalacak olacağına işaret eder. Kendini korumak için adam öldürmek ise yaptığı davranışlar nedeniyle herkesi zor durumda bırakacağına işaret eder.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Çocuk Tarafından Öldürülmek
Rüya sahibinin rüyasında çocuk tarafından öldürüldüğünü görmesi hastalık manasına gelir.  Rüyada çocuk tarafından öldürdüğünü görmek, kişinin elinin bollaşacağına alamet eder.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada cinayete tanık olmak; tedbirli olmanıza, kimse için kötü konuşmamanız gerektiğine, komşularınızın birinin evinde hırsızlık olayının olacağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Yanlışlıkla Adam Öldürmek
Bazı sorumsuzca davranışlar sergileyen bir akrabanın yol açacağı kötü durumlardan ötürü beklenmeyen bir olay yaşanacağına, bu olay yüzünden komşular ve bazı akrabalarla tartışılacağına, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine yorulur. Rüyada yanlışlıkla adam öldürmek ve açıklamak, sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya, işleri yoluna sokmaya, dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmaya, eğitim hayatında yeni bir sayfa açmaya, uzun sürecek bir ilişkiye başlamaya, yardım edilen kişilerden bol bol hayır duası almaya, kendi işinin başına geçmeye ve evlilik yolunda adım atmaya yorumlanır.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
RÜYADA BOĞARAK ÖLDÜRMEK
Rüya sahibinin rüyasında boğarak öldürdüğünü görmesi herhangi kimseye üzüntü verecek hareketlerinizin olacağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada İki Adam Öldürmek
Yakın bir dostun yardım isteğinin geri çevrilmesi yüzünden aranın açılacağı, kurulan mutlu bir yuvanın çekemeyen akrabalar yüzünden bozulacağı, alınan bir aracın motorla ilgi bir sorun yüzünden hayır getirmeyeceği ve beklenmedik bir anda ortaya çıkan sıkıntılı bir duruma hazırlıksız yakalanılmasından ötürü ruhsal ve parasal olarak çok zarar görüleceği anlamına gelir. Rüyada iki adam öldürmek ve hapse düşmek, deyim yerindeyse kötü kalpli insanların çevirecekleri üçkağıtçılıklar yüzünden kazançlı bir işin ortasında yalnız başına kalınacağına, bu kişilerin kim olduğunu öğrenmek için çaba sarf edileceğine ve işlerin daha kötüye gidip yarardan çok zarar getireceğine alamettir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
RÜYADA BİRÇOK İNSANI ÖLDÜRMEK
Rüya sahibinin rüyasında birçok insanı öldürdüğünü görmesi bir insan topluluğunu katletmek o insanlara faydanızın dokunacağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Üç Adam Öldürmek
İş, eğitim ve aile konularında istenen şeylerin bir türlü gerçekleşmemesinden ötürü çok büyük bir moral kaybı yaşandığına, deyim yerindeyse kişinin pilinin bitmek üzere olduğuna, hiçbir şeyin tam anlamıyla düşündüğü gibi ilerlemeyeceğine, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına ve sağlığının bozulmasına yol açacak bir sorunlar karşılaşacağına alamettir. Rüyada üç adam öldürmek ve üstünü örtmek, yapılan çalışmalara rağmen eşin epey bir süreden beri istediği hediyenin bir türlü hediye edilemeyeceğine, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına işarettir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Evinde Birini Öldürmek
Ev içindeki mutluluğun sosyal hayata da yansıyacağını bildirir. Eve gelen müjdeli bir haber kadar, sevilen kimselerin ani sürprizleri de kişiyi mutlu eder. İyi haberlerin alınacağı bu dönemde her anlamda motivasyonun artacağını bildirir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, korkulardan ve sıkıntılardan kurtulmaya yorulmaktadır. Rüyasında birini öldürdüğünü gören kimse kafasındaki sıkıntılardan kurtulur, rahatlar ve huzurlu olur. Rüyayı gören kişinin büyük bir günah işleyeceği manasına gelmektedir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Kavga Esnasında Birini Öldürmek
Düşmanlarına üstünlük sağlayacak fırsatlar bulan rüya sahibinin, moralinin de yükselmesiyle beraber uzun zamandır beklediği projelerini hayata geçireceğini, atacağı her adımın öz güvenini yükselteceğini ve ailesiyle olan çatışmaları da sona erdireceğini tabir eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Birini Öldürmek
Rüya sahibinin rüyasında birini öldürdüğünü görmesi korku, sıkıntı, dertlerden kurtulmak manasına gelir. Kimi yorumcuya göre namazı terk etmek ve yapılan hatalara işarettir. Rüyada birini öldürmek, rüya sahibinin hanesinde huzurunun artacağına, yardıma muhtaç bir insana yardım etmeye ve hayır duası almaya yorulur.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Tanıdık Birini Öldürmek
Rüyada görülen kişiye yardım edileceği, o kimsenin bir yarasına merhem olunacağını veya bu kişiye maddi destek sağlanacağını bildirir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Adam Öldürmek
Rüyada adam öldürmek kişinin kendisini düşkün ve çaresiz hissedeceğini, bu durumdan kurtulması için kendisine uzatılan eli tutarak ayağa kalkacağını ifade eder. Geçici sorunların çok fazla sıkıntıya neden olacağını ancak sonrasının büyük mutluluklarla dolu olacağını da bildirir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada öldürmek görmek, Rüya sözlüğü yorumcularının kimine göre rüyada birini öldürmenin manası, yapılan hatalar demektir. Yaptığınız hataları düzeltmediğiniz için yaşanan rahatsızlığın ve vicdan azabının göstergesidir. Kimi yorumcu ise bastırılmış duyguların bilinçaltından çıkması olarak yorumlar. Aşırı içine kapanık ve çevresindekiler tarafından dalga geçilen kimse bu rüyayı görüyorsa ruhsal sorunları olabileceğine anlamına gelmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Fare Öldürmek
Rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin anne ve babasının hayattayken çocukları arasında paylaşım yapacaklarına, kişinin maddi kazancının artıp borçlarından kurtulacağına delalet eder. Kişinin hayallerin yıkılacağına delalet etmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Böcek Öldürmek
Rüyada böcek öldürmek, kişinin akrabalarıyla arasının bozulacağına, kendisini sorgulayacağına, ailesinden yardım alacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerinin bitip mutluluğa döneceğine rivayet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
RÜYADA BAŞINA VURARAK BİRİNİ ÖLDÜRMEK
Rüya sahibinin rüyasında başına vurarak birini öldürdüğünü görmesi kendisine emek harcayan, değer veren, her sıkıntısında yanında olan kişilere sırtını dönen rüya sahibinin iyiliğin karşılığını bu şekilde göstermesinin doğru olmadığını, daha sonra pişman olacağı davranışlardan olabildiğince uzak durması gerektiğine delalet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Öldürmek
Rüyada birini boğmak merhametsizce ve düşüncesizce yapılacak bir şeye işaret eder. Rüyada birini öldürdüğünü açıkça söyleyerek kabul etmek meslekte derece alarak yükselmeye delalet eder. Kişinin rüyasında cenk ederken ölmesi huzur, zenginlik ve rahatlık anlamına gelir. Rüyada bir hayvanı öldürdüğünü görmek, kişinin işleyeceği suç ve sonradan duyacağı büyük pişmanlık anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Adam Öldürmek
Rüyada adam öldürdüğünü fakat adamı tanımadığını gören kişi için kapanmış hesapların yeniden açılacağı anlamına gelir. Eski hataların yeninden gündeme gelmesi, eski yaraların deşilmesi ve kanaması ya da eski bir anlaşmazlığın yeninden baş göstermesine işaret eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Öldürmek İstemek
İş hayatında çok sıkıntılı bir dönemden geçen ve maddi ve manevi anlamda çok zorluk çeken bir arkadaşa yardım edileceğine, bu sayede işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına ve kısa zamanda çok büyük etki yaratacak bir proje için birlikte çalışılacağına alamet eder. Aynı zamanda, borçların yakın bir zamanda ödeneceğine ve önemli bir konuda fikir birliği edileceğine yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Öldürmek İsteyen Birinden Kaçmak
Kalp kırıklığı yaşatacak bir durumla karşı karşıya kalınacağına, sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına rivayettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Adam Öldürmek
Eş, dosttan birinin maddi olarak kötü bir dönemden geçtiğine, bu kişinin yardım isteyeceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına ve iş hayatında yapılan çalışmaların getirisi olan kazancın hayır işlerinde kullanılacağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Kardeş Öldürmek
Kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı durumlarla karşılaşacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine ve üzüleceğine delalet eder. Aynı zamanda, yüklü miktarda para kaybedileceğine ve mal mülkte eksiklik yaşanacağına rivayet edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Kadın Öldürmek
Sadece rüya sahibi için değil aile bireyleri için de kötü bir rüyadır. Bolluk ve bereket getiren bir kişinin küstürüleceğine, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına ve hayal kırıklığı yaşanacağına yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Düşman Öldürmek
Kişinin, iş hayatında büyük bir kazanç getirecek ve uzun zamandan beri hayal edilen makama terfi alınmasını sağlayacak bir proje gerçekleştirileceğine, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Bıçakla Adam Öldürmek
İş hayatı içerisinde istenen noktaya bir türlü gelinemeyeceğine, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, kazancın gittikçe azalacağına ve huzursuzluk yaşanacağına tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Tabancayla Adam Öldürmek
Yapılan evlilikte bazı sorunlar yaşamaya, manevi açıdan kötü bir duruma düşmeye, bir ihanetle karşı karşıya kalmaya, sevilen bir kişi ile vedalaşmaya, hayal kırıklığı yaşamaya, sağlık sorunları ile uğraşmaya ve girilecek olan bir işte yardım vaadi veren insanların sözlerinde durmamalarından ötürü darda kalmaya yorulur.
Genellikle birini manen öldürmeye delalet eder. Bu da insanlara zulmetmekle, onların halkasını gasp etmekle, diliyle veya eliyle zarar vermekle gerçekleşmektedir. Adam öldürmek dünya hayatında birtakım yanlışlar yaptığınızın veya isteyerek günaha girdiğinizin göstergesidir. Bu aslında uyarıcı bir rüyadır. Dikkat etmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada suçsuz bir adamı öldürmek, büyük bir günah işlemek anlamındadır. Suçlu bir adamı öldürmek ise genellikle iyiye yorulur. Özellikle bir münafığı veya İslam düşmanı bir kişiyi öldürmek, dini anlamda yüksek bir mertebeye geleceğinizin, dünya ve ahiret hayatında rahat edeceğinizin göstergesidir. Bir adamı öldüren kişi, büyük bir yanlışın, içinde bulunur ve bu yanlıştan en çok kendisi zarar görür.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Kılıçla Öldürmek
Kişinin iş hayatında kötü duruma düşmesi için çabalayan kişilere yapacağı çalışmalar ve bu çalışmalar sayesinde kazanacağı başarılar sayesinde cevap vereceğine, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, ferahlığa çıkacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına ve mutlu olacağına tabir edilir.  Rüya sahibinin, kurulan ortaklıkta kardeşlerine kaptanlık yapacağına ve iş hayatı gibi büyük bir denizde kaybolmamak ve zarara uğramamak için en doğru rotayı çizeceğine işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
RÜYADA ERKEK ÇOCUĞU ÖLDÜRMEK
Rüyayı gören kişiyi sıkıntılı ve zor bir süreçten geçmeye yaklaşıyordur. Bu sıkıntıları aşmak mümkündür ama bunun için kişinin emek vermesi ve aklını kullanması gerekmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Terörist Öldürmek
Rüya sahibinin rüyasında terörist öldürdüğünü görmesi boynuna dolanan sıkıntılardan kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine işarettir. Kişinin sevgilisiyle veya eşiyle büyük kavgalar edeceğine ayrı düşeceklerine rivayet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Silahla Adam Öldürmek
Rüyada silahla adam öldürmek, kötü yola düşmeye, haram lokma yemeye, imandan uzaklaşmaya işarettir. Kişinin rüyasında silahla isteyerek birini öldürmesi onun kötü kalpli birisi olduğuna göstermektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada İnsan Öldürmek
Rüyada insan öldürmek, kişinin kendisine emek harcayan, değer veren, her sıkıntısında yanında olan kişilere sırtını dönen rüya sahibinin iyiliğin karşılığını bu şekilde göstermesinin doğru olmadığını, daha sonra pişman olacağı davranışlardan olabildiğince uzak durması gerektiğine delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Öldürülmek
Rüya sahibinin rüyasında biri tarafından öldürüldüğünü görmesi uzun ömre işarettir. Rüyada birini öldürmek, rüya sahibinin mutluluğu, başarıyı ve zenginliği bulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına alamet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Boğarak Öldürmek
Rüya sahibinin rüyasında boğarak öldürdüğünü görmesi herhangi kimseye üzüntü verecek hareketlerinizin olacağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Çocuğunu Öldürmek
Rüya sahibinin rüyasında çocuğunu öldürdüğünü görmesi rızık ve bereket manalarına gelir. Rüyada çocuğunu öldürdüğünü görmek, kişinin çocuğunu çok sevdiğine ve ona değer verdiğine alamet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Birçok İnsanı Öldürmek
Rüya sahibinin rüyasında birçok insanı öldürdüğünü görmesi bir insan topluluğunu katletmek o insanlara faydanızın dokunacağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Nefsi Öldürmek
Rüya sahibinin rüyasında nefsi öldürdüğünü görmesi tövbe etmeye işarettir. Kişinin işlerinin yoluna gireceğine, haramdan uzaklaşacağına, huzurlu ve bereket dolu günler yaşayacağına alamet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Birini Boğarak Öldürmek
Rüyada birini boğarak öldürmek de rüyayı gören kişinin faydalı olacağı birinin varlığı ile açıklanır. Birine maddi ya da manevi anlamda yardımcı olmaya, bu sayede o kişinin bir açığını kapamaya ya da yarasını sarmaya yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Birini Öldürüp Gömmek
Rüyada birini öldürüp gömmek, rüya sahibinin oturduğu yerden, hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan kavuşacağı zenginlik sayesinde, herkesi kıskandıracak kadar lüks bir hayatın sahibi olacağına rivayet edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Birini Öldürüp Cesedini Sokakta Bırakmak
Kötü bir rüya gibi görünse de, aslında kişinin bir başarıya imza atacağına ve sonuçların herkes tarafından görüleceğine, büyük takdir toplanacağına alamettir. Hayranlık uyandırmak, sanatla uğraşmak ve geniş kitlelere seslenecek imkanlara sahip olmak manasına da gelir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Birini Öldürüp Denize Atmak
Ufkunu genişletecek adımlar atan rüya sahibinin, bazı riskleri de göze alarak bundan sonra cesur davranacağını, korkusuz ve hırslı bir şekilde geleceğini inşa edeceğini tabir eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Arabayla Çarparak Birini Öldürmek
Kontrolsüz duygulara işaret eden rüya, genç kişilerin kendilerinden yaşça çok büyük biriyle yaşayacakları ilişkinin aileleri tarafından öğrenilerek büyük bir sıkıntıya neden olacağını, kişinin duyguları ve ailesi arasında kalacağını, uzun süre ikilemlerle boğuşacağını tabir eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Kazara Birini Öldürmek
Beklenmedik bir tesadüf sayesinde kişiden saklanan bir gerçeğin ortaya çıkarılacağına, herkesten saklanan gerçekler yüzünden kişinin ailesinin de zor duruma düşeceğini tabir eder. Kişinin herkese eşit mesafede davranmaya çalıştığına ve kendisine yakınlık duyan kişilerin duygularının farkına varamadığına da tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Sevdiğin Birini Öldürmek
Yaşadığı güzel hayat ve elde ettiği başarılar yüzünden başı dönen rüya sahibinin çevresindeki insanlara, kendisini seven ve desteğini esirgemeyen dostlarına gereken önemi göstermediğine, suların durulmasıyla beraber yaptığı hatayı fark edip, telafi etme yoluna gideceğine tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Birini Yastıkla Boğarak Öldürmek
Kişinin sevdiğine aşırı ilgi göstereceğini ve karşılık bekleyerek hareket etmesi yüzünden bazı hayal kırıklıkları yaşayacağını bildirir. Aynı zamanda birine verilen borcun geri istenmesi yüzünden, o kimseyle aranın açılacağını, ihtiyacı olmadığı halde karşı tarafı güç duruma düşürmek yüzünden sevimsiz bir konuma gelineceğine de tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Birini Tüfekle Öldürmek
Ses getiren, kişiyi gelecekte çok iyi yerlere taşıyan bir yatırımın habercisidir. Emek verilerek büyütülen bir işten ekmek kazanmak ve başta umutsuz olunsa da, zaman geçtikçe alınan karşılığın kişiyi manevi olarak da tatmin edeceğine vurgu yapar.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Başına Vurarak Birini Öldürmek
Nankörlük edileceğini bildirir. Özellikle kişinin bu rüyayı bir uyarı olarak da ele alması gerekir. Kendisine emek harcayan, değer veren, her sıkıntısında yanında olan kişilere sırtını dönen rüya sahibinin iyiliğin karşılığını bu şekilde göstermesinin doğru olmadığını, daha sonra pişman olacağı davranışlardan olabildiğince uzak durması gerektiğini öğütler.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Kendini Savunurken Birini Öldürmek
Bazı hastalık ve olumsuzlukları peş peşe yaşayan rüya sahibinin manevi olarak kendisini zayıf hissedeceğini, zaman zaman psikolojisinin bozulacağını ve hayatına dair alacağı önlemlerin yeterli olmayacağını bildirir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Hırsızlık Yapan Birini Öldürmek
Hakkı olanı almak, yalancı şahitliğe maruz kalarak hakkını aramak, yasalar karşısında zor duruma düşmek demektir. Sıkıntılı durumlara işaret eden rüya, kişinin niyetini ve duruşunu bozmadan hareket etmesinin sonucunda amacına ulaşacağını ve kötü niyet besleyenlerin hedeflerine ulaşmasını engelleyeceğini delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Bir Katili Öldürmek
Kendisine zamanında kötülük yapan birine iyilik yapmak demektir. Kin tutmayan ve her işini Allah rızası için yapmaya çalışan rüya sahibinin gösterdiği sevginin karşılıksız kalmayacağını, kötülük edenlerin kendisinden özür dileyeceklerini, düşmanların geri çekileceğini haber verir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
Rüyada Yüksekten Atarak Birini Öldürmek
Uzun yıllar çalışılan bir işte nihayet zirveye yerleşmek, bir zamanlar kişiye burun kıvıran insanlara hükmetmek, yönetici pozisyonunda olmak, haksızlıkların önüne geçecek değişiklikler yapmak demektir. Çalışma hayatındaki önemli değişikliklere ve kişiyi umutlandıran güzel haberlere alamet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)  
RÜYADA TEKMELEYEREK BİRİNİ ÖLDÜRMEK
Rüya sahibinin rüyasında tekmeleyerek birini öldürdüğünü görmesi kendisini düşkün ve çaresiz hissedeceğini, bu durumdan kurtulması için kendisine uzatılan eli tutarak ayağa kalkacağını ifade eder. Geçici sorunların çok fazla sıkıntıya neden olacağını ancak sonrasının büyük mutluluklarla dolu olacağını da bildirir.

İlgili rüyalar

0 oy
23 yorum 153 okuma
+4 oy
44 yorum 3.9k okuma
+3 oy
43 yorum 3.5k okuma
mustafaharputi 1 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)   yazdı
+4 oy
100 yorum 544 okuma
mustafaharputi 29 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 41 okuma
Arkturus 18 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Arkturus (-280 puan)   yazdı
+1 oy
71 yorum 298 okuma
mustafaharputi 6 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)   yazdı
0 oy
48 yorum 105 okuma
mustafaharputi 6 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)   yazdı
+1 oy
62 yorum 177 okuma
mustafaharputi 6 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)   yazdı
+5 oy
63 yorum 180 okuma
mustafaharputi 3 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)   yazdı
+4 oy
43 yorum 4.1k okuma
mustafaharputi 3 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

83.9k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

51 Aktif
2 Üye ve 49 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12282
Dün : 24768
Toplam : 17284376
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 3224 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 630 e
  3. Karga Karga - 191 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 131 e
  5. Hypnos Hypnos - 74 e
  6. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 54 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 33 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...